« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aziz Yıldırım’ın dili sürçmüştür

Galatasaray’da cumartesi günü yapılacak seçim öncesi başkan adayları çalışalarını sürdürürken, favori olarak gösterilen Ünal Aysal ve ekibi Galatasaray Adası’nda dün kulüp üyeleriyle buluştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Yönetim listesindeki isimleri tek tek sahneye çağırarak üyelere tanıtan Aysal, “Bilmenizi isterim ki Galatasaray’ı sadece ben yönetmeyeceğim” dedi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın mali genel kurulda Galatasaray ile ilgili sözlerine de değinen Aysal, “Buna, Sayın Yıldırım’ın dil sürçmesi diyelim ya da bilinçli diyelim. Bu olay benim için hiç önemli değil. Bizim tarzımız, Galatasaray’ın tarzı, daha uzlaşıcı, olgun ve dostane bir tarz olacak. Biz diğer kulüplerle olan ilişkilerimizde de bu politikayı takip edeceğiz” diye konuştu.

Terim evladımız

Aysal göreve gelmesi halinde futbol takımını emanet edeceği yönünde haberler çıkan Fatih Terim’le ilgili de şunları söyledi: “Fatih Terim, Galatasaray’ın evladıdır. Ancak, teknik direktör konusundaki kararımızı kongre sonrasında vereceğiz ve bunu tüm kamuoyuna açıklayacağız. Gereken neyse, yapacağız.”

Bunları da Beğenebilirsiniz