Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aziz Yıldırım'ı öyle çok seviyor ki...

20 yaşındaki engelli Fenerbahçe taraftarı Sefa Gültekin, Başkan Aziz Yıldırım'a "Geçmiş olsun" diyebilmek için leğen içinde İstanbul'dan Düzce'ye gitti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe'nin, Topuk Yaylası'nda dün yaptığı antrenmanda adeta duygu fırtınası yaşandı.

 

Doğuştan vücudunun belden aşağı kısmı olmayan engelli bir taraftarın,çamaşır leğeni içinde tesislere gelmesi futbolcuları derinden etkiledi. Fenerbahçe sevgisinin engel tanımadığını gösteren bu tablo karşısında futbolcular "Her taraftarımız bizim için ayrı gurur kaynağı" yorumunu yaptı.

 

İKİ YILDIR İŞ ARIYORUM

 

Üzerinde Fenerbahçe forması, iki elinde ayakkabı ve kaykay olan 20 yaşındaki Sefa'nın Topuk Yaylası'na çıkma nedeni ise Aziz Yıldırım'a duyduğu sevgi.

 

Sefa, hikayesini şöyle anlattı: "Doğuştan engelliyim. İkiz kız kardeşimin sağlık sorunu yok. İstanbul Maltepe'de oturuyoruz. Babam emekli, annem ev hanımı. İki ablam daha var, onlar çalışıyor. Ben de iş arıyorum, çalışacağım ama iş bulamıyorum.

 

ALEX'İ GÖRDÜM, YETER

 

Maçlara gitmek için imkanım olmuyor. Aslında tekerlekli sandalyem var ama bu şekilde hareket etmek bana daha kolay geliyor. O yüzden leğeni kullanıyorum. Bu civara kuzenimle beraber tatile geldik. Başkan Aziz Yıldırım'ın kampa geleceğini duyunca 'Geçmiş olsun' diyebilmek için tesislere çıktık. Ama şansım yokmuş onu göremedim. Olsun, kaptan Alex, Caner, Orhan Şam ve diğer futbolcularla görüştüm, fotoğraf çektirdim. Bu da benim için yeter."

 

Aziz Yıldırımı öyle çok seviyor ki...


Bunları da Beğenebilirsiniz