« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Baba fena patladı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

AÇIK MEKTUP

Karşıyaka yönetimi parasızlık yüzünden pes etme noktasına gelirken, dün medya aracılığı ile camiaya seslenen Onur Başkanı Selçuk Yaşar, kulübün durumuna kayıtsız kalanlara çatarak, ‘‘Tarih sizi affetmeyecek’’ dedi. Karşıyakalı işadamlarını suçlayan Yaşar, ‘‘Öyle isimler var ki, trilyoner ama bir lira yardım etmiyor. Böyle hasislik olur mu?’’ ifadesini kullandı.

ALTAY ÖRNEĞİ

1.5 milyon nüfuslu Karşıyaka, Çiğli ve Bayraklı'nın tek kulübünün kaderine terkedildiğini vurgulayan Yaşar, ‘‘Sonunda Altay veya Altınordu gibi mi olmak istiyorsunuz?’’ dedi ve şöyle devam etti: ‘‘Kulüp bir kaç kişiye kalmış. Spor aşkı, kulüp sevgisi bu kadar sönmüş mü. Neden uzaksınız? Paradan mı, bencillikten mi yoksa ben veriyorum diye mi?’’

YÖNETİME DESTEK

Tesislerde spor yapan çocukların velilerini ve üyeleri de kulübe aidat ödeyip maddi yardım yapmaya çağıran Selçuk Yaşar, ‘‘Nasıl sevgi, nasıl bağlılık, nasıl ilişki bu. Samimi, candan davet mektuplarım sizlere bir şeyler anlatmadı mı? Lütfen gelin Karşıyaka ile ilgilenin. İdealist bir yönetim kurulu var, onları kaçırmayın’’ mesajını verdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz