"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

B planı yapın

Bir hedefe ulaşmanın tek yolu yoktur, unutmayın.

Yolunuzda ilerlerken cesaretiniz kırıldıysa ya da hayal kırıklığına uğradıysanız, bu, hedefe ulaşamayacağınız anlamına gelmez, sadece o yolun kapalı olduğunu gösterir.
Dolayısıyla bugünlerde alternatif yolların ve yedek planların ne kadar iş gördüğünü fark edip şaşırabilirsiniz.
Herkese keyifli günler, sağlık ve sevgiyle kalın...

KOÇ   21 Mart-19 Nisan
Diğerlerinin işleri kendi metotlarıyla halletmesine olanak tanımalısınız. Sonuçlar, sizin yolunuzu takip etmelerinden daha başarılı olabilir. İlgi alanlarınızı genişletebilir, farklı kültürlerden kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

BOĞA   20 Nisan-20 Mayıs
Yararsız sözlerden geri dönülmesi gerekebilir. Yardıma açık olmanız durumunda şanslı bağlantılar kurma fırsatı bulabilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda. İlişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

İKİZLER   21 Mayıs-21 Haziran
Psikolojik ve mental sağlığınız için yaşam tarzınızda, yaşadığınız yerde veya planlarınızda hızlı değişiklikler yapmanız gerekiyor. Olumlu hareketler, olumsuzlukları geride bırakmanın tek yolu sonuçta, öyle değil mi?

YENGEÇ   22 Haziran-22 Temmuz
İkili ilişkiler açısından baskı hissedilebilecek bir gün. Değişim şart görünüyor. İstikrarsız bir görünüm çizmenize neden olacak hareketlerden sakının. Yaşam tarzınızı ilgilendiren değişiklikler yapmanız, stresi azaltabilir.

ASLAN   23 Temmuz-22 Ağustos
Etkili kişilerle birlikte olmanızı sağlayacak aktivitelere katılabilirsiniz. Eğlenmek ve düşüncelerinizi paylaşmak, endişelerinizi giderebilir. Başkalarına yapacağınız yardımlar tecrübe kazanmanızı sağlayabilir.

BAŞAK   23 Ağustos-22 Eylül
Nasıl eğlenebileceğinize yoğunlaşmalı ve zevk aldığınız şeylerle vakit geçirmelisiniz. Anlaşmazlıklar kaçınılmaz olsa da, karşı tarafı dinlemeniz, bakış açılarını anlamanıza yardım edebilir. Saygılı olmak önemli bugün.

TERAZİ   23 Eylül-22 Ekim
Dikkatli hareket edin. Üzerinde yoğunlaştığınız konular her neyse, en ufak bir ihmali kaldıramayabilir. Herkesi memnun etmeyecek olsa bile, bugün istediğiniz şeyleri yapmalı, kalbinizin sesini dinlemelisiniz.

AKREP   23 Ekim-21 Kasım
Bazı planlarda değişiklik yapılması gerekiyor. Düşünce veya isteklerinizde sabit fikirli olmamaya özen göstermelisiniz. Size alışılmadık tecrübeler yaşatabilecek aktivitelere ilgi duyabilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda.

YAY   22 Kasım-21 Aralık
Esnek olmanız gereken bir gün. Karşı tarafın istediğiniz şekilde tepki vermesini bekleyerek zaman kaybedebilirsiniz. İşbirlikleriniz, ortaklıklar veya ikili ilişkiler dikkatle ele alınmalı. İmajınızı koruyun.

OĞLAK   22 Aral›k-19 Ocak
Çevrenizdeki kişiler ima ettiğiniz şeyleri hemen anlamayabilir. Durumu kişiselleştirmemelisiniz. Pratik çözümler ve net olmak, stresin azaltılmasında veya hassas konuların çözümünde etkili olabilir. Ufukta aşk var.

KOVA   20 Ocak-18 Şubat
İletişim ağınızı genişletmeniz durumunda size sunacak şeyleri olan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Rekabetten kaçmamalısınız. Bu özelliğiniz, etkili pozisyondaki kişileri de etkilemenizi sağlayabilir.

BALIK   19 Şubat- 20 Mart
Hoşa gitmeyecek bazı durumlar, işlerin karışmasına neden olabilir. Sakinliğinizi korumalısınız. Maddi açıdan olumlu değişikliklerin yapılması gerekiyor. Romantizm ön planda. Sevgi içerikli ilişkiler, stresi azaltabilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI