Ege Haberleri

EGE

  Aziz Yıldırım hangi formaları imzalamadı

  Cem ULUCAN/AYDIN, (DHA) -
  20.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın dün Yenipazar'da pideciye gitti. Yıldırım imza için gelen taraftarın formalarını önce Abdullah Kiğılı’ya kontrol ettirdi, orijinal olmayan formaları imzalamadı.

  Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın dün Aydın’ın Yenipazar İlçesi’ndeki Kapalı Cezaevi’nde Demokrat Parti eski Genel Başkanı Mehmet Ağar’ı ziyaret ettikten sonra pideciye gitti. Yıldırım imza için gelen taraftarın formalarını önce Abdullah Kiğılı’ya kontrol ettirdi, orijinal olmayan formaları imzalamadı.
  Yıldırım ve yanındakilere ev sahipliği yapan Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan ise, kendisine tarafları nereden tanıdığını soranlara, "Spor ve siyaset dünyasından hem sayın Aziz Yıldırım, hem Mehmet Ağar yakın dostum. Daha önce Aziz Yıldırım’ı ziyaret ederken, çıktığında Mehmet Ağar’ı ziyaret etmek istediğini söylemişti. Bunu gerçekleştirirken ben de kendisine yardımcı oldum. Siyasette, sporda, yaşamda, sevgi, vefa, dostluk çok önemli" dedi.
  Bu arada CHP’li Tartan’ın dünkü ziyaretin hemen ardından Ankara’da CHP Kurultayı’na dönüp oyunu kullandığı da öğrenildi.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı