B TİPİ FONLAR (28 Şubat 2006 tarihli verilerdir)

Hürriyet Haber
28 Şubat 2006 - 00:00Son Güncelleme : 27 Şubat 2006 - 20:42

B Tipi DeğişkenAbank (B) Değ. Fon0.7429490.14Acar (B) Değ. Fon0.0127180.05Akbank (B) Değ. Fon0.0423210.12Akbank Özel Bankacılık (B) Değ. Fon0.0127280.13Anadolubank (B) Değ. Fon0.016344-0.01Ata Yat (B) Değ. Fon0.6152030.11Ata Yat (B) Özel Portföy Yön. Değ. Fon0.0214960.15Delta Menkul (B) Değişken Fon0.0100640.05Denizbank (B) Değ. Birikim Fonu0.3227170.13Dundas Ünlü (B) Değ. Fon0.0113590.14Eczacıbaşı (B) Büyüme Amaçlı Değ. Fon0.0089570.32Eczacıbaşı (B) Değ. Fon0.0293130.19Ekinciler (B) Değ. Fon1.6838820.05Finansbank (B) Değ. Fon0.0150300.07Finansbank Uzun Vadeli (B) Değ. Fon0.0117590.13Fortis Bank (B) Değ. Fon0.0212330.13Garanti Ban. (B) Değ. Fon28.3757950.09Garanti Ban. B Özel Bir. Yön. Şub.Değ. Fon0.0128290.20Garanti Men  (B) Değ. Fon0.0609650.07Gedik Yat (B) Değ. Fonu0.8093010.05Gisad Men. (B) Değişken Fon0.0101340.03Global Men. (B) Değ. Fon0.0953150.10Halkbank (B) Değ. Fon10.0202740.07HSBC Yat. (B) Değ. Fon0.5379770.12HSBC Yat. Sirius (B) Değ. Fon0.0112500.17İnfo Menkul Değ. (B) Değişken Fonu0.0171940.06İnfo Menkul Değ. Büy.Amaçlı (B) Değ.Fon0.0453260.18İnter Yat. (B) Değ. Fon0.0250370.05İsviçre Hay. Sig. (B) Değ. Fon0.0165560.11İş Bank (B) Değ. Fon22.6658440.11İş Yat. (B) Değ. Fon0.1821770.08Kalkınma Ban (B) Değ. Fon11.8636340.17Koç Yat. (B) Özel Portföy Yön. Değ. Fonu0.2559670.14Koçbank (B) Değ. Fon7.7142520.09Koçbank (B) Özel Bank. Büy. Am. Değ. Yat. Fonu0.0118660.12Koçbank (B) Özel Bank. Değ. Yat. Fon0.0110400.14Mngbank (B) Değ. Fon0.0616240.08Nurol Men. K. (B) Değ. Fon0.0261170.05Şeker Yat. Men. (B) Değ. Fon0.0115830.10Taib Yat. (B) Değ. Fon0.360564-0.02Teb (B) CGold  Değişken Fon0.2086130.12Teb (B) Değişken Fon0.1186720.08Teb Var.Yön.Hiz. (B) Değ. Fon0.4211730.15Teb Yat. (B) Büyüme Am.Değ. Fon0.0124980.19Teb Yat. (B) Değ. Fon0.2710910.07Tekfenbank (B) Değ. Fon0.6122060.08Tekstilbank (B) Değ. Fon5.4357130.08TSKB (B) Değ. Fon2.4993470.09Turkishbank (B) Değişken Fon0.0106000.08Vakıfbank (B) Değ. Fon45.1831500.08YKB (B) Değ. Fon58.7956600.10Ziraat Ban. (B) Değ. Fon40.8827060.11Ziraat Yat. (B) Değ.  Fon21.3745920.08B Tipi Karmaİş Bank (B) Karma Fon0.015369-0.10B Tipi LikitAbank (B) Likit Fon1.4344370.07Akbank (B) Likit Fon11.4948580.07Anadolubank (B) Likit Fon0.0614720.07Ata Yat (B) Likit Fon0.1543360.07BankEuropa (B) Likit Fon0.0146980.08C Kredi ve Kalk. Ban.(B) Likit Fon0.0126240.07Delta Menkul (B) Likit Fon0.0108000.09Denizbank (B) Likit Fon0.2416760.08Eczacıbaşı (B) Likit Fon2.4485490.07Ekinciler (B) Likit Fon0.0928000.06Finans Yat.(B) Likit Fon0.0195120.07Finansbank (B) Likit Fon31.8209170.06Fortis Bank (B) Likit Fon102.3576250.08Fortis Yat. Men. Değ. (B) Likit Fon0.0142000.08Garanti Ban. (B) Likit Fon45.7658230.06Global Men. (B) Likit Fon0.0284890.08Halk Yat. (B) Likit Fon0.0220470.08Halkbank (B) Elektronik Likit Fon26.4622250.07Halkbank (B) Likit Fon0.0149740.08HSBC Bank (B) Likit Fon19.2104870.07İnter Yat. (B) Likit Fon0.0185850.07İsviçre Sig. (B) Likit Fon0.2335470.08İş Bank (B) Büyük Bireysel Yat. Likit Fon0.0110830.08İş Bank (B) İnt. Likit Fon2.7737030.08İş Bank (B) Likit Fon75.2292460.06Kalkınma Ban (B) Likit Fon0.0311000.07Koç Yat. (B) Likit Fon0.0205110.08Koçbank (B) Likit Fon0.0793110.07Meksa (B) Likit Fon0.0245200.04Oyakbank (B) Likit Fon25.8451050.07Raymond James (B) Likit Fon0.0503790.10Sanko Men.(B) Likit Fon0.0156930.08Strateji Men. Değ. (B) Likit Fon0.0131060.08Şekerbank (B) Likit Fon0.4750670.07Tacirler Men. (B) Likit Fon0.0109470.06Teb (B) Likit Fon1.9101010.06Tekfenbank (B) Likit Fon0.8092410.06Tekstilbank (B) Likit Fon5.8553620.07TSKB (B) Likit Fon1.0000610.07Turkishbank (B) Likit Fon0.0185350.05Vakıfbank (B) İnternet Likit Fonu5.7342480.08Vakıfbank (B) Likit Fon17.1415650.06Yapı Kredi Yat (B) Likit Fon0.6691950.07Yatırım Finans. (B) Likit Fon0.2562160.07YKB (B) Likit Fon114.0091510.07Ziraat Ban. (B) Likit Fon47.5451700.07Ziraat Yat. (B) Likit Fon69.3297800.08B Tipi ÖzelBizim Men. Değ. (B) Özel Eko Fon0.0115460.05İş Yatırım (B)  Sütaş Değişken Fon0.0131120.11Teb (B) APS Tekstil Özel Değ. Fonu0.1069210.22B Tipi Tahvil ve BonoAbank (B) Tahvil Fonu0.0358110.12Akbank (B) Tahvil Fonu6.1247460.14Ata Yat (B) Tahvil Fonu0.0214930.09BankEuropa (B) Tahvil Fonu0.0171550.17C Kredi ve Kalkınma Bank (B)  T/B Fonu0.0116870.09Denizbank (B) Tahvil Fonu0.2653870.11Eczacıbaşı (B) Tahvil ve Bono Fonu0.0116040.17Finansbank (B) Tahvil Fonu44.6574670.15Fortis Bank (B) T/B86.3548520.12Fortis Yat. Men. Değ. (B) T/B Fonu0.0154340.14Garanti Ban (B) Genel Bono End. (Garbo Genel)0.0109380.11Garanti Ban (B) Tahvil Fonu99.8688520.08Garanti Ban (B) Uzun Bono End. (Garbo Uzun)0.0110340.12Garanti Ban. B Özel Bir. Yön. Şub. T/B Fon0.0122190.16Garanti Ban. B Özel Bir. Yön.Şub. (E.bond) T/B Fon0.0107850.21Garanti Men (B)  Tahvil Fonu4.2312930.09Global Men. (B) Tahvil ve Bono Fon0.5652810.10Halkbank (B) Tahvil Fonu20.7616340.07HSBC Bank (B) Tahvil Fonu0.0654050.16HSBC Yat. (B) T/B Fon0.1528640.16İnfo Menkul Değ. (B) Tahvil ve Bono Fonu0.0151830.07İş Bank (B) T/B (EURO Eurobond) Fon0.009032-0.23İş Bank (B) T/B (USD Eurobond) Fon0.0098440.17İş Bank (B) Tahvil Fonu32.1274830.08İş Bank Büy. Amaç. (B) T/B Fon0.0147900.14Kalkınma Yat. (B) Tahvil ve Bono Fonu0.0778060.12Koç Yat. (B) Tahvil Fonu0.0395460.16Koçbank (B) T/B (E.bond)0.0253410.30Koçbank (B) Tahvil Fonu1.7335410.12Oyakbank (B) Tahvil Fon0.6689000.11Şekerbank (B) T/B Fon0.0127250.09Teb (B) Platin Tahvil ve Bono Fon0.0106290.12Teb (B) T/B Fon5.4723140.12Teb Var.Yön. Hiz. (B) Tahvil/Bono Fon0.0205790.08Teb Yat (B) Tahvil Fonu0.0718360.07TSKB (B) Tahvil Fonu3.4664960.08Turkishbank (B) T/B Fonu0.0134360.19Vakıfbank (B) Büyüme Amaçlı T/B Fon0.0109430.11Vakıfbank (B) T/B (Eurobond) Fon0.0103390.47Vakıfbank (B) Tahvil Fonu144.8955500.08Yapı Kredi Yat (B) Tahvil Fonu0.2626590.12Yatırım Finans. (B) Tahvil0.0838220.13YKB (B) Tahvil Fonu35.3222850.12Ziraat Ban (B) Tahvil Fonu38.9932650.16Ziraat Yat.(B) Tahvil Fonu75.3552700.10B Tipi YBMKGaranti Ban. (B) YBMK Fonu0.0225370.01Oyakbank (B) YBMK Fonu0.1964100.09

A Tipi Değişken
Abank (A) Değ.Fon1.8283630.56
Acar (A) Değ. Fon0.1671640.50
Akbank (A) Değ. Fon0.0473430.57
Akbank Özel Bankacılık (A) Değ. Fon0.0312800.73
Anadolubank (A) Değ. Fon0.0210910.19
Ata Yat (A) Değ. Fon0.2076381.03
BankEuropa (A) Değ. Fon0.0261330.40
Başkent Men (A) Değ. Fon0.0123530.28
C Kredi ve Kalk. Ban.(A) Değ. Fon0.0173220.66
Denizbank (A) Değ. Fon0.1565600.12
Dundas Ünlü A Değ. Fonu0.0176801.36
Eczacıbası (A) Değ. Fon2.3779250.84
Evgin Men (A) Değ. Fon0.0861181.51
Finans Yat. (A) Değ. Fon0.0705570.79
Finansbank (A) Değ. Fon14.7214480.87
Fortis Bank (A) Değişken Fon39.4935580.86
Garanti Ban. (A) Değ. Fon30.5200940.71
Garanti Ban. A Özel Bir. Yön. Şub.Değ. Fon0.0163770.84
Garanti Men (A) Değ. Fon0.0552200.33
Global Men. (A) Değ. Fon21.5958100.04
Global Men. (A) Değ. P.Reis Fonu0.1707280.25
Hak Men. (A) Değ. Fon0.8517220.24
Halkbank (A) Değ. Fon0.0615670.64
HSBC Bank (A) Değ.  Fon21.6062540.65
İnfo Menkul Değ. (A) Değişken Fonu0.0151730.80
İsviçre Hay. Sig. (A) Değ. Fon0.0223780.90
İsviçre Sig. (A) Değ. Fon0.0166130.76
İş Bank (A) Değ. Fon3.4016320.72
İş Yat. (A) Değ. Fon0.6565920.74
Kalkınma Ban (A) Değ. Fon1.9961230.48
Koç Yat. (A) Özel Portföy Yön. Değ. Fonu0.0638860.20
Koçbank (A) Değ. Fon14.4047390.20
Meksa Yat (A) Değ. Fon0.0584540.28
Mngbank (A) Değ. Fon0.0276570.41
Nurol Men. (A) Değ. Fon0.6629120.48
Oyak Yar.Kur. (A) Değ. Fon0.7500500.12
Raymond James (A) Değişken Fon0.0138010.80
Sanko Men.(A) Değ. Fon0.0359830.08
Strateji Men (A) Değ. Fon1.1643100.50
Şekerbank (A) Değ. Fon0.2287100.56
Tacirler Men (A) Değ. Fon0.4038770.12
Taib Yat. (A) Değ. Fon0.1995090.47
Teb (A) Değişken Fon0.0148690.47
Teb Var.Yön. Hiz. (A) Değ. Fon0.0300700.71
Tekstil Men (A) Değ. Fon0.0532320.60
TSKB (A) Değ. Fon0.0545380.75
Turkish Yat. (A) Değ. Fon0.0357540.80
Vakıfbank (A) Değ.  Fon7.7221020.57
Yapı Kredi Yat (A) Değ. Fon0.0875260.61
Yatırım Finans. (A) Değ.0.3616380.59
Ziraat Ban. (A) Değ. Başak Fon0.0150770.59
Ziraat Ban. (A) Değ. Fon25.8882680.42
Ziraat Yat. (A) Değ. Fon0.0644920.42
A Tipi Endeks
Akbank (A) U30 Fon0.0294270.36
Ata  (A) U30 Fon0.0364970.40
Bizim Men. Değ. DJIM Türkiye (A) Tipi BYF12.3960320.67
Denizbank (A) U100 Fon0.0326920.39
Finansbank DJ İstanbul 2011.2722020.41
Finansbank Mali Sek Dışı NFIST20 BYF11.2983600.34
Fortis Yat. Men. Değ. (A) U30 Fon0.0226170.32
Garanti Ban (A) U30 Fon0.0180200.32
Garanti Ban. (A) U100 Fonu0.6560800.40
Global Men. (A) U100 Fon0.0214690.73
HSBC Yat. (A) U30 Fon0.0485820.39
İş Bank (A) Met-Mak. Fon0.0285520.87
İş Bank (A) Tekno. Fon0.011277-0.40
İş Bank (A) U30 Fon0.0231990.41
İş Bank (A) U-Mali Fon0.0362750.78
Koçbank (A) Özel Bank. U30 End. Fonu0.0447100.40
Koçbank (A) U30 Fon1.4972660.31
Oyakbank (A) U30 Fon0.0429120.35
Vakıfbank (A) U30 Fon0.1965680.54
Yapı Kredi Yat (A) U30 Fon0.0284010.36
Ziraat Ban. (A) İMKB 30 End. Fonu0.0151400.34
A Tipi Hisse
Abank (A) Hisse Fonu0.0349080.70
Ak Yat. Büyüme Amaçlı (A) Hisse Fonu0.0339500.67
Akbank (A) Hisse Fonu0.7409770.62
Bizim Men Değ. (A) Hisse Fon0.0212120.26
Denizbank (A) Hisse Fon0.0955581.05
Finansbank (A) Hisse Fon0.0328171.16
Gedik Yat. (A) Hisse Fonu0.0319700.79
HSBC Yat. (A) Hisse Fon0.3849280.72
İnter Yat (A) Hisse Fonu0.2335870.11
İş Bank (A) Hisse Fonu23.3589010.86
Kalkınma Yat. (A) Hisse Fonu0.0281510.74
Koçbank (A) Hisse Fonu0.3996410.54
Oyakbank (A) Hisse Fon1.4641920.79
Teb-Yat.(A) Hisse Fonu0.0275960.76
Tekstilbank (A) Hisse Fonu2.5443290.89
TSKB (A) Hisse Fon0.0324970.83
YKB (A) Hisse Fonu0.0260180.25
A Tipi İştirak
Akbank (A) Sab.H İştr. Fonu0.0468790.36
İş Bank (A) İştirak Fonu21.267221-0.33
Koç Yat. (A) İştirak Fonu0.1808421.45
A Tipi Karma
Acar (A) Karma Fon0.0140940.24
Akbank (A) Karma Fon0.0490750.42
Ata Yat (A) Karma Fon9.6918410.69
Denizbank (A) Karma Fon0.2290450.14
Eczacıbaşı (A) Karma Fon0.0525430.32
Evgin Men (A) Karma Fon0.4259250.05
Finans Yat (A) Karma Fon0.0511050.65
Garanti Ban. (A) Karma Fon20.8527960.43
Gedik Yat. (A) Karma Fon0.2953230.68
Global Men. (A) Karma Fon0.039187-0.05
Global Men. (A) Karma Hızır Reis Fon0.0332760.09
Halkbank (A) Karma Fon16.5701180.55
İnter Yat  (A) Karma Fon0.5856450.39
İş Bank (A) Karma Kum. Fon0.0501370.72
Tacirler Men (A) Karma Fon0.5504440.19
Teb (A) Karma Fon1.5683500.43
Vakıfbank (A) Karma Bereket Fon0.0130600.14
Vakıfbank (A) Karma Fon0.2798750.51
Yapı Kredi Yat. (A) Karma Fonu0.3726690.22
YKB (A) Karma Fon0.1307360.14
Ziraat Ban. (A) Karma Fon0.0409000.22
A Tipi Özel
Abank (A) Anadolu Özel Fon0.0821150.57
Koçbank (A) Allianz Özel Fon0.3040580.57
Oyak Yat. (A) Axa Oyak Değişken Özel Fon0.3581410.32
Teb (A) Alarko Özel Fon0.4889640.22
Yatırım Finans. (A) Resan Özel0.3030430.97
A Tipi Sektör
Akbank (A) İm. Sek. Fonu0.0266950.39
Akbank (A) Mali Kur. Sek. Fonu0.0637370.82
Bizim Men. Değ. (A) İnşaat Fonu0.0188840.47
Garanti Ban. (A) Mali Sek. Fonu0.0760941.15
A Tipi YBMK
YKB (A) YBMK Fonu8.0970820.08
B Tipi Değişken
Abank (B) Değ. Fon0.7429490.14
Acar (B) Değ. Fon0.0127180.05
Akbank (B) Değ. Fon0.0423210.12
Akbank Özel Bankacılık (B) Değ. Fon0.0127280.13
Anadolubank (B) Değ. Fon0.016344-0.01
Ata Yat (B) Değ. Fon0.6152030.11
Ata Yat (B) Özel Portföy Yön. Değ. Fon0.0214960.15
Delta Menkul (B) Değişken Fon0.0100640.05
Denizbank (B) Değ. Birikim Fonu0.3227170.13
Dundas Ünlü (B) Değ. Fon0.0113590.14
Eczacıbaşı (B) Büyüme Amaçlı Değ. Fon0.0089570.32
Eczacıbaşı (B) Değ. Fon0.0293130.19
Ekinciler (B) Değ. Fon1.6838820.05
Finansbank (B) Değ. Fon0.0150300.07
Finansbank Uzun Vadeli (B) Değ. Fon0.0117590.13
Fortis Bank (B) Değ. Fon0.0212330.13
Garanti Ban. (B) Değ. Fon28.3757950.09
Garanti Ban. B Özel Bir. Yön. Şub.Değ. Fon0.0128290.20
Garanti Men  (B) Değ. Fon0.0609650.07
Gedik Yat (B) Değ. Fonu0.8093010.05
Gisad Men. (B) Değişken Fon0.0101340.03
Global Men. (B) Değ. Fon0.0953150.10
Halkbank (B) Değ. Fon10.0202740.07
HSBC Yat. (B) Değ. Fon0.5379770.12
HSBC Yat. Sirius (B) Değ. Fon0.0112500.17
İnfo Menkul Değ. (B) Değişken Fonu0.0171940.06
İnfo Menkul Değ. Büy.Amaçlı (B) Değ.Fon0.0453260.18
İnter Yat. (B) Değ. Fon0.0250370.05
İsviçre Hay. Sig. (B) Değ. Fon0.0165560.11
İş Bank (B) Değ. Fon22.6658440.11
İş Yat. (B) Değ. Fon0.1821770.08
Kalkınma Ban (B) Değ. Fon11.8636340.17
Koç Yat. (B) Özel Portföy Yön. Değ. Fonu0.2559670.14
Koçbank (B) Değ. Fon7.7142520.09
Koçbank (B) Özel Bank. Büy. Am. Değ. Yat. Fonu0.0118660.12
Koçbank (B) Özel Bank. Değ. Yat. Fon0.0110400.14
Mngbank (B) Değ. Fon0.0616240.08
Nurol Men. K. (B) Değ. Fon0.0261170.05
Şeker Yat. Men. (B) Değ. Fon0.0115830.10
Taib Yat. (B) Değ. Fon0.360564-0.02
Teb (B) CGold  Değişken Fon0.2086130.12
Teb (B) Değişken Fon0.1186720.08
Teb Var.Yön.Hiz. (B) Değ. Fon0.4211730.15
Teb Yat. (B) Büyüme Am.Değ. Fon0.0124980.19
Teb Yat. (B) Değ. Fon0.2710910.07
Tekfenbank (B) Değ. Fon0.6122060.08
Tekstilbank (B) Değ. Fon5.4357130.08
TSKB (B) Değ. Fon2.4993470.09
Turkishbank (B) Değişken Fon0.0106000.08
Vakıfbank (B) Değ. Fon45.1831500.08
YKB (B) Değ. Fon58.7956600.10
Ziraat Ban. (B) Değ. Fon40.8827060.11
Ziraat Yat. (B) Değ.  Fon21.3745920.08
B Tipi Karma
İş Bank (B) Karma Fon0.015369-0.10
B Tipi Likit
Abank (B) Likit Fon1.4344370.07
Akbank (B) Likit Fon11.4948580.07
Anadolubank (B) Likit Fon0.0614720.07
Ata Yat (B) Likit Fon0.1543360.07
BankEuropa (B) Likit Fon0.0146980.08
C Kredi ve Kalk. Ban.(B) Likit Fon0.0126240.07
Delta Menkul (B) Likit Fon0.0108000.09
Denizbank (B) Likit Fon0.2416760.08
Eczacıbaşı (B) Likit Fon2.4485490.07
Ekinciler (B) Likit Fon0.0928000.06
Finans Yat.(B) Likit Fon0.0195120.07
Finansbank (B) Likit Fon31.8209170.06
Fortis Bank (B) Likit Fon102.3576250.08
Fortis Yat. Men. Değ. (B) Likit Fon0.0142000.08
Garanti Ban. (B) Likit Fon45.7658230.06
Global Men. (B) Likit Fon0.0284890.08
Halk Yat. (B) Likit Fon0.0220470.08
Halkbank (B) Elektronik Likit Fon26.4622250.07
Halkbank (B) Likit Fon0.0149740.08
HSBC Bank (B) Likit Fon19.2104870.07
İnter Yat. (B) Likit Fon0.0185850.07
İsviçre Sig. (B) Likit Fon0.2335470.08
İş Bank (B) Büyük Bireysel Yat. Likit Fon0.0110830.08
İş Bank (B) İnt. Likit Fon2.7737030.08
İş Bank (B) Likit Fon75.2292460.06
Kalkınma Ban (B) Likit Fon0.0311000.07
Koç Yat. (B) Likit Fon0.0205110.08
Koçbank (B) Likit Fon0.0793110.07
Meksa (B) Likit Fon0.0245200.04
Oyakbank (B) Likit Fon25.8451050.07
Raymond James (B) Likit Fon0.0503790.10
Sanko Men.(B) Likit Fon0.0156930.08
Strateji Men. Değ. (B) Likit Fon0.0131060.08
Şekerbank (B) Likit Fon0.4750670.07
Tacirler Men. (B) Likit Fon0.0109470.06
Teb (B) Likit Fon1.9101010.06
Tekfenbank (B) Likit Fon0.8092410.06
Tekstilbank (B) Likit Fon5.8553620.07
TSKB (B) Likit Fon1.0000610.07
Turkishbank (B) Likit Fon0.0185350.05
Vakıfbank (B) İnternet Likit Fonu5.7342480.08
Vakıfbank (B) Likit Fon17.1415650.06
Yapı Kredi Yat (B) Likit Fon0.6691950.07
Yatırım Finans. (B) Likit Fon0.2562160.07
YKB (B) Likit Fon114.0091510.07
Ziraat Ban. (B) Likit Fon47.5451700.07
Ziraat Yat. (B) Likit Fon69.3297800.08
B Tipi Özel
Bizim Men. Değ. (B) Özel Eko Fon0.0115460.05
İş Yatırım (B)  Sütaş Değişken Fon0.0131120.11
Teb (B) APS Tekstil Özel Değ. Fonu0.1069210.22
B Tipi Tahvil ve Bono
Abank (B) Tahvil Fonu0.0358110.12
Akbank (B) Tahvil Fonu6.1247460.14
Ata Yat (B) Tahvil Fonu0.0214930.09
BankEuropa (B) Tahvil Fonu0.0171550.17
C Kredi ve Kalkınma Bank (B)  T/B Fonu0.0116870.09
Denizbank (B) Tahvil Fonu0.2653870.11
Eczacıbaşı (B) Tahvil ve Bono Fonu0.0116040.17
Finansbank (B) Tahvil Fonu44.6574670.15
Fortis Bank (B) T/B86.3548520.12
Fortis Yat. Men. Değ. (B) T/B Fonu0.0154340.14
Garanti Ban (B) Genel Bono End. (Garbo Genel)0.0109380.11
Garanti Ban (B) Tahvil Fonu99.8688520.08
Garanti Ban (B) Uzun Bono End. (Garbo Uzun)0.0110340.12
Garanti Ban. B Özel Bir. Yön. Şub. T/B Fon0.0122190.16
Garanti Ban. B Özel Bir. Yön.Şub. (E.bond) T/B Fon0.0107850.21
Garanti Men (B)  Tahvil Fonu4.2312930.09
Global Men. (B) Tahvil ve Bono Fon0.5652810.10
Halkbank (B) Tahvil Fonu20.7616340.07
HSBC Bank (B) Tahvil Fonu0.0654050.16
HSBC Yat. (B) T/B Fon0.1528640.16
İnfo Menkul Değ. (B) Tahvil ve Bono Fonu0.0151830.07
İş Bank (B) T/B (EURO Eurobond) Fon0.009032-0.23
İş Bank (B) T/B (USD Eurobond) Fon0.0098440.17
İş Bank (B) Tahvil Fonu32.1274830.08
İş Bank Büy. Amaç. (B) T/B Fon0.0147900.14
Kalkınma Yat. (B) Tahvil ve Bono Fonu0.0778060.12
Koç Yat. (B) Tahvil Fonu0.0395460.16
Koçbank (B) T/B (E.bond)0.0253410.30
Koçbank (B) Tahvil Fonu1.7335410.12
Oyakbank (B) Tahvil Fon0.6689000.11
Şekerbank (B) T/B Fon0.0127250.09
Teb (B) Platin Tahvil ve Bono Fon0.0106290.12
Teb (B) T/B Fon5.4723140.12
Teb Var.Yön. Hiz. (B) Tahvil/Bono Fon0.0205790.08
Teb Yat (B) Tahvil Fonu0.0718360.07
TSKB (B) Tahvil Fonu3.4664960.08
Turkishbank (B) T/B Fonu0.0134360.19
Vakıfbank (B) Büyüme Amaçlı T/B Fon0.0109430.11
Vakıfbank (B) T/B (Eurobond) Fon0.0103390.47
Vakıfbank (B) Tahvil Fonu144.8955500.08
Yapı Kredi Yat (B) Tahvil Fonu0.2626590.12
Yatırım Finans. (B) Tahvil0.0838220.13
YKB (B) Tahvil Fonu35.3222850.12
Ziraat Ban (B) Tahvil Fonu38.9932650.16
Ziraat Yat.(B) Tahvil Fonu75.3552700.10
B Tipi YBMK
Garanti Ban. (B) YBMK Fonu0.0225370.01
Oyakbank (B) YBMK Fonu0.1964100.09

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı