Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aziz Yıldırım'dan Barcelona'ya Arda'lı cevap

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım İspanyollar'a kapıyı şu sözlerle kapattı: Biz de 6 ay oynamayacak Arda'yı onlardan kiralık istedik, vermediler. Demek ki iyi oyuncular verilmiyor. Van Persie'yi en iyi şekilde kullanacağız.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Barcelona’ya yakın El Mundo Deportivo Gazetesi’nin, “Barça, devre arasında Van Persie için Fenerbahçe’nin kapısını çalacak” haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Hollandalı oyuncunun, kulübede kaldığı için bozuk ruh hali ve hocası Pereira ile yaşadığı sorunlar da transfer ihtimalini güçlendiren noktalar olarak öne sürülmüştü. Ancak Sarı-Lacivertliler’in bu iddialara yanıtı gecikmedi. Bizzat Başkan Aziz Yıldırım, İspanyol devine kapıyı kapattı... Yakın çevresinin, “Ne yapacaksınız?” sorularına Yıldırım’ın, “Biz de takımından 6 ay uzak kalacak olan Arda’yı Barcelona’dan kiralık istedik. Ancak vermediler. Demek ki, iyi futbolcular verilmiyor. Biz de van Persie’yi en iyi şekide kullanacağız” karşılığını verdiği öğrenildi.

Aziz Yıldırımdan Barcelonaya Ardalı cevap
VAN PERSIE'YE BARCELONA FORMASI GİYDİRDİLER

Dünya devleriyle kapışıp, Van Persie’yi bu şekilde renklerine bağladıklarını da hatırlatan Yıldırım’ın bir hatırlatma da taraftar üzerinden yaptığı ortaya çıktı. Fenerbahçe’nin patronu, “Taraftar onu çok seviyor. Kulübede olması bile tribünlerin coşmasına yetiyor. 11 numaralı Robin van Persie forması ise yok satıyor” sözleriyle de tribünün sesine kulak verdiklerini hatırlattı. Ancak buna rağmen Van Persie ile ilgili dün bir iddia da Hollanda’dan geldi. Algemeen Dagblad Gazetesi, yıldız oyuncuya Barcelona forması giydirdiği fotoğrafı gazetesinin kapağına taşıdı ve tarafların gizli gizli görüştüğünü iddia etti. (Fanatik)

Aziz Yıldırımdan Barcelonaya Ardalı cevap 'YILDIRIM'DAN RVP İÇİN ARDA'LI YANIT

Aziz Yıldırımdan Barcelonaya Ardalı cevap AZİZ YILDIRIM MİKROFONU ELİNE ALDI


Bunları da Beğenebilirsiniz