B TİPİ FONLAR (3 Ocak 2006 tarihli verilerdir)

Hürriyet Haber
03 Ocak 2006 - 00:00Son Güncelleme : 02 Ocak 2006 - 23:22

B Tipi DeğişkenAbank (B) Değ. Fon0.7302980.08Acar (B) Değ. Fon0.0125550.08Akbank (B) Değ. Fon0.0414890.07Akbank Özel Bankacılık (B) Değ. Fon0.0124840.09Anadolubank (B) Değ. Fon0.0160580.16Ata Yat (B) Değ. Fon0.6045400.06Ata Yat (B) Özel Portföy Yön. Değ. Fon0.0210370.03Denizbank (B) Değ. Birikim Fonu0.3161000.07Dundas Ünlü (B) Değ. Fon0.0111460.05Eczacıbaşı (B) Büyüme Amaçlı Değ. Fon0.008933-0.02Eczacıbaşı (B) Değ. Fon0.0288570.04Ekinciler (B) Değ. Fon1.6529680.05Finansbank (B) Değ. Fon0.0148120.07Finansbank Uzun Vadeli (B) Değ. Fon0.0115270.07Fortis Bank (B) Değ. Fon0.0208760.08Garanti Ban. (B) Değ. Fon27.9186010.05Garanti Ban. B Özel Bir. Yön. Şub.Değ. Fon0.0124270.12Garanti Men  (B) Değ. Fon0.0601180.07Gedik Yat (B) Değ. Fonu0.7973400.07Global Men (B) Değ. Fon0.0939630.07Halkbank (B) Değ. Fon9.8530640.04HSBC Yat. (B) Değ. Fon0.5301030.09HSBC Yat. Sirius (B) Değ. Fon0.0110530.06İnfo Menkul Değ. (B) Değişken Fonu0.0169670.06İnfo Menkul Değ. Büy.Amaçlı (B) Değ.Fon0.0444530.07İnter Yat. (B) Değ. Fon0.0246780.02İsviçre Hay. Sig. (B) Değ. Fon0.0162770.06İş Bank (B) Değ. Fon22.2854980.04İş Yat. (B) Değ. Fon0.1792500.07Kalkınma Ban (B) Değ. Fon11.414780-0.01Koç Yat. (B) Özel Portföy Yön. Değ. Fonu0.2507680.06Koçbank (B) Değ. Fon7.6019380.07Koçbank (B) Özel Bank. Büy. Am. Değ. Yat. Fonu0.0115450.03Koçbank (B) Özel Bank. Değ. Yat. Fon0.0108410.08Mngbank (B) Değ. Fon0.0606960.05Nurol Men. K. (B) Değ. Fon0.0258410.06Şeker Yat. Men. (B) Değ. Fon0.011362-0.17Taib Yat. (B) Değ. Fon0.356809-0.02Teb (B) CGold  Değişken Fon0.2050100.07Teb (B) Değişken Fon0.1167860.07Teb Var.Yön.Hiz. (B) Değ. Fon0.4136650.06Teb Yat. (B) Büyüme Am.Değ. Fon0.0122100.07Teb Yat. (B) Değ. Fon0.2670970.08Tekfenbank (B) Değ. Fon0.6046180.04Tekstilbank (B) Değ. Fon5.3534670.06TSKB (B) Değ. Fon2.4536380.07Turkishbank (B) Değişken Fon0.0102770.07Vakıfbank (B) Değ. Fon44.3932930.07YKB (B) Değ. Fon57.602922-0.03Ziraat Ban. (B) Değ. Fon40.1919640.09Ziraat Yat. (B) Değ.  Fon21.0261260.09B Tipi Karmaİş Bank (B) Karma Fon0.015596-0.08B Tipi LikitAbank (B) Likit Fon1.4154410.15Akbank (B) Likit Fon11.3400300.08Anadolubank (B) Likit Fon0.0606640.12Ata Yat (B) Likit Fon0.1522660.08BankEuropa (B) Likit Fon0.0144900.10C Kredi ve Kalk. Ban.(B) Likit Fon0.0124450.05Delta Menkul (B) Likit Fon0.0106270.08Denizbank (B) Likit Fon0.2381130.08Eczacıbaşı (B) Likit Fon2.4153130.08Ekinciler (B) Likit Fon0.0918440.07Finans Yat.(B) Likit Fon0.0192240.09Finansbank (B) Likit Fon31.3890350.08Fortis Bank (B) Likit Fon100.8733200.08Fortis Yat. Men. Değ. (B) Likit Fon0.0139660.09Garanti Ban. (B) Likit Fon45.2076260.07Global Men (B) Likit Fon0.0280170.11Halk Yat.(B) Likit Fon0.0217220.09Halkbank (B) Elektronik Likit Fon26.0869930.09Halkbank (B) Likit Fon0.0147510.09HSBC Bank (B) Likit Fon18.9530380.09İnter Yat. (B) Likit Fon0.0183450.09İsviçre Sig. (B) Likit Fon0.2305770.07İş Bank (B) Büyük Bireysel Yat. Likit Fon0.0109190.08İş Bank (B) İnt. Likit Fon2.7323700.09İş Bank (B) Likit Fon74.4041590.07Kalkınma Ban (B) Likit Fon0.0306790.08Koç Yat. (B) Likit Fon0.0202260.09Koçbank (B) Likit Fon0.0782520.10Meksa (B) Likit Fon0.0243400.06Oyakbank (B) Likit Fon25.4870810.08Raymond James (B) Likit Fon0.0495570.09Sanko Men.(B) Likit Fon0.0154490.11Strateji Men. Değ. (B) Likit Fon0.0129440.07Şekerbank (B) Likit Fon0.4686960.08Tacirler Men. (B) Likit Fon0.0107980.08Teb (B) Likit Fon1.8864720.07Tekfenbank (B) Likit Fon0.8006360.08Tekstilbank (B) Likit Fon5.7758440.08TSKB (B) Likit Fon0.9866730.09Turkishbank (B) Likit Fon0.0183240.08Vakıfbank (B) İnternet Likit Fonu5.6494140.09Vakıfbank (B) Likit Fon16.9408410.07Yapı Kredi Yat (B) Likit Fon0.6600160.09Yatırım Finans. (B) Likit Fon0.2527810.08YKB (B) Likit Fon112.4717300.08Ziraat Ban. (B) Likit Fon46.9007520.07Ziraat Yat. (B) Likit Fon68.2951520.09B Tipi ÖzelBizim Men. Değ. (B) Özel Eko Fon0.0114420.06Teb (B) APS Tekstil Özel Değ. Fonu0.1030650.07B Tipi Tahvil ve BonoAbank (B) Tahvil Fonu0.0352480.05Akbank (B) Tahvil Fonu6.0156920.08Ata Yat (B) Tahvil Fonu0.0211730.05BankEuropa (B) Tahvil Fonu0.0168590.07C Kredi ve Kalkınma Bank (B)  T/B Fonu0.0113970.61Denizbank (B) Tahvil Fonu0.2612150.09Eczacıbaşı (B) Tahvil ve Bono Fonu0.0114010.07Finansbank (B) Tahvil Fonu43.8648540.04Fortis Bank (B) T/B84.8818430.08Fortis Yat. Men. Değ. (B) T/B Fonu0.0151340.09Garanti Ban (B) Genel Bono End. (Garbo Genel)0.0107240.07Garanti Ban (B) Tahvil Fonu98.2538800.05Garanti Ban (B) Uzun Bono End. (Garbo Uzun)0.0108040.06Garanti Ban. B Özel Bir. Yön. Şubesi T/B Fon0.0119500.08Garanti Men (B)  Tahvil Fonu4.1597580.04Global Men. (B) Tahvil ve Bono Fon0.5535270.12Halkbank (B) Tahvil Fonu20.3769900.02HSBC Bank (B) Tahvil Fonu0.0644480.05HSBC Yat. (B) T/B Fon0.1506500.03İnfo Menkul Değ. (B) Tahvil ve Bono Fonu0.0149950.07İş Bank (B) T/B (EURO Eurobond) Fon0.009196-0.10İş Bank (B) T/B (USD Eurobond) Fon0.010000-0.05İş Bank (B) Tahvil Fonu31.6124070.06İş Bank Büy. Amaç. (B) T/B Fon0.0145020.06Kalkınma Yat. (B) Tahvil ve Bono Fonu0.0763030.05Koç Yat. (B) Tahvil Fonu0.0388880.06Koçbank (B) T/B (E.bond)0.025331-0.06Koçbank (B) Tahvil Fonu1.7051560.05Oyakbank (B) Tahvil Fon0.6577010.06Şekerbank (B) T/B Fon0.0125310.06Teb (B) Platin Tahvil ve Bono Fon0.0104440.08Teb (B) T/B Fon5.3949580.06Teb Var.Yön. Hiz. (B) Tahvil/Bono Fon0.0202430.07Teb Yat (B) Tahvil Fonu0.0707510.08TSKB (B) Tahvil Fonu3.4037370.07Turkishbank (B) T/B Fonu0.0132080.08Vakıfbank (B) Büyüme Amaçlı T/B Fon0.0107800.02Vakıfbank (B) T/B (Eurobond) Fon0.010358-0.15Vakıfbank (B) Tahvil Fonu142.7502010.06Yapı Kredi Yat (B) Tahvil Fonu0.2584570.06Yatırım Finans. (B) Tahvil0.0825030.06YKB (B) Tahvil Fonu34.7790950.07Ziraat Ban (B) Tahvil Fonu38.3104160.09Ziraat Yat.(B) Tahvil Fonu74.0799560.08B Tipi YBMKGaranti Ban. (B) YBMK Fonu0.023041-0.11Oyakbank (B) YBMK Fonu0.200601-0.11

A Tipi Değişken
Abank (A) Değ.Fon1.5648530.14
Acar (A) Değ. Fon0.1571300.00
Akbank (A) Değ. Fon0.0426840.35
Akbank Özel Bankacılık (A) Değ. Fon0.0275990.35
Anadolubank (A) Değ. Fon0.0198420.43
Ata Yat (A) Değ. Fon0.1769420.43
BankEuropa (A) Değ. Fon0.0218630.32
Başkent Men (A) Değ. Fon0.011728-0.09
Bender Men (A) Değ. Fon0.173812-0.13
C Kredi ve Kalk. Ban.(A) Değ. Fon0.0151790.69
Denizbank (A) Değ. Fon0.1511260.07
Dundas Ünlü A Değ. Fonu0.0146040.56
Eczacıbası (A) Değ. Fon2.1747060.58
Evgin Men (A) Değ. Fon0.0709720.41
Finans Yat. (A) Değ. Fon0.0633310.10
Finansbank (A) Değ. Fon13.0118600.42
Fortis Bank (A) Değişken Fon35.8176240.02
Garanti Ban. (A) Değ. Fon26.7097340.43
Garanti Ban. A Özel Bir. Yön. Şub.Değ. Fon0.0142350.11
Garanti Men (A) Değ. Fon0.0516340.24
Global Men (A) Değ. Fon20.4617390.56
Global Men. (A) Değ. P.Reis Fonu0.1566370.03
Halkbank (A) Değ. Fon0.0573150.06
HSBC Bank (A) Değ.  Fon19.4084210.03
İnfo Menkul Değ. (A) Değişken Fonu0.0133951.26
İsviçre Hay. Sig. (A) Değ. Fon0.0200370.21
İsviçre Sig. (A) Değ. Fon0.0157140.16
İş Bank (A) Değ. Fon2.9582660.23
İş Yat. (A) Değ. Fon0.5784060.15
Kalkınma Ban (A) Değ. Fon1.805181-0.22
Koç Yat. (A) Özel Portföy Yön. Değ. Fonu0.0543870.76
Koçbank (A) Değ. Fon13.2741250.49
Meksa Yat (A) Değ. Fon0.050994-0.19
Mngbank (A) Değ. Fon0.0260660.60
Nurol Men. (A) Değ. Fon0.617678-0.04
Oyak Yar.Kur. (A) Değ. Fon0.7173100.04
Raymond James (A) Değişken Fon0.012513-0.08
Sanko Men.(A) Değ. Fon0.0334750.64
Strateji Men (A) Değ. Fon0.9327460.58
Şekerbank (A) Değ. Fon0.2113830.01
Tacirler Men (A) Değ. Fon0.374051-0.07
Teb (A) Değişken Fon0.0137050.10
Teb Var.Yön. Hiz. (A) Değ. Fon0.0255320.06
Tekstil Men (A) Değ. Fon0.0485630.54
TSKB (A) Değ. Fon0.0453570.92
Turkish Yat. (A) Değ. Fon0.0326110.62
Vakıfbank (A) Değ.  Fon7.0533840.07
Yapı Kredi Yat (A) Değ. Fon0.0801210.02
Yatırım Finans. (A) Değ.0.315990-0.02
Ziraat Ban. (A) Değ. Başak Fon0.013541-0.04
Ziraat Ban. (A) Değ. Fon23.121987-0.11
Ziraat Yat. (A) Değ. Fon0.0606980.09
A Tipi Endeks
Akbank (A) U30 Fon0.025481-0.32
Ata  (A) U30 Fon0.031369-0.46
Denizbank (A) U100 Fon0.028472-0.30
Finansbank Dow Jones İst. 20 A Borsa Yat. Fonu9.479915-0.12
Finansbank NFIST İst. 20 A Borsa Yat.Fonu9.965329-0.46
Fortis Yat. Men. Değ. (A) U30 Fon0.019655-0.47
Garanti Ban (A) U30 Fon0.015634-0.35
Garanti Ban. (A) U100 Fonu0.572867-0.24
Global Men (A) U100 Fon0.018725-0.74
HSBC Yat. (A) U30 Fon0.042346-0.29
İş Bank (A) Met-Mak. Fon0.023674-0.54
İş Bank (A) Tekno. Fon0.0096601.24
İş Bank (A) U30 Fon0.019862-0.33
İş Bank (A) U-Mali Fon0.0304480.03
Koçbank (A) Özel Bank. U30 Endeks Fonu0.038177-0.25
Koçbank (A) U30 Fon1.284404-0.46
Oyakbank (A) U30 Fon0.037581-0.13
Vakıfbank (A) U30 Fon0.170100-0.42
Yapı Kredi Yat (A) U30 Fon0.024501-0.35
Ziraat Ban. (A) İMKB 30 End. Fonu0.013246-0.24
A Tipi Hisse
Abank (A) Hisse Fonu0.0300850.21
Ak Yat. (A) Hisse Fonu0.0298870.65
Akbank (A) Hisse Fonu0.6424900.62
Bizim Men Değ. (A) Hisse Fon0.0186870.38
Denizbank (A) Hisse Fon0.0806270.20
Finansbank (A) Hisse Fon0.0286760.37
Gedik Yat. (A) Hisse Fonu0.0304970.42
HSBC Yat. (A) Hisse Fon0.335788-0.09
İnter Yat (A) Hisse Fonu0.2030310.81
İş Bank (A) Hisse Fonu19.6611740.28
Kalkınma Yat. (A) Hisse Fonu0.024644-0.36
Koçbank (A) Hisse Fonu0.3395200.48
Oyakbank (A) Hisse Fon1.334064-0.02
Teb-Yat.(A) Hisse Fonu0.0234960.18
Tekstilbank (A) Hisse Fonu2.2040940.94
TSKB (A) Hisse Fon0.0272210.73
YKB (A) Hisse Fonu0.022520-0.16
A Tipi İştirak
Akbank (A) Sab.H İştr. Fonu0.0405820.08
İş Bank (A) İştirak Fonu17.5900190.62
Koç Yat. (A) İştirak Fonu0.1463100.18
A Tipi Karma
Acar (A) Karma Fon0.0133440.05
Akbank (A) Karma Fon0.0446980.20
Ata Yat (A) Karma Fon8.4822300.44
Denizbank (A) Karma Fon0.2189280.29
Eczacıbaşı (A) Karma Fon0.0496020.71
Evgin Men (A) Karma Fon0.3925341.77
Finans Yat (A) Karma Fon0.0468280.27
Garanti Ban. (A) Karma Fon19.0849690.25
Gedik Yat. (A) Karma Fon0.2788630.32
Global Men (A) Karma Fon0.0359550.73
Global Men. (A) Karma Hızır Reis Fon0.035417-0.40
Halkbank (A) Karma Fon15.637435-0.06
İnter Yat  (A) Karma Fon0.5255790.00
İş Bank (A) Karma Kum. Fon0.0440960.20
Tacirler Men (A) Karma Fon0.500815-0.19
Teb (A) Karma Fon1.4351180.16
Vakıfbank (A) Karma Bereket Fon0.012086-0.31
Vakıfbank (A) Karma Fon0.2573220.16
Yapı Kredi Yat. (A) Karma Fonu0.3482110.00
YKB (A) Karma Fon0.1180710.00
Ziraat Ban. (A) Karma Fon0.0370060.01
A Tipi Özel
Teb (A) Alarko Özel Fon0.4600650.06
Yatırım Finans. (A) Resan Özel0.2654621.09
A Tipi Sektör
Akbank (A) İm. Sek. Fonu0.024840-0.12
Akbank (A) Mali Kur. Sek. Fonu0.0540290.75
Bizim Men. Değ. (A) İnşaat Fonu0.0168390.45
Garanti Ban. (A) Mali Sek. Fonu0.0618370.73
A Tipi YBMK
YKB (A) YBMK Fonu7.896730-0.27
B Tipi Değişken
Abank (B) Değ. Fon0.7302980.08
Acar (B) Değ. Fon0.0125550.08
Akbank (B) Değ. Fon0.0414890.07
Akbank Özel Bankacılık (B) Değ. Fon0.0124840.09
Anadolubank (B) Değ. Fon0.0160580.16
Ata Yat (B) Değ. Fon0.6045400.06
Ata Yat (B) Özel Portföy Yön. Değ. Fon0.0210370.03
Denizbank (B) Değ. Birikim Fonu0.3161000.07
Dundas Ünlü (B) Değ. Fon0.0111460.05
Eczacıbaşı (B) Büyüme Amaçlı Değ. Fon0.008933-0.02
Eczacıbaşı (B) Değ. Fon0.0288570.04
Ekinciler (B) Değ. Fon1.6529680.05
Finansbank (B) Değ. Fon0.0148120.07
Finansbank Uzun Vadeli (B) Değ. Fon0.0115270.07
Fortis Bank (B) Değ. Fon0.0208760.08
Garanti Ban. (B) Değ. Fon27.9186010.05
Garanti Ban. B Özel Bir. Yön. Şub.Değ. Fon0.0124270.12
Garanti Men  (B) Değ. Fon0.0601180.07
Gedik Yat (B) Değ. Fonu0.7973400.07
Global Men (B) Değ. Fon0.0939630.07
Halkbank (B) Değ. Fon9.8530640.04
HSBC Yat. (B) Değ. Fon0.5301030.09
HSBC Yat. Sirius (B) Değ. Fon0.0110530.06
İnfo Menkul Değ. (B) Değişken Fonu0.0169670.06
İnfo Menkul Değ. Büy.Amaçlı (B) Değ.Fon0.0444530.07
İnter Yat. (B) Değ. Fon0.0246780.02
İsviçre Hay. Sig. (B) Değ. Fon0.0162770.06
İş Bank (B) Değ. Fon22.2854980.04
İş Yat. (B) Değ. Fon0.1792500.07
Kalkınma Ban (B) Değ. Fon11.414780-0.01
Koç Yat. (B) Özel Portföy Yön. Değ. Fonu0.2507680.06
Koçbank (B) Değ. Fon7.6019380.07
Koçbank (B) Özel Bank. Büy. Am. Değ. Yat. Fonu0.0115450.03
Koçbank (B) Özel Bank. Değ. Yat. Fon0.0108410.08
Mngbank (B) Değ. Fon0.0606960.05
Nurol Men. K. (B) Değ. Fon0.0258410.06
Şeker Yat. Men. (B) Değ. Fon0.011362-0.17
Taib Yat. (B) Değ. Fon0.356809-0.02
Teb (B) CGold  Değişken Fon0.2050100.07
Teb (B) Değişken Fon0.1167860.07
Teb Var.Yön.Hiz. (B) Değ. Fon0.4136650.06
Teb Yat. (B) Büyüme Am.Değ. Fon0.0122100.07
Teb Yat. (B) Değ. Fon0.2670970.08
Tekfenbank (B) Değ. Fon0.6046180.04
Tekstilbank (B) Değ. Fon5.3534670.06
TSKB (B) Değ. Fon2.4536380.07
Turkishbank (B) Değişken Fon0.0102770.07
Vakıfbank (B) Değ. Fon44.3932930.07
YKB (B) Değ. Fon57.602922-0.03
Ziraat Ban. (B) Değ. Fon40.1919640.09
Ziraat Yat. (B) Değ.  Fon21.0261260.09
B Tipi Karma
İş Bank (B) Karma Fon0.015596-0.08
B Tipi Likit
Abank (B) Likit Fon1.4154410.15
Akbank (B) Likit Fon11.3400300.08
Anadolubank (B) Likit Fon0.0606640.12
Ata Yat (B) Likit Fon0.1522660.08
BankEuropa (B) Likit Fon0.0144900.10
C Kredi ve Kalk. Ban.(B) Likit Fon0.0124450.05
Delta Menkul (B) Likit Fon0.0106270.08
Denizbank (B) Likit Fon0.2381130.08
Eczacıbaşı (B) Likit Fon2.4153130.08
Ekinciler (B) Likit Fon0.0918440.07
Finans Yat.(B) Likit Fon0.0192240.09
Finansbank (B) Likit Fon31.3890350.08
Fortis Bank (B) Likit Fon100.8733200.08
Fortis Yat. Men. Değ. (B) Likit Fon0.0139660.09
Garanti Ban. (B) Likit Fon45.2076260.07
Global Men (B) Likit Fon0.0280170.11
Halk Yat.(B) Likit Fon0.0217220.09
Halkbank (B) Elektronik Likit Fon26.0869930.09
Halkbank (B) Likit Fon0.0147510.09
HSBC Bank (B) Likit Fon18.9530380.09
İnter Yat. (B) Likit Fon0.0183450.09
İsviçre Sig. (B) Likit Fon0.2305770.07
İş Bank (B) Büyük Bireysel Yat. Likit Fon0.0109190.08
İş Bank (B) İnt. Likit Fon2.7323700.09
İş Bank (B) Likit Fon74.4041590.07
Kalkınma Ban (B) Likit Fon0.0306790.08
Koç Yat. (B) Likit Fon0.0202260.09
Koçbank (B) Likit Fon0.0782520.10
Meksa (B) Likit Fon0.0243400.06
Oyakbank (B) Likit Fon25.4870810.08
Raymond James (B) Likit Fon0.0495570.09
Sanko Men.(B) Likit Fon0.0154490.11
Strateji Men. Değ. (B) Likit Fon0.0129440.07
Şekerbank (B) Likit Fon0.4686960.08
Tacirler Men. (B) Likit Fon0.0107980.08
Teb (B) Likit Fon1.8864720.07
Tekfenbank (B) Likit Fon0.8006360.08
Tekstilbank (B) Likit Fon5.7758440.08
TSKB (B) Likit Fon0.9866730.09
Turkishbank (B) Likit Fon0.0183240.08
Vakıfbank (B) İnternet Likit Fonu5.6494140.09
Vakıfbank (B) Likit Fon16.9408410.07
Yapı Kredi Yat (B) Likit Fon0.6600160.09
Yatırım Finans. (B) Likit Fon0.2527810.08
YKB (B) Likit Fon112.4717300.08
Ziraat Ban. (B) Likit Fon46.9007520.07
Ziraat Yat. (B) Likit Fon68.2951520.09
B Tipi Özel
Bizim Men. Değ. (B) Özel Eko Fon0.0114420.06
Teb (B) APS Tekstil Özel Değ. Fonu0.1030650.07
B Tipi Tahvil ve Bono
Abank (B) Tahvil Fonu0.0352480.05
Akbank (B) Tahvil Fonu6.0156920.08
Ata Yat (B) Tahvil Fonu0.0211730.05
BankEuropa (B) Tahvil Fonu0.0168590.07
C Kredi ve Kalkınma Bank (B)  T/B Fonu0.0113970.61
Denizbank (B) Tahvil Fonu0.2612150.09
Eczacıbaşı (B) Tahvil ve Bono Fonu0.0114010.07
Finansbank (B) Tahvil Fonu43.8648540.04
Fortis Bank (B) T/B84.8818430.08
Fortis Yat. Men. Değ. (B) T/B Fonu0.0151340.09
Garanti Ban (B) Genel Bono End. (Garbo Genel)0.0107240.07
Garanti Ban (B) Tahvil Fonu98.2538800.05
Garanti Ban (B) Uzun Bono End. (Garbo Uzun)0.0108040.06
Garanti Ban. B Özel Bir. Yön. Şubesi T/B Fon0.0119500.08
Garanti Men (B)  Tahvil Fonu4.1597580.04
Global Men. (B) Tahvil ve Bono Fon0.5535270.12
Halkbank (B) Tahvil Fonu20.3769900.02
HSBC Bank (B) Tahvil Fonu0.0644480.05
HSBC Yat. (B) T/B Fon0.1506500.03
İnfo Menkul Değ. (B) Tahvil ve Bono Fonu0.0149950.07
İş Bank (B) T/B (EURO Eurobond) Fon0.009196-0.10
İş Bank (B) T/B (USD Eurobond) Fon0.010000-0.05
İş Bank (B) Tahvil Fonu31.6124070.06
İş Bank Büy. Amaç. (B) T/B Fon0.0145020.06
Kalkınma Yat. (B) Tahvil ve Bono Fonu0.0763030.05
Koç Yat. (B) Tahvil Fonu0.0388880.06
Koçbank (B) T/B (E.bond)0.025331-0.06
Koçbank (B) Tahvil Fonu1.7051560.05
Oyakbank (B) Tahvil Fon0.6577010.06
Şekerbank (B) T/B Fon0.0125310.06
Teb (B) Platin Tahvil ve Bono Fon0.0104440.08
Teb (B) T/B Fon5.3949580.06
Teb Var.Yön. Hiz. (B) Tahvil/Bono Fon0.0202430.07
Teb Yat (B) Tahvil Fonu0.0707510.08
TSKB (B) Tahvil Fonu3.4037370.07
Turkishbank (B) T/B Fonu0.0132080.08
Vakıfbank (B) Büyüme Amaçlı T/B Fon0.0107800.02
Vakıfbank (B) T/B (Eurobond) Fon0.010358-0.15
Vakıfbank (B) Tahvil Fonu142.7502010.06
Yapı Kredi Yat (B) Tahvil Fonu0.2584570.06
Yatırım Finans. (B) Tahvil0.0825030.06
YKB (B) Tahvil Fonu34.7790950.07
Ziraat Ban (B) Tahvil Fonu38.3104160.09
Ziraat Yat.(B) Tahvil Fonu74.0799560.08
B Tipi YBMK
Garanti Ban. (B) YBMK Fonu0.023041-0.11
Oyakbank (B) YBMK Fonu0.200601-0.11

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı