B TİPİ FONLAR (7 Şubat 2006 tarihli verilerdir)

Hürriyet Haber
07.02.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

B Tipi DeğişkenAbank (B) Değ. Fon0.7368500.02Acar (B) Değ. Fon0.0126600.05Akbank (B) Değ. Fon0.0419320.02Akbank Özel Bankacılık (B) Değ. Fon0.0126080.02Anadolubank (B) Değ. Fon0.0161750.08Ata Yat (B) Değ. Fon0.6094900.00Ata Yat (B) Özel Portföy Yön. Değ. Fon0.021210-0.03Delta Menkul (B) Değişken Fon0.0100130.02Denizbank (B) Değ. Birikim Fonu0.319343-0.03Dundas Ünlü (B) Değ. Fon0.0112540.03Eczacıbaşı (B) Büyüme Amaçlı Değ. Fon0.008842-0.26Eczacıbaşı (B) Değ. Fon0.028959-0.09Ekinciler (B) Değ. Fon1.670979-0.06Finansbank Uzun Vadeli (B) Değ. Fon0.0116380.04Fortis Bank (B) Değ. Fon0.0210620.03Garanti Ban. (B) Değ. Fon28.1608660.01Garanti Ban. B Özel Bir. Yön. Şub.Değ. Fon0.012654-0.03Garanti Men  (B) Değ. Fon0.0606180.04Gedik Yat (B) Değ. Fonu0.8022970.04Gisad Men (B) Değişken Fon0.0101070.26Global Men (B) Değ. Fon0.094580-0.07Halkbank (B) Değ. Fon9.9531140.07HSBC Yat. (B) Değ. Fon0.5336410.00HSBC Yat. Sirius (B) Değ. Fon0.0111150.00İnfo Menkul Değ. (B) Değişken Fonu0.0171230.04İnfo Menkul Değ. Büy.Amaçlı (B) Değ.Fon0.044833-0.02İnter Yat. (B) Değ. Fon0.0248630.02İsviçre Hay. Sig. (B) Değ. Fon0.0164150.00İş Bank (B) Değ. Fon22.464965-0.02İş Yat. (B) Değ. Fon0.1809430.05Kalkınma Ban (B) Değ. Fon11.734383-0.10Koç Yat. (B) Özel Portföy Yön. Değ. Fonu0.2531420.03Koçbank (B) Değ. Fon7.6620620.04Koçbank (B) Özel Bank. Büy. Am. Değ. Yat. Fonu0.0117170.03Koçbank (B) Özel Bank. Değ. Yat. Fon0.0109330.03Mngbank (B) Değ. Fon0.061188-0.01Nurol Men. K. (B) Değ. Fon0.0260110.05Şeker Yat. Men. (B) Değ. Fon0.0115060.03Taib Yat. (B) Değ. Fon0.359436-0.02Teb (B) CGold  Değişken Fon0.206692-0.04Teb (B) Değişken Fon0.1179020.06Teb Var.Yön.Hiz. (B) Değ. Fon0.416851-0.03Teb Yat. (B) Büyüme Am.Değ. Fon0.012332-0.07Teb Yat. (B) Değ. Fon0.2694540.05Tekfenbank (B) Değ. Fon0.6090870.05Tekstilbank (B) Değ. Fon5.3994680.03TSKB (B) Değ. Fon2.478699-0.01Turkishbank (B) Değişken Fon0.0103460.01Vakıfbank (B) Değ. Fon44.8850720.12YKB (B) Değ. Fon58.219525-0.07Ziraat Ban. (B) Değ. Fon40.5314380.04Ziraat Yat. (B) Değ.  Fon21.2341050.06B Tipi Karmaİş Bank (B) Karma Fon0.015422-0.16B Tipi LikitAbank (B) Likit Fon1.4268650.07Akbank (B) Likit Fon11.4369620.06Anadolubank (B) Likit Fon0.0611680.07Ata Yat (B) Likit Fon0.1535230.06BankEuropa (B) Likit Fon0.0146180.07C Kredi ve Kalk. Ban.(B) Likit Fon0.0125550.06Delta Menkul (B) Likit Fon0.0107340.07Denizbank (B) Likit Fon0.2403020.07Eczacıbaşı (B) Likit Fon2.4357150.07Ekinciler (B) Likit Fon0.0924350.06Fortis Bank (B) Likit Fon101.7907640.07Fortis Yat. Men. Değ. (B) Likit Fon0.0141110.09Garanti Ban. (B) Likit Fon45.5517430.05Global Men (B) Likit Fon0.0283060.08Halk Yat.(B) Likit Fon0.0219250.07Halkbank (B) Elektronik Likit Fon26.3143260.07Halkbank (B) Likit Fon0.0148900.07HSBC Bank (B) Likit Fon19.1129660.06İnter Yat. (B) Likit Fon0.0184920.06İsviçre Sig. (B) Likit Fon0.2324010.06İş Bank (B) Büyük Bireysel Yat. Likit Fon0.0110200.07İş Bank (B) İnt. Likit Fon2.7577380.07İş Bank (B) Likit Fon74.9061460.05Kalkınma Ban (B) Likit Fon0.0309380.07Koç Yat. (B) Likit Fon0.0204000.06Koçbank (B) Likit Fon0.0789020.06Meksa (B) Likit Fon0.0244470.04Oyakbank (B) Likit Fon25.7091210.06Raymond James (B) Likit Fon0.0500570.08Sanko Men.(B) Likit Fon0.0156010.08Strateji Men. Değ. (B) Likit Fon0.0130450.07Şekerbank (B) Likit Fon0.4725970.06Tacirler Men. (B) Likit Fon0.0108920.07Teb (B) Likit Fon1.9009440.06Tekfenbank (B) Likit Fon0.8059730.05Tekstilbank (B) Likit Fon5.8248430.06TSKB (B) Likit Fon0.9948490.06Turkishbank (B) Likit Fon0.0184540.02Vakıfbank (B) İnternet Likit Fonu5.7022080.08Vakıfbank (B) Likit Fon17.0596260.06Yapı Kredi Yat (B) Likit Fon0.6656800.07Yatırım Finans. (B) Likit Fon0.2548910.06YKB (B) Likit Fon113.4226520.06Ziraat Ban. (B) Likit Fon47.2965930.06Ziraat Yat. (B) Likit Fon68.9412350.08B Tipi ÖzelBizim Men. Değ. (B) Özel Eko Fon0.0115130.06İş Yatırım (B)  Sütaş Değişken Fon0.0129990.07Teb (B) APS Tekstil Özel Değ. Fonu0.1053930.03B Tipi Tahvil ve BonoAbank (B) Tahvil Fonu0.035519-0.01Akbank (B) Tahvil Fonu6.058077-0.04Ata Yat (B) Tahvil Fonu0.021313-0.05BankEuropa (B) Tahvil Fonu0.0169720.01C Kredi ve Kalkınma Bank (B)  T/B Fonu0.011592-0.05Denizbank (B) Tahvil Fonu0.263406-0.03Eczacıbaşı (B) Tahvil ve Bono Fonu0.011466-0.03Fortis Bank (B) T/B85.5958340.03Fortis Yat. Men. Değ. (B) T/B Fonu0.0152930.05Garanti Ban (B) Genel Bono End. (Garbo Genel)0.0108480.05Garanti Ban (B) Tahvil Fonu99.1324080.03Garanti Ban (B) Uzun Bono End. (Garbo Uzun)0.0109270.02Garanti Ban. B Özel Bir. Yön. Şubesi T/B Fon0.012074-0.04Garanti Ban. B Özel Bir. Yön.Şub. Eurobond T/B Fon0.010640-0.22Garanti Men (B)  Tahvil Fonu4.1969180.00Global Men. (B) Tahvil ve Bono Fon0.557816-0.08Halkbank (B) Tahvil Fonu20.5989570.06HSBC Bank (B) Tahvil Fonu0.064700-0.03HSBC Yat. (B) T/B Fon0.151207-0.04İnfo Menkul Değ. (B) Tahvil ve Bono Fonu0.0151110.07İş Bank (B) T/B (EURO Eurobond) Fon0.009164-0.11İş Bank (B) T/B (USD Eurobond) Fon0.009856-0.15İş Bank (B) Tahvil Fonu31.9083910.05İş Bank Büy. Amaç. (B) T/B Fon0.014631-0.01Kalkınma Yat. (B) Tahvil ve Bono Fonu0.077244-0.04Koç Yat. (B) Tahvil Fonu0.039137-0.02Koçbank (B) T/B (E.bond)0.024994-0.24Koçbank (B) Tahvil Fonu1.717995-0.01Oyakbank (B) Tahvil Fon0.663338-0.05Şekerbank (B) T/B Fon0.0126330.01Teb (B) Platin Tahvil ve Bono Fon0.010531-0.05Teb (B) T/B Fon5.421855-0.05Teb Var.Yön. Hiz. (B) Tahvil/Bono Fon0.0204400.06Teb Yat (B) Tahvil Fonu0.0713960.04TSKB (B) Tahvil Fonu3.4368650.01Turkishbank (B) T/B Fonu0.013269-0.06Vakıfbank (B) Büyüme Amaçlı T/B Fon0.0108570.00Vakıfbank (B) T/B (Eurobond) Fon0.010170-0.13Vakıfbank (B) Tahvil Fonu144.0108790.06Yapı Kredi Yat (B) Tahvil Fonu0.260275-0.01Yatırım Finans. (B) Tahvil0.0831800.00YKB (B) Tahvil Fonu35.009308-0.03Ziraat Ban (B) Tahvil Fonu38.5744680.01Ziraat Yat.(B) Tahvil Fonu74.7842170.04B Tipi YBMKGaranti Ban. (B) YBMK Fonu0.022620-0.32Oyakbank (B) YBMK Fonu0.197361-0.13

A Tipi Değişken
Abank (A) Değ.Fon1.739269-0.48
Acar (A) Değ. Fon0.161952-0.24
Akbank (A) Değ. Fon0.045490-0.39
Akbank Özel Bankacılık (A) Değ. Fon0.030033-0.59
Anadolubank (A) Değ. Fon0.020140-0.55
Ata Yat (A) Değ. Fon0.193148-0.64
BankEuropa (A) Değ. Fon0.024615-0.40
Başkent Men (A) Değ. Fon0.012002-0.45
C Kredi ve Kalk. Ban.(A) Değ. Fon0.016085-0.65
Denizbank (A) Değ. Fon0.152148-0.71
Dundas Ünlü A Değ. Fonu0.0162080.02
Eczacıbası (A) Değ. Fon2.316817-0.56
Evgin Men (A) Değ. Fon0.0801920.14
Fortis Bank (A) Değişken Fon37.326365-1.22
Garanti Ban. (A) Değ. Fon29.183798-0.69
Garanti Ban. A Özel Bir. Yön. Şub.Değ. Fon0.015581-0.75
Garanti Men (A) Değ. Fon0.054150-0.41
Global Men (A) Değ. Fon21.2630700.77
Global Men. (A) Değ. P.Reis Fonu0.1667100.49
Hak Men (A) Değ. Fon0.8131010.09
Halkbank (A) Değ. Fon0.059731-0.53
HSBC Bank (A) Değ.  Fon20.762957-0.12
İnfo Menkul Değ. (A) Değişken Fonu0.014420-0.79
İsviçre Hay. Sig. (A) Değ. Fon0.021511-0.09
İsviçre Sig. (A) Değ. Fon0.016253-0.33
İş Bank (A) Değ. Fon3.213304-0.76
İş Yat. (A) Değ. Fon0.626447-1.06
Kalkınma Ban (A) Değ. Fon1.944303-0.62
Koç Yat. (A) Özel Portföy Yön. Değ. Fonu0.060737-0.89
Koçbank (A) Değ. Fon13.902877-0.48
Meksa Yat (A) Değ. Fon0.0549890.87
Mngbank (A) Değ. Fon0.027360-0.21
Nurol Men. (A) Değ. Fon0.6452710.26
Oyak Yar.Kur. (A) Değ. Fon0.739778-0.25
Raymond James (A) Değişken Fon0.013118-0.43
Sanko Men.(A) Değ. Fon0.034888-0.24
Strateji Men (A) Değ. Fon1.023019-0.19
Şekerbank (A) Değ. Fon0.223331-0.36
Tacirler Men (A) Değ. Fon0.395671-0.38
Taib Yat. (A) Değ. Fon0.190562-0.23
Teb (A) Değişken Fon0.014356-0.29
Teb Var.Yön. Hiz. (A) Değ. Fon0.028121-0.66
Tekstil Men (A) Değ. Fon0.051171-0.44
TSKB (A) Değ. Fon0.0504650.01
Turkish Yat. (A) Değ. Fon0.034223-0.99
Vakıfbank (A) Değ.  Fon7.438569-0.40
Yapı Kredi Yat (A) Değ. Fon0.084875-0.26
Yatırım Finans. (A) Değ.0.347264-0.55
Ziraat Ban. (A) Değ. Başak Fon0.014301-0.43
Ziraat Ban. (A) Değ. Fon25.121627-0.65
Ziraat Yat. (A) Değ. Fon0.062067-0.50
A Tipi Endeks
Akbank (A) U30 Fon0.028147-1.36
Ata  (A) U30 Fon0.034714-1.47
Bizim Men. Değ. DJIM Türkiye (A) Tipi BYF12.044054-0.17
Denizbank (A) U100 Fon0.031569-1.20
Finansbank DJ İstanbul 2010.662967-1.54
Finansbank Mali Sek Dışı NFIST20 BYF10.837789-0.16
Fortis Yat. Men. Değ. (A) U30 Fon0.021511-1.44
Garanti Ban (A) U30 Fon0.017198-1.33
Garanti Ban. (A) U100 Fonu0.625631-1.27
Global Men (A) U100 Fon0.020224-1.40
HSBC Yat. (A) U30 Fon0.046465-1.44
İş Bank (A) Met-Mak. Fon0.0272550.24
İş Bank (A) Tekno. Fon0.010666-2.25
İş Bank (A) U30 Fon0.022068-1.42
İş Bank (A) U-Mali Fon0.034339-1.46
Koçbank (A) Özel Bank. U30 Endeks Fonu0.042413-1.47
Koçbank (A) U30 Fon1.420755-1.23
Oyakbank (A) U30 Fon0.041133-1.22
Vakıfbank (A) U30 Fon0.187441-1.29
Yapı Kredi Yat (A) U30 Fon0.027064-1.37
Ziraat Ban. (A) İMKB 30 End. Fonu0.014547-1.36
A Tipi Hisse
Abank (A) Hisse Fonu0.033379-0.34
Ak Yat. Büyüme Amaçlı (A) Hisse Fonu0.032052-0.56
Akbank (A) Hisse Fonu0.704726-0.82
Bizim Men Değ. (A) Hisse Fon0.0202410.39
Denizbank (A) Hisse Fon0.091067-0.67
Gedik Yat. (A) Hisse Fonu0.0308370.30
HSBC Yat. (A) Hisse Fon0.366805-0.05
İnter Yat (A) Hisse Fonu0.226683-0.08
İş Bank (A) Hisse Fonu22.000249-0.94
Kalkınma Yat. (A) Hisse Fonu0.027230-0.86
Koçbank (A) Hisse Fonu0.374482-0.43
Oyakbank (A) Hisse Fon1.419113-0.59
Teb-Yat.(A) Hisse Fonu0.025850-0.48
Tekstilbank (A) Hisse Fonu2.391730-0.82
TSKB (A) Hisse Fon0.030421-0.01
YKB (A) Hisse Fonu0.025136-0.20
A Tipi İştirak
Akbank (A) Sab.H İştr. Fonu0.0445970.26
İş Bank (A) İştirak Fonu20.0230340.25
Koç Yat. (A) İştirak Fonu0.167693-0.38
A Tipi Karma
Acar (A) Karma Fon0.0137310.01
Akbank (A) Karma Fon0.047661-0.30
Ata Yat (A) Karma Fon9.133135-0.23
Denizbank (A) Karma Fon0.2241230.04
Eczacıbaşı (A) Karma Fon0.051647-0.35
Evgin Men (A) Karma Fon0.4066770.60
Garanti Ban. (A) Karma Fon20.166596-0.37
Gedik Yat. (A) Karma Fon0.2829540.21
Global Men (A) Karma Fon0.0383801.12
Global Men. (A) Karma Hızır Reis Fon0.036704-0.72
Halkbank (A) Karma Fon16.068754-0.09
İnter Yat  (A) Karma Fon0.570148-0.10
İş Bank (A) Karma Kum. Fon0.047558-0.70
Tacirler Men (A) Karma Fon0.540791-0.41
Teb (A) Karma Fon1.513031-0.27
Vakıfbank (A) Karma Bereket Fon0.0128910.24
Vakıfbank (A) Karma Fon0.269692-0.39
Yapı Kredi Yat. (A) Karma Fonu0.359982-0.28
YKB (A) Karma Fon0.127289-0.07
Ziraat Ban. (A) Karma Fon0.039586-0.47
A Tipi Özel
Abank (A) Anadolu Özel Fon0.078600-0.33
Koçbank (A) Allianz Özel Fon0.283189-1.22
Oyak Yat. (A) Axa Oyak Değişken Özel Fon0.348232-0.21
Teb (A) Alarko Özel Fon0.476381-0.17
Yatırım Finans. (A) Resan Özel0.289523-0.45
A Tipi Sektör
Akbank (A) İm. Sek. Fonu0.025848-0.58
Akbank (A) Mali Kur. Sek. Fonu0.061211-0.96
Bizim Men. Değ. (A) İnşaat Fonu0.0178260.13
Garanti Ban. (A) Mali Sek. Fonu0.071309-0.62
A Tipi YBMK
YKB (A) YBMK Fonu8.059112-0.30
B Tipi Değişken
Abank (B) Değ. Fon0.7368500.02
Acar (B) Değ. Fon0.0126600.05
Akbank (B) Değ. Fon0.0419320.02
Akbank Özel Bankacılık (B) Değ. Fon0.0126080.02
Anadolubank (B) Değ. Fon0.0161750.08
Ata Yat (B) Değ. Fon0.6094900.00
Ata Yat (B) Özel Portföy Yön. Değ. Fon0.021210-0.03
Delta Menkul (B) Değişken Fon0.0100130.02
Denizbank (B) Değ. Birikim Fonu0.319343-0.03
Dundas Ünlü (B) Değ. Fon0.0112540.03
Eczacıbaşı (B) Büyüme Amaçlı Değ. Fon0.008842-0.26
Eczacıbaşı (B) Değ. Fon0.028959-0.09
Ekinciler (B) Değ. Fon1.670979-0.06
Finansbank Uzun Vadeli (B) Değ. Fon0.0116380.04
Fortis Bank (B) Değ. Fon0.0210620.03
Garanti Ban. (B) Değ. Fon28.1608660.01
Garanti Ban. B Özel Bir. Yön. Şub.Değ. Fon0.012654-0.03
Garanti Men  (B) Değ. Fon0.0606180.04
Gedik Yat (B) Değ. Fonu0.8022970.04
Gisad Men (B) Değişken Fon0.0101070.26
Global Men (B) Değ. Fon0.094580-0.07
Halkbank (B) Değ. Fon9.9531140.07
HSBC Yat. (B) Değ. Fon0.5336410.00
HSBC Yat. Sirius (B) Değ. Fon0.0111150.00
İnfo Menkul Değ. (B) Değişken Fonu0.0171230.04
İnfo Menkul Değ. Büy.Amaçlı (B) Değ.Fon0.044833-0.02
İnter Yat. (B) Değ. Fon0.0248630.02
İsviçre Hay. Sig. (B) Değ. Fon0.0164150.00
İş Bank (B) Değ. Fon22.464965-0.02
İş Yat. (B) Değ. Fon0.1809430.05
Kalkınma Ban (B) Değ. Fon11.734383-0.10
Koç Yat. (B) Özel Portföy Yön. Değ. Fonu0.2531420.03
Koçbank (B) Değ. Fon7.6620620.04
Koçbank (B) Özel Bank. Büy. Am. Değ. Yat. Fonu0.0117170.03
Koçbank (B) Özel Bank. Değ. Yat. Fon0.0109330.03
Mngbank (B) Değ. Fon0.061188-0.01
Nurol Men. K. (B) Değ. Fon0.0260110.05
Şeker Yat. Men. (B) Değ. Fon0.0115060.03
Taib Yat. (B) Değ. Fon0.359436-0.02
Teb (B) CGold  Değişken Fon0.206692-0.04
Teb (B) Değişken Fon0.1179020.06
Teb Var.Yön.Hiz. (B) Değ. Fon0.416851-0.03
Teb Yat. (B) Büyüme Am.Değ. Fon0.012332-0.07
Teb Yat. (B) Değ. Fon0.2694540.05
Tekfenbank (B) Değ. Fon0.6090870.05
Tekstilbank (B) Değ. Fon5.3994680.03
TSKB (B) Değ. Fon2.478699-0.01
Turkishbank (B) Değişken Fon0.0103460.01
Vakıfbank (B) Değ. Fon44.8850720.12
YKB (B) Değ. Fon58.219525-0.07
Ziraat Ban. (B) Değ. Fon40.5314380.04
Ziraat Yat. (B) Değ.  Fon21.2341050.06
B Tipi Karma
İş Bank (B) Karma Fon0.015422-0.16
B Tipi Likit
Abank (B) Likit Fon1.4268650.07
Akbank (B) Likit Fon11.4369620.06
Anadolubank (B) Likit Fon0.0611680.07
Ata Yat (B) Likit Fon0.1535230.06
BankEuropa (B) Likit Fon0.0146180.07
C Kredi ve Kalk. Ban.(B) Likit Fon0.0125550.06
Delta Menkul (B) Likit Fon0.0107340.07
Denizbank (B) Likit Fon0.2403020.07
Eczacıbaşı (B) Likit Fon2.4357150.07
Ekinciler (B) Likit Fon0.0924350.06
Fortis Bank (B) Likit Fon101.7907640.07
Fortis Yat. Men. Değ. (B) Likit Fon0.0141110.09
Garanti Ban. (B) Likit Fon45.5517430.05
Global Men (B) Likit Fon0.0283060.08
Halk Yat.(B) Likit Fon0.0219250.07
Halkbank (B) Elektronik Likit Fon26.3143260.07
Halkbank (B) Likit Fon0.0148900.07
HSBC Bank (B) Likit Fon19.1129660.06
İnter Yat. (B) Likit Fon0.0184920.06
İsviçre Sig. (B) Likit Fon0.2324010.06
İş Bank (B) Büyük Bireysel Yat. Likit Fon0.0110200.07
İş Bank (B) İnt. Likit Fon2.7577380.07
İş Bank (B) Likit Fon74.9061460.05
Kalkınma Ban (B) Likit Fon0.0309380.07
Koç Yat. (B) Likit Fon0.0204000.06
Koçbank (B) Likit Fon0.0789020.06
Meksa (B) Likit Fon0.0244470.04
Oyakbank (B) Likit Fon25.7091210.06
Raymond James (B) Likit Fon0.0500570.08
Sanko Men.(B) Likit Fon0.0156010.08
Strateji Men. Değ. (B) Likit Fon0.0130450.07
Şekerbank (B) Likit Fon0.4725970.06
Tacirler Men. (B) Likit Fon0.0108920.07
Teb (B) Likit Fon1.9009440.06
Tekfenbank (B) Likit Fon0.8059730.05
Tekstilbank (B) Likit Fon5.8248430.06
TSKB (B) Likit Fon0.9948490.06
Turkishbank (B) Likit Fon0.0184540.02
Vakıfbank (B) İnternet Likit Fonu5.7022080.08
Vakıfbank (B) Likit Fon17.0596260.06
Yapı Kredi Yat (B) Likit Fon0.6656800.07
Yatırım Finans. (B) Likit Fon0.2548910.06
YKB (B) Likit Fon113.4226520.06
Ziraat Ban. (B) Likit Fon47.2965930.06
Ziraat Yat. (B) Likit Fon68.9412350.08
B Tipi Özel
Bizim Men. Değ. (B) Özel Eko Fon0.0115130.06
İş Yatırım (B)  Sütaş Değişken Fon0.0129990.07
Teb (B) APS Tekstil Özel Değ. Fonu0.1053930.03
B Tipi Tahvil ve Bono
Abank (B) Tahvil Fonu0.035519-0.01
Akbank (B) Tahvil Fonu6.058077-0.04
Ata Yat (B) Tahvil Fonu0.021313-0.05
BankEuropa (B) Tahvil Fonu0.0169720.01
C Kredi ve Kalkınma Bank (B)  T/B Fonu0.011592-0.05
Denizbank (B) Tahvil Fonu0.263406-0.03
Eczacıbaşı (B) Tahvil ve Bono Fonu0.011466-0.03
Fortis Bank (B) T/B85.5958340.03
Fortis Yat. Men. Değ. (B) T/B Fonu0.0152930.05
Garanti Ban (B) Genel Bono End. (Garbo Genel)0.0108480.05
Garanti Ban (B) Tahvil Fonu99.1324080.03
Garanti Ban (B) Uzun Bono End. (Garbo Uzun)0.0109270.02
Garanti Ban. B Özel Bir. Yön. Şubesi T/B Fon0.012074-0.04
Garanti Ban. B Özel Bir. Yön.Şub. Eurobond T/B Fon0.010640-0.22
Garanti Men (B)  Tahvil Fonu4.1969180.00
Global Men. (B) Tahvil ve Bono Fon0.557816-0.08
Halkbank (B) Tahvil Fonu20.5989570.06
HSBC Bank (B) Tahvil Fonu0.064700-0.03
HSBC Yat. (B) T/B Fon0.151207-0.04
İnfo Menkul Değ. (B) Tahvil ve Bono Fonu0.0151110.07
İş Bank (B) T/B (EURO Eurobond) Fon0.009164-0.11
İş Bank (B) T/B (USD Eurobond) Fon0.009856-0.15
İş Bank (B) Tahvil Fonu31.9083910.05
İş Bank Büy. Amaç. (B) T/B Fon0.014631-0.01
Kalkınma Yat. (B) Tahvil ve Bono Fonu0.077244-0.04
Koç Yat. (B) Tahvil Fonu0.039137-0.02
Koçbank (B) T/B (E.bond)0.024994-0.24
Koçbank (B) Tahvil Fonu1.717995-0.01
Oyakbank (B) Tahvil Fon0.663338-0.05
Şekerbank (B) T/B Fon0.0126330.01
Teb (B) Platin Tahvil ve Bono Fon0.010531-0.05
Teb (B) T/B Fon5.421855-0.05
Teb Var.Yön. Hiz. (B) Tahvil/Bono Fon0.0204400.06
Teb Yat (B) Tahvil Fonu0.0713960.04
TSKB (B) Tahvil Fonu3.4368650.01
Turkishbank (B) T/B Fonu0.013269-0.06
Vakıfbank (B) Büyüme Amaçlı T/B Fon0.0108570.00
Vakıfbank (B) T/B (Eurobond) Fon0.010170-0.13
Vakıfbank (B) Tahvil Fonu144.0108790.06
Yapı Kredi Yat (B) Tahvil Fonu0.260275-0.01
Yatırım Finans. (B) Tahvil0.0831800.00
YKB (B) Tahvil Fonu35.009308-0.03
Ziraat Ban (B) Tahvil Fonu38.5744680.01
Ziraat Yat.(B) Tahvil Fonu74.7842170.04
B Tipi YBMK
Garanti Ban. (B) YBMK Fonu0.022620-0.32
Oyakbank (B) YBMK Fonu0.197361-0.13

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı