Futbol Aziz Yıldırım’ın heykeli dikilsin
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aziz Yıldırım’ın heykeli dikilsin

Fenerbahçe’nin divan kurulu toplantısında, üyeler başkanın bronzdan heykelinin yapılmasını ve Ataşehir’deki salona Atatürk ismi verilmesini önerdi.

F.BAHÇE Kulübü’nün Yüksek Divan Kurulu toplantısı dün yapıldı. F.Bahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yapılan toplantıda divan başkanlığına verilen bir öneride, mevcut başkan ve yönetimin başarılı çalışmaları nedeniyle bronzdan heykelinin dikilmesi istendi. Divan Başkanı Yüksel Günay, bunu tavsiye kararı olarak yönetime iletileceğini açıkladı.
Bu arada, bir üye de Ataşehir’de yapımı süren spor salonuna Atatürk isminin verilmesi teklifini iletirken, başkan Aziz Yıldırım konuşmasında, kompleksin kulübün kaynaklarıyla yapılmadığını, Ülker ile anlaşmaları bulunduğunu dile getirip şunları söyledi:

İsim hakkı ticari

“Biz tabii ki konmasını isteriz. Stada Saracoğlu ismini koyduk, salona da Atatürk’ün ismini koymak iyi olabilir ama daha büyük yerlere konmasını hepimiz isteriz. Bu tesisleri bir gün kulübün parasıyla yapabilecek duruma gelince bunu konuşabiliriz. Burada ticari bir konu var.”

Kadıköy’ün sıcaklığı  TT Arena’da yok

F.BAHÇE  Başkan Vekili Nihat Özdemir, Galatasaray’ın yeni stadı TT Arena için, “Ben mühendis olarak inceledim, bizim stadımızın özelliği başka, stadımızın yanına gelemezler” dedi. Özdemir, Seyrantepe’deki maça gittiğini, ama Saracoğlu’nun sıcaklığını da atmosferini de bulamadığını belirtti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle