Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aziz Yıldırım'a destek geldi

Fenerbahçe Kulübü Amatör Şubeleri'nin yöneticileri, yaptıkları açıklamada, profesyonel futbol takımının aldığı istenmeyen sonuçların ardından kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın acımasızca eleştirilmeyi hak etmediğini belirterek, Yıldırım'a destek verdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Kulübün resmi internet sitesinde “Fenerbahçe Kulübü Amatör Şubeleri” imzasıyla yayınlanan açıklamada, “(Futbol takımı kötü sonuçlar alıyor) diye, tüm yönetim geçmişiyle Fenerbahçe'yi bir kurum olarak çok üst seviyelere getiren başkanımız Aziz Yıldırım'ı acımasızca eleştirmek ve bu yolla onun Fenerbahçe'nin başından ayrılmasına neden olmak Fenerbahçe'ye şu anda yapılabilecek en büyük kötülük olacaktır” denildi.

Açıklamada, özetle şu görüşlere yer verildi:

“Her ne kadar lokomotif işlevi görse de sadece bir şubesinin aldığı kötü sonuçların ardından, tümüyle bir spor kulübü ve onun başkanı ile yönetim kurulu üyelerinin acımasızca eleştirmesi, şimdiye kadar verdikleri hizmetlerinin görmezlikten gelinmesi, geleceği yönelik projelerinin görmezlikten gelinmesi haksızlıktır, insafsızlıktır. Fenerbahçe'nin son 10 yılına damgasını vurarak kulübe her yönüyle çağ atlatan, amatör sporlara verdiği destek ve duyduğu inançla sadece Fenerbahçe'ye değil, Türk sporuna da büyük katkılar yapan başkanımız Aziz Yıldırım, birkaç olumsuz sonuçtan sonra, tüm yönetim geçmişi taranarak ortaya atılan birkaç olumsuz örnekle acımasızca eleştirilmeyi hak etmemektedir. Takımların bu tür kötü dönemlerden geçmesi gayet normaldir ve gerekli adımların atılmasıyla üstesinden gelinebilecek bir durumdur. (Futbol takımı kötü sonuçlar alıyor) diye, tüm yönetim geçmişiyle Fenerbahçe'yi bir kurum olarak çok üst seviyelere getiren Başkanımız Aziz Yıldırım'ı acımasızca eleştirmek ve bu yolla onun Fenerbahçe'nin başından ayrılmasına neden olmak, Fenerbahçe'ye şu anda yapılabilecek en büyük kötülük olacaktır.”


Bunları da Beğenebilirsiniz