« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aziz Yıldırım'dan sert açıklamalar

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'ndeki bayramlaşma sırasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Yıldırım medyada çıkan Fenerbahçe haberleri konusunda basın mensuplarına sert çıkarken, 'Terraneo'nun beni Samandıra'ya sokmadığı haberleri var. Öyle bir şey olur mu? Kulağından tuttuğum gibi atarım" dedi.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

İşte Aziz Yıldırım'ın açıklamalarından satır başları;


"ARDA KEŞKE 100 MİLYONA GİTSEYDİ"
Arda 40 milyona gitti az diyenler çıktı. Vay efendim nasıl gider diye... Helal olsun. Gider keşke 100 milyona gitse.


"VAN PERSIE-PEREIRA HABERLERİYLE KIYAMETİ KOPARDINIZ"
Basından rahatsızım. Van Persie dürüstçe çıktı yedek kalmaktan rahatsızım dedi. Hoca da kendisiyle konuştu ve 'Burada kararları ben veririm' dedi. Vay efendim kıyameti kopardınız 1 haftadır... 20 yaşındaki editör çocuklar ahkam kesiyor.

Aziz Yıldırımdan sert açıklamalar

"BUNDAN SONRA TRANSFERİ SİZ YAPIN"
Dün bakıyorum hepiniz kadroyu belirlemişsiniz. Televizyondakiler yapmış kadroyu. Bundan sonra parayı da size vereceğim siz yapın transferi.


"BİZİM İÇİN KRİTER ŞAMPİYONLUK"
Hoca, Pereira çalışıyor... Adam ne yapsın, koşuyor uğraşıyor... Zamanı var daha. Sezon sonu bakarız, şampiyon yapmış mı takımı yapamamış mı? Yapmışsa başarılı yapamamışsa başarısızdır. Bizim kriter budur... Şampiyonluk...

Aziz Yıldırımdan sert açıklamalar

"KOMÜNİZM Mİ VAR?"
Dünyanın hiçbir yerinde kulüpler senede bir defa incelenmez. 3-4 senede 1 defa incelenir. Kulüpler her sene inceleniyorlar. Hem liberal ekonomi diyeceksin hem de bunlar olacak... Komünizm mi var ya?


"BİR DAHA BU HABERLERİ GÖRMEK İSTEMİYORUM"
Samandıra'da başkanın da, yönetimin de odası vardır. İstediğimiz zaman gereğini yaparız. Sakın ha sakın, bir daha bu haberleri görmek istemiyorum. Maaş verdiğim çalışan mı bizi Samandıra'ya sokmayacak. Öyle bir şey olur mu? Kulağından tututğum gibi atarım. Karar bizim..."BUNLARI BANA SORMAYIN"
Benim görevim yönetimi idare etmek, oyuncuların parasını ödemek, maddi imkanları sağlamak. Bu tip işler. Oyuncu gelişmiş mi, gelişmemiş mi? Ne bileyim ben! Bunları bana sormayın.

Aziz Yıldırımdan sert açıklamalar

"UEFA DAHA ÇATIRDAYACAK"
Ben size ne dedim UEFA çatırdayacak... Daha var... Önce bizim ülkemizde hukuki süreç bir neticelensin...


"DERBİYE GİTMEYECEĞİM"
Derbide iki takıma da başarılar diliyorum. Maça gitmeyeceğim. İlk kez oynanmıyor zaten. İnşallah derbiye yakışan futbol olur. Netice önemli değil demeyeceğim, netice önemli. İnşallah Fenerbahçe kazanır.


"AKADEMİ KURUYORUZ"
250 dönüme yakın bir arazi alacağız, kiralamayacağız. Kulübün olacak. Avrupa'da kulüpler gezilecek, altyapıları izlenecek. 5 yıllık bir proje halinde yapacağız. Bunun içinde 15 çim saha, klinikler yer alacak. İleride A Takım da buraya gelecek. Fenerbahçe tüm tesislerini buraya taşıyacak. Gerçek akademi...


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler