« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aziz Yıldırım'dan Fatih Terim'e: 'Neyin inadını ediyorsun'

Milli Takım aday kadrosuna çağrılmayan kalecileri Volkan Demirel konusunda tartışma yaratacak açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, “Bu konuyu milli dava haline getirmeyin” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

18 yıldır sarı lacivertli kulübe başkanlık yaptığını ve bu sürede çok şeyler gördüğünü ifade eden Aziz Yıldırım, konuyla ilgili şunları söyledi:

- Volkan Demirel, milli takım kalesindeyken kendisine küfür edildiği için stadı terk etti. ‘Acilen dönmesi lazım, yoksa UEFA’dan ceza alırız’ dediler. Ben de Hasan Çetinkaya’yı ve kaptan Emre Belözoğlu’nu aradım. ‘Gidin bulun, götürün’ dedim.

"ARABAYI VERDİN, SEN GÖNDERDİN"
- Volkan Demirel, stattan ayrılırken Fatih Terim’e söylemiş, o da arabasını vermiş. Çocuğun bir suçu yok ki. Arabayı verdin, sen gönderdin. Neyin inadını ediyorsunuz şimdi?

- ‘Bizim ona ihtiyacımız yok, Volkan kötü kaleci’ deyin, kesin atın. Türk Milli Takımı, kötü giderse faturası kime çıkacak? Hocaya çıkmayacak. O, maaşını, parasını alıyor. Millete çıkacak. Kan davası gütmenin manası yok. Volkan gençtir, hata yapmıştır.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz