B TİPİ FONLAR (16 Şubat 2006 tarihli verilerdir)

Hürriyet Haber
16.02.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

B Tipi DeğişkenAbank (B) Değ. Fon0.7380300.01Acar (B) Değ. Fon0.0126670.02Akbank Özel Bankacılık (B) Değ. Fon0.0126370.02Anadolubank (B) Değ. Fon0.0162280.02Ata Yat (B) Değ. Fon0.6107660.02Ata Yat (B) Özel Portföy Yön. Değ. Fon0.021239-0.12Delta Menkul (B) Değişken Fon0.0100280.01Denizbank (B) Değ. Birikim Fonu0.3202670.04Dundas Ünlü (B) Değ. Fon0.0112710.00Eczacıbaşı (B) Büyüme Amaçlı Değ. Fon0.0088590.00Eczacıbaşı (B) Değ. Fon0.0290030.00Ekinciler (B) Değ. Fon1.674418-0.02Finansbank (B) Değ. Fon0.0149740.03Finansbank Uzun Vadeli (B) Değ. Fon0.0116620.01Fortis Bank (B) Değ. Fon0.0211000.00Garanti Ban. (B) Değ. Fon28.2140590.02Garanti Ban. B Özel Bir. Yön. Şub.Değ. Fon0.012653-0.17Garanti Men  (B) Değ. Fon0.060687-0.01Gedik Yat (B) Değ. Fonu0.8074290.02Gisad Men (B) Değişken Fon0.010101-0.10Global Men (B) Değ. Fon0.0947650.02Halkbank (B) Değ. Fon9.969200-0.01HSBC Yat. (B) Değ. Fon0.5344030.01HSBC Yat. Sirius (B) Değ. Fon0.0111410.03İnfo Menkul Değ. (B) Değişken Fonu0.0171520.01İnfo Menkul Değ. Büy.Amaçlı (B) Değ.Fon0.0449010.00İnter Yat. (B) Değ. Fon0.0249350.01İsviçre Hay. Sig. (B) Değ. Fon0.0164570.02İş Bank (B) Değ. Fon22.5121290.03İş Yat. (B) Değ. Fon0.1812300.00Kalkınma Ban (B) Değ. Fon11.725929-0.20Koç Yat. (B) Özel Portföy Yön. Değ. Fonu0.253296-0.07Koçbank (B) Değ. Fon7.6735750.00Koçbank (B) Özel Bank. Büy. Am. Değ. Yat. Fonu0.011728-0.12Koçbank (B) Özel Bank. Değ. Yat. Fon0.010956-0.01Mngbank (B) Değ. Fon0.0613080.03Nurol Men. K. (B) Değ. Fon0.0260560.02Şeker Yat. Men. (B) Değ. Fon0.0115330.03Taib Yat. (B) Değ. Fon0.3601320.01Teb (B) CGold  Değişken Fon0.2068620.00Teb (B) Değişken Fon0.1180650.00Teb Var.Yön.Hiz. (B) Değ. Fon0.417281-0.01Teb Yat. (B) Büyüme Am.Değ. Fon0.012329-0.15Teb Yat. (B) Değ. Fon0.2697940.00Tekfenbank (B) Değ. Fon0.6100540.02Tekstilbank (B) Değ. Fon5.4078720.00TSKB (B) Değ. Fon2.482021-0.01Turkishbank (B) Değişken Fon0.010546-0.01Vakıfbank (B) Değ. Fon44.9137990.00YKB (B) Değ. Fon58.244779-0.12Ziraat Ban. (B) Değ. Fon40.6035130.01Ziraat Yat. (B) Değ.  Fon21.2830660.01B Tipi Karmaİş Bank (B) Karma Fon0.015352-0.01B Tipi LikitAbank (B) Likit Fon1.4299150.02Akbank (B) Likit Fon11.4605550.02Anadolubank (B) Likit Fon0.0612960.02Ata Yat (B) Likit Fon0.1538440.02BankEuropa (B) Likit Fon0.0146510.02C Kredi ve Kalk. Ban.(B) Likit Fon0.0125840.02Delta Menkul (B) Likit Fon0.0107620.03Denizbank (B) Likit Fon0.2408650.03Eczacıbaşı (B) Likit Fon2.4408520.02Ekinciler (B) Likit Fon0.0925920.02Finans Yat.(B) Likit Fon0.0194470.03Finansbank (B) Likit Fon31.7231300.02Fortis Bank (B) Likit Fon102.0151000.02Fortis Yat. Men. Değ. (B) Likit Fon0.0141460.03Garanti Ban. (B) Likit Fon45.6375930.02Global Men (B) Likit Fon0.0283810.03Halk Yat.(B) Likit Fon0.0219760.03Halkbank (B) Elektronik Likit Fon26.3737800.03Halkbank (B) Likit Fon0.0149250.03HSBC Bank (B) Likit Fon19.1522230.02İnter Yat. (B) Likit Fon0.0185300.02İsviçre Sig. (B) Likit Fon0.2328450.02İş Bank (B) Büyük Bireysel Yat. Likit Fon0.0110450.03İş Bank (B) İnt. Likit Fon2.7641210.02İş Bank (B) Likit Fon75.0362760.02Kalkınma Ban (B) Likit Fon0.0310080.02Koç Yat. (B) Likit Fon0.0204450.02Koçbank (B) Likit Fon0.0790640.02Meksa (B) Likit Fon0.0244760.01Oyakbank (B) Likit Fon25.7622010.02Raymond James (B) Likit Fon0.0501810.02Sanko Men.(B) Likit Fon0.0156400.03Strateji Men. Değ. (B) Likit Fon0.0130700.02Şekerbank (B) Likit Fon0.4735760.02Tacirler Men. (B) Likit Fon0.0109150.02Teb (B) Likit Fon1.9046180.02Tekfenbank (B) Likit Fon0.8072940.02Tekstilbank (B) Likit Fon5.8370990.02TSKB (B) Likit Fon0.9968990.02Turkishbank (B) Likit Fon0.0184890.02Vakıfbank (B) İnternet Likit Fonu5.7156700.03Vakıfbank (B) Likit Fon17.0925210.02Yapı Kredi Yat (B) Likit Fon0.6671000.02Yatırım Finans. (B) Likit Fon0.2554230.02YKB (B) Likit Fon113.6555990.02Ziraat Ban. (B) Likit Fon47.3945690.02Ziraat Yat. (B) Likit Fon69.1035010.03B Tipi Tahvil ve BonoAbank (B) Tahvil Fonu0.0355720.00Akbank (B) Tahvil Fonu6.0707880.02Ata Yat (B) Tahvil Fonu0.0213520.02BankEuropa (B) Tahvil Fonu0.0170040.01C Kredi ve Kalkınma Bank (B)  T/B Fonu0.0115850.03Denizbank (B) Tahvil Fonu0.2638580.02Eczacıbaşı (B) Tahvil ve Bono Fonu0.0114890.01Finansbank (B) Tahvil Fonu44.1701170.01Fortis Bank (B) T/B85.7578830.00Fortis Yat. Men. Değ. (B) T/B Fonu0.0153280.01Garanti Ban (B) Genel Bono End. (Garbo Genel)0.0108740.02Garanti Ban (B) Tahvil Fonu99.3105650.01Garanti Ban (B) Uzun Bono End. (Garbo Uzun)0.0109550.03Garanti Ban. B Özel Bir. Yön. Şubesi T/B Fon0.012106-0.08Garanti Ban. B Özel Bir. Yön.Şub. Eurobond T/B Fon0.010726-0.10Garanti Men (B)  Tahvil Fonu4.2045630.01Global Men. (B) Tahvil ve Bono Fon0.5599790.03Halkbank (B) Tahvil Fonu20.6474750.02HSBC Bank (B) Tahvil Fonu0.0648020.02HSBC Yat. (B) T/B Fon0.1514420.01İnfo Menkul Değ. (B) Tahvil ve Bono Fonu0.0151380.01İş Bank (B) T/B (EURO Eurobond) Fon0.009070-0.06İş Bank (B) T/B (USD Eurobond) Fon0.009909-0.07İş Bank (B) Tahvil Fonu31.9623650.01İş Bank Büy. Amaç. (B) T/B Fon0.0146660.03Kalkınma Yat. (B) Tahvil ve Bono Fonu0.077264-0.08Koç Yat. (B) Tahvil Fonu0.0392080.01Koçbank (B) T/B (E.bond)0.025205-0.05Koçbank (B) Tahvil Fonu1.7207330.02Oyakbank (B) Tahvil Fon0.6645140.01Şekerbank (B) T/B Fon0.0126600.02Teb (B) Platin Tahvil ve Bono Fon0.010539-0.01Teb (B) T/B Fon5.424174-0.01Teb Var.Yön. Hiz. (B) Tahvil/Bono Fon0.0204730.00Teb Yat (B) Tahvil Fonu0.071479-0.01TSKB (B) Tahvil Fonu3.441352-0.01Turkishbank (B) T/B Fonu0.013289-0.01Vakıfbank (B) Büyüme Amaçlı T/B Fon0.0108780.03Vakıfbank (B) T/B (Eurobond) Fon0.010262-0.20Vakıfbank (B) Tahvil Fonu144.3020430.02Yapı Kredi Yat (B) Tahvil Fonu0.2607030.01Yatırım Finans. (B) Tahvil0.0832730.03YKB (B) Tahvil Fonu35.0409180.02Ziraat Ban (B) Tahvil Fonu38.6397640.01Ziraat Yat.(B) Tahvil Fonu74.9429220.02B Tipi YBMKGaranti Ban. (B) YBMK Fonu0.022615-0.24Oyakbank (B) YBMK Fonu0.197385-0.22

A Tipi Değişken
Abank (A) Değ.Fon1.713938-1.79
Acar (A) Değ. Fon0.161210-0.86
Akbank (A) Değ. Fon0.045450-0.78
Akbank Özel Bankacılık (A) Değ. Fon0.029674-1.07
Anadolubank (A) Değ. Fon0.020095-1.24
Ata Yat (A) Değ. Fon0.197939-0.90
BankEuropa (A) Değ. Fon0.024879-1.25
Başkent Men (A) Değ. Fon0.012011-0.32
C Kredi ve Kalk. Ban.(A) Değ. Fon0.016518-0.86
Denizbank (A) Değ. Fon0.151922-0.49
Dundas Ünlü A Değ. Fonu0.016382-0.78
Eczacıbası (A) Değ. Fon2.282506-1.25
Evgin Men (A) Değ. Fon0.080416-2.03
Finans Yat. (A) Değ. Fon0.067145-1.26
Finansbank (A) Değ. Fon14.070891-1.07
Fortis Bank (A) Değişken Fon37.486137-1.17
Garanti Ban. (A) Değ. Fon28.699935-1.57
Garanti Ban. A Özel Bir. Yön. Şub.Değ. Fon0.015284-1.70
Garanti Men (A) Değ. Fon0.053495-0.82
Global Men (A) Değ. Fon21.165682-0.68
Global Men. (A) Değ. P.Reis Fonu0.169421-0.05
Hak Men (A) Değ. Fon0.8247760.25
Halkbank (A) Değ. Fon0.059756-0.71
HSBC Bank (A) Değ.  Fon20.684140-0.96
İnfo Menkul Değ. (A) Değişken Fonu0.014533-0.74
İsviçre Hay. Sig. (A) Değ. Fon0.021556-0.98
İsviçre Sig. (A) Değ. Fon0.016250-0.77
İş Bank (A) Değ. Fon3.191711-1.27
İş Yat. (A) Değ. Fon0.616834-1.50
Kalkınma Ban (A) Değ. Fon1.918833-1.03
Koç Yat. (A) Özel Portföy Yön. Değ. Fonu0.059769-1.42
Koçbank (A) Değ. Fon13.866354-0.51
Meksa Yat (A) Değ. Fon0.056597-0.92
Mngbank (A) Değ. Fon0.026809-1.25
Nurol Men. (A) Değ. Fon0.646888-0.50
Oyak Yar.Kur. (A) Değ. Fon0.734392-0.51
Raymond James (A) Değişken Fon0.013201-1.06
Sanko Men.(A) Değ. Fon0.0356270.25
Strateji Men (A) Değ. Fon1.100267-0.76
Şekerbank (A) Değ. Fon0.222535-0.58
Tacirler Men (A) Değ. Fon0.390604-1.02
Taib Yat. (A) Değ. Fon0.191826-0.57
Teb (A) Değişken Fon0.014370-0.62
Teb Var.Yön. Hiz. (A) Değ. Fon0.028087-1.42
Tekstil Men (A) Değ. Fon0.051421-0.34
TSKB (A) Değ. Fon0.050318-1.27
Turkish Yat. (A) Değ. Fon0.034069-1.34
Vakıfbank (A) Değ.  Fon7.405345-0.74
Yapı Kredi Yat (A) Değ. Fon0.084062-1.09
Yatırım Finans. (A) Değ.0.343288-1.32
Ziraat Ban. (A) Değ. Başak Fon0.014130-1.56
Ziraat Ban. (A) Değ. Fon25.017872-0.62
Ziraat Yat. (A) Değ. Fon0.061904-0.88
A Tipi Endeks
Akbank (A) U30 Fon0.027732-1.04
Ata  (A) U30 Fon0.034155-1.07
Bizim Men. Değ. DJIM Türkiye (A) Tipi BYF11.734398-2.06
Denizbank (A) U100 Fon0.030795-1.26
Finansbank DJ İstanbul 2010.459367-1.25
Finansbank Mali Sek Dışı NFIST20 BYF10.564553-1.75
Fortis Yat. Men. Değ. (A) U30 Fon0.021270-0.92
Garanti Ban (A) U30 Fon0.016994-0.89
Garanti Ban. (A) U100 Fonu0.616877-1.08
Global Men (A) U100 Fon0.019888-1.43
HSBC Yat. (A) U30 Fon0.045727-0.97
İş Bank (A) Met-Mak. Fon0.026690-1.76
İş Bank (A) Tekno. Fon0.011066-0.31
İş Bank (A) U30 Fon0.021732-1.04
İş Bank (A) U-Mali Fon0.033999-0.76
Koçbank (A) Özel Bank. U30 Endeks Fonu0.041762-1.08
Koçbank (A) U30 Fon1.406517-0.96
Oyakbank (A) U30 Fon0.040523-0.90
Vakıfbank (A) U30 Fon0.184308-0.96
Yapı Kredi Yat (A) U30 Fon0.026646-0.99
Ziraat Ban. (A) İMKB 30 End. Fonu0.014332-0.94
A Tipi Hisse
Abank (A) Hisse Fonu0.032487-2.05
Ak Yat. Büyüme Amaçlı (A) Hisse Fonu0.031967-1.42
Akbank (A) Hisse Fonu0.703045-0.97
Bizim Men Değ. (A) Hisse Fon0.020206-1.72
Denizbank (A) Hisse Fon0.092348-0.56
Finansbank (A) Hisse Fon0.031244-1.21
Gedik Yat. (A) Hisse Fonu0.030986-1.11
HSBC Yat. (A) Hisse Fon0.363011-1.92
İnter Yat (A) Hisse Fonu0.227273-1.23
İş Bank (A) Hisse Fonu21.611715-1.67
Kalkınma Yat. (A) Hisse Fonu0.026675-1.36
Koçbank (A) Hisse Fonu0.373077-1.15
Oyakbank (A) Hisse Fon1.406989-0.78
Teb-Yat.(A) Hisse Fonu0.025774-1.50
Tekstilbank (A) Hisse Fonu2.413414-0.71
TSKB (A) Hisse Fon0.030182-1.52
YKB (A) Hisse Fonu0.025037-0.94
A Tipi İştirak
Akbank (A) Sab.H İştr. Fonu0.044504-1.90
İş Bank (A) İştirak Fonu19.781572-1.88
Koç Yat. (A) İştirak Fonu0.168489-0.28
A Tipi Karma
Acar (A) Karma Fon0.013706-0.53
Akbank (A) Karma Fon0.047431-0.76
Ata Yat (A) Karma Fon9.339944-0.66
Denizbank (A) Karma Fon0.223674-0.36
Eczacıbaşı (A) Karma Fon0.051595-0.47
Evgin Men (A) Karma Fon0.411900-0.99
Finans Yat (A) Karma Fon0.049598-0.57
Garanti Ban. (A) Karma Fon20.009294-0.86
Gedik Yat. (A) Karma Fon0.286464-0.99
Global Men (A) Karma Fon0.037997-1.14
Global Men. (A) Karma Hızır Reis Fon0.035724-1.85
Halkbank (A) Karma Fon16.080467-0.58
İnter Yat  (A) Karma Fon0.575655-0.48
İş Bank (A) Karma Kum. Fon0.047260-1.13
Tacirler Men (A) Karma Fon0.535349-0.52
Teb (A) Karma Fon1.510622-0.75
Vakıfbank (A) Karma Bereket Fon0.012680-0.94
Vakıfbank (A) Karma Fon0.268775-0.76
Yapı Kredi Yat. (A) Karma Fonu0.360481-0.73
YKB (A) Karma Fon0.127248-0.66
Ziraat Ban. (A) Karma Fon0.039554-0.35
A Tipi Sektör
Akbank (A) İm. Sek. Fonu0.025228-1.23
Akbank (A) Mali Kur. Sek. Fonu0.060183-1.34
Bizim Men. Değ. (A) İnşaat Fonu0.018135-1.62
Garanti Ban. (A) Mali Sek. Fonu0.070153-1.82
A Tipi YBMK
YKB (A) YBMK Fonu7.935826-0.94
B Tipi Değişken
Abank (B) Değ. Fon0.7380300.01
Acar (B) Değ. Fon0.0126670.02
Akbank Özel Bankacılık (B) Değ. Fon0.0126370.02
Anadolubank (B) Değ. Fon0.0162280.02
Ata Yat (B) Değ. Fon0.6107660.02
Ata Yat (B) Özel Portföy Yön. Değ. Fon0.021239-0.12
Delta Menkul (B) Değişken Fon0.0100280.01
Denizbank (B) Değ. Birikim Fonu0.3202670.04
Dundas Ünlü (B) Değ. Fon0.0112710.00
Eczacıbaşı (B) Büyüme Amaçlı Değ. Fon0.0088590.00
Eczacıbaşı (B) Değ. Fon0.0290030.00
Ekinciler (B) Değ. Fon1.674418-0.02
Finansbank (B) Değ. Fon0.0149740.03
Finansbank Uzun Vadeli (B) Değ. Fon0.0116620.01
Fortis Bank (B) Değ. Fon0.0211000.00
Garanti Ban. (B) Değ. Fon28.2140590.02
Garanti Ban. B Özel Bir. Yön. Şub.Değ. Fon0.012653-0.17
Garanti Men  (B) Değ. Fon0.060687-0.01
Gedik Yat (B) Değ. Fonu0.8074290.02
Gisad Men (B) Değişken Fon0.010101-0.10
Global Men (B) Değ. Fon0.0947650.02
Halkbank (B) Değ. Fon9.969200-0.01
HSBC Yat. (B) Değ. Fon0.5344030.01
HSBC Yat. Sirius (B) Değ. Fon0.0111410.03
İnfo Menkul Değ. (B) Değişken Fonu0.0171520.01
İnfo Menkul Değ. Büy.Amaçlı (B) Değ.Fon0.0449010.00
İnter Yat. (B) Değ. Fon0.0249350.01
İsviçre Hay. Sig. (B) Değ. Fon0.0164570.02
İş Bank (B) Değ. Fon22.5121290.03
İş Yat. (B) Değ. Fon0.1812300.00
Kalkınma Ban (B) Değ. Fon11.725929-0.20
Koç Yat. (B) Özel Portföy Yön. Değ. Fonu0.253296-0.07
Koçbank (B) Değ. Fon7.6735750.00
Koçbank (B) Özel Bank. Büy. Am. Değ. Yat. Fonu0.011728-0.12
Koçbank (B) Özel Bank. Değ. Yat. Fon0.010956-0.01
Mngbank (B) Değ. Fon0.0613080.03
Nurol Men. K. (B) Değ. Fon0.0260560.02
Şeker Yat. Men. (B) Değ. Fon0.0115330.03
Taib Yat. (B) Değ. Fon0.3601320.01
Teb (B) CGold  Değişken Fon0.2068620.00
Teb (B) Değişken Fon0.1180650.00
Teb Var.Yön.Hiz. (B) Değ. Fon0.417281-0.01
Teb Yat. (B) Büyüme Am.Değ. Fon0.012329-0.15
Teb Yat. (B) Değ. Fon0.2697940.00
Tekfenbank (B) Değ. Fon0.6100540.02
Tekstilbank (B) Değ. Fon5.4078720.00
TSKB (B) Değ. Fon2.482021-0.01
Turkishbank (B) Değişken Fon0.010546-0.01
Vakıfbank (B) Değ. Fon44.9137990.00
YKB (B) Değ. Fon58.244779-0.12
Ziraat Ban. (B) Değ. Fon40.6035130.01
Ziraat Yat. (B) Değ.  Fon21.2830660.01
B Tipi Karma
İş Bank (B) Karma Fon0.015352-0.01
B Tipi Likit
Abank (B) Likit Fon1.4299150.02
Akbank (B) Likit Fon11.4605550.02
Anadolubank (B) Likit Fon0.0612960.02
Ata Yat (B) Likit Fon0.1538440.02
BankEuropa (B) Likit Fon0.0146510.02
C Kredi ve Kalk. Ban.(B) Likit Fon0.0125840.02
Delta Menkul (B) Likit Fon0.0107620.03
Denizbank (B) Likit Fon0.2408650.03
Eczacıbaşı (B) Likit Fon2.4408520.02
Ekinciler (B) Likit Fon0.0925920.02
Finans Yat.(B) Likit Fon0.0194470.03
Finansbank (B) Likit Fon31.7231300.02
Fortis Bank (B) Likit Fon102.0151000.02
Fortis Yat. Men. Değ. (B) Likit Fon0.0141460.03
Garanti Ban. (B) Likit Fon45.6375930.02
Global Men (B) Likit Fon0.0283810.03
Halk Yat.(B) Likit Fon0.0219760.03
Halkbank (B) Elektronik Likit Fon26.3737800.03
Halkbank (B) Likit Fon0.0149250.03
HSBC Bank (B) Likit Fon19.1522230.02
İnter Yat. (B) Likit Fon0.0185300.02
İsviçre Sig. (B) Likit Fon0.2328450.02
İş Bank (B) Büyük Bireysel Yat. Likit Fon0.0110450.03
İş Bank (B) İnt. Likit Fon2.7641210.02
İş Bank (B) Likit Fon75.0362760.02
Kalkınma Ban (B) Likit Fon0.0310080.02
Koç Yat. (B) Likit Fon0.0204450.02
Koçbank (B) Likit Fon0.0790640.02
Meksa (B) Likit Fon0.0244760.01
Oyakbank (B) Likit Fon25.7622010.02
Raymond James (B) Likit Fon0.0501810.02
Sanko Men.(B) Likit Fon0.0156400.03
Strateji Men. Değ. (B) Likit Fon0.0130700.02
Şekerbank (B) Likit Fon0.4735760.02
Tacirler Men. (B) Likit Fon0.0109150.02
Teb (B) Likit Fon1.9046180.02
Tekfenbank (B) Likit Fon0.8072940.02
Tekstilbank (B) Likit Fon5.8370990.02
TSKB (B) Likit Fon0.9968990.02
Turkishbank (B) Likit Fon0.0184890.02
Vakıfbank (B) İnternet Likit Fonu5.7156700.03
Vakıfbank (B) Likit Fon17.0925210.02
Yapı Kredi Yat (B) Likit Fon0.6671000.02
Yatırım Finans. (B) Likit Fon0.2554230.02
YKB (B) Likit Fon113.6555990.02
Ziraat Ban. (B) Likit Fon47.3945690.02
Ziraat Yat. (B) Likit Fon69.1035010.03
B Tipi Tahvil ve Bono
Abank (B) Tahvil Fonu0.0355720.00
Akbank (B) Tahvil Fonu6.0707880.02
Ata Yat (B) Tahvil Fonu0.0213520.02
BankEuropa (B) Tahvil Fonu0.0170040.01
C Kredi ve Kalkınma Bank (B)  T/B Fonu0.0115850.03
Denizbank (B) Tahvil Fonu0.2638580.02
Eczacıbaşı (B) Tahvil ve Bono Fonu0.0114890.01
Finansbank (B) Tahvil Fonu44.1701170.01
Fortis Bank (B) T/B85.7578830.00
Fortis Yat. Men. Değ. (B) T/B Fonu0.0153280.01
Garanti Ban (B) Genel Bono End. (Garbo Genel)0.0108740.02
Garanti Ban (B) Tahvil Fonu99.3105650.01
Garanti Ban (B) Uzun Bono End. (Garbo Uzun)0.0109550.03
Garanti Ban. B Özel Bir. Yön. Şubesi T/B Fon0.012106-0.08
Garanti Ban. B Özel Bir. Yön.Şub. Eurobond T/B Fon0.010726-0.10
Garanti Men (B)  Tahvil Fonu4.2045630.01
Global Men. (B) Tahvil ve Bono Fon0.5599790.03
Halkbank (B) Tahvil Fonu20.6474750.02
HSBC Bank (B) Tahvil Fonu0.0648020.02
HSBC Yat. (B) T/B Fon0.1514420.01
İnfo Menkul Değ. (B) Tahvil ve Bono Fonu0.0151380.01
İş Bank (B) T/B (EURO Eurobond) Fon0.009070-0.06
İş Bank (B) T/B (USD Eurobond) Fon0.009909-0.07
İş Bank (B) Tahvil Fonu31.9623650.01
İş Bank Büy. Amaç. (B) T/B Fon0.0146660.03
Kalkınma Yat. (B) Tahvil ve Bono Fonu0.077264-0.08
Koç Yat. (B) Tahvil Fonu0.0392080.01
Koçbank (B) T/B (E.bond)0.025205-0.05
Koçbank (B) Tahvil Fonu1.7207330.02
Oyakbank (B) Tahvil Fon0.6645140.01
Şekerbank (B) T/B Fon0.0126600.02
Teb (B) Platin Tahvil ve Bono Fon0.010539-0.01
Teb (B) T/B Fon5.424174-0.01
Teb Var.Yön. Hiz. (B) Tahvil/Bono Fon0.0204730.00
Teb Yat (B) Tahvil Fonu0.071479-0.01
TSKB (B) Tahvil Fonu3.441352-0.01
Turkishbank (B) T/B Fonu0.013289-0.01
Vakıfbank (B) Büyüme Amaçlı T/B Fon0.0108780.03
Vakıfbank (B) T/B (Eurobond) Fon0.010262-0.20
Vakıfbank (B) Tahvil Fonu144.3020430.02
Yapı Kredi Yat (B) Tahvil Fonu0.2607030.01
Yatırım Finans. (B) Tahvil0.0832730.03
YKB (B) Tahvil Fonu35.0409180.02
Ziraat Ban (B) Tahvil Fonu38.6397640.01
Ziraat Yat.(B) Tahvil Fonu74.9429220.02
B Tipi YBMK
Garanti Ban. (B) YBMK Fonu0.022615-0.24
Oyakbank (B) YBMK Fonu0.197385-0.22

Etiketler:


EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı