Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Baba Winehouse kızı Amy ile ilgili anılarını yazıyor

  Hürriyet Haber
  11 Ekim 2011 - 15:42Son Güncelleme : 11 Ekim 2011 - 15:43

  Mitch Winehouse, "Kızım" adını taşıyacak olan kitabın pop dünyasının ünlü ismi Amy Winehouse'un "gerçek öyküsünü" ayrıntılı olarak anlatacağını söylüyor.

  Baba Winehouse kızı Amy ile ilgili anılarını yazıyor

  Winehouse, "Amy'nin gerçek öyküsünü anlatabilmem ve kendimi yeniden toparlayabilmem için bu kitabı yazmam gerektiğine inanıyorum" dedi.

  Alkol ve uyuşturucu bağımlılığıyla uzun süre mücadele eden Amy Winehouse, Temmuz ayında ölmüştü.

  Baba Winehouse'un kitabın yayını için anlaşma imzaladığı HarperCollins yayınevi, kitabın "yürekten yazılmış, birçok şeyi açıklayacak anılar" olacağını bildirdi.

  Mitch Winehouse kitabın tüm gelirinin Amy adına kurulan vakfa bağışlanacağını ve bu vakıf için olabildiğince fazla para toplanmasını istediğini söyledi. Winehouse, toplanan paraların doğrudan hastalık ya da uyuşturucu bağımlılığı çeken çocuklara aktarılacağını kaydetti.

  2012 Yazında piyasaya çıkması beklenen kitabın, Amy Winehouse'un kişisel, özel ve toplum içindeki yaşamından kesitleri bir araya getireceği belirtildi.

  Mitch Winehouse, kızı Amy için kurulan vakfı, geçen ay, Amy'nin doğum gününde açmıştı. Amy Winehouse yaşasaydı 28 yaşında olacaktı.

  Vakfın kişisel sorunları olan gençlere destek vereceğini belirten Mitch Winehouse, "Tüm çocuklara yardım etmeyi planlıyoruz. Sadece iyileştirme, sadece madde bağımlılığı değil konu. İhtiyaç içindeki tüm çocuklara yardım edilecek." dedi.


  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı