« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aziz Yıldırım: Şampiyonluğun en büyük adayıyız

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, sinir harbi şeklinde geçen maçtan galip ayrıldıklarını ifade ederek, ''Şampiyonluğun en büyük adayıyız'' dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

maç çıkışında kısa bir açıklama yapan Yıldırım, futbolcularının emeklerinin hakkını aldığını belirterek, ''Kendilerine çok teşekkür ederim. Biz şampiyonluğun en büyük adayıyız. İkinci yarının başından beri yükselen grafiğimiz devam ediyor. Geçen hafta kaza yapmıştık. Kalan 3 maçı da kazanarak, şampiyon olmak istiyoruz'' diye konuştu. 

Beşiktaşlı taraftarların kendisi hakkında yaptıkları kötü tezahüratı da eleştiren başkan Yıldırım, "Burada yapılan ayıp bir şey vardı. Bizim stadımızda seyircimiz başka kulübün başkanına küfür etmiyor. Hem ben ne yaptım ki oyuncular hata yapıyorsa, oyuncu kendi geri pası verip, gol attırıyorsa Aziz Yıldırım ne yapsın. Bunlar 3-5 kişi deniliyor. Bu da yanlış. Bu kişileri Beşiktaş'ın içinden ayıklaması lazım" dedi.
 
Aziz Yıldırım, Beşiktaş Kulübü Başkanı Serdar Bilgili'ye yapılan tezahüratlara da üzüldüğünü belirterek, ''Türkiye'de bir takım birinci oluyor. Şampiyonluğun kaybından sonra yöneticileri kötülemek de kimseyi bir yere götürmez. Bana ve Serdar başkana yapılanr için  onları kınıyorum'' diye konuştu.


İlişkili Haberler