« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aziz Yıldırım nereden biliyor?

Beşiktaş, “Sorgulanması gereken Yıldırım’ın, oyuncuların Rüştü’yle görüştüklerini nasıl bildiği ve mesajlarını okuyacak kadar hayatlarının içinde nasıl olabildiğidir” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Kulübü, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın Rüştü’ye yönelik suçlamalarına çok sert yanıt verdi. Kulüp internet sitesinden yapılan açıklamada, “Rüştü’nün, başka takımlardaki meslektaşlarıyla telefon görüşmesi yapması kadar doğal bir şey yoktur. Oyuncumuz ‘yenilin’ dememiştir, tehdit etmemiştir, para teklifinde bulunmamıştır. Ancak burada hayret edilmesi ve sorgulanması gereken, Rüştü’nün bu oyuncuları araması değil, F.Bahçe Başkanı’nın kendilerinin rakibi olan takımlardaki bu oyuncuların Rüştü’yle görüştüklerini bilecek, gönderdiği telefon mesajlarını okuyacak kadar hayatlarının içinde nasıl olabildiğidir. Adnan Polat’ın açıklamalarına suskun kalan Yıldırım’ın, Bursa-Beşiktaş maçından 2 gün önce kendi kardeşini Rüştü’ye göndererek, onu uyarmasını kamuoyuna nasıl açıklayacağını hep birlikte merak ediyoruz.”

Sen kimsin

Bu açıklamanın ardından Beşiktaş 2. Başkanı Metin Keçeli de bir tv kanalında Aziz Yıldırım’ı sert ifadelerle eleştirdi. Keçeli, “F.Bahçe, en yetkili ağızlarından Beşiktaş kalecisini suçlama cesaretini gösteriyor, bir yöneticisi, ‘Futbolu bıraksın’ diyor. Sen kimsin? Nasıl böyle bir şey söyleyebilirsin. Aziz Yıldırım ve arkadaşları, kendilerini Türk futbolunun patronu mu sanıyorlar?” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz