GeriFutbol Aziz Yıldırım F.Bahçe düşmanlığı yarattı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aziz Yıldırım F.Bahçe düşmanlığı yarattı

Fenerbahçe’nin önde gelen isimlerinden Şadan Kalkavan, Daum’un 2 yıl daha görevimin başındayım açıklamasıyla ortaya çıkan kriz hakkında sert açıklamalar yaptı.

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda konuşan Kalkavan, “Daum’u madem ki takımı şampiyon yaptı; neden kovdun ve sonra geri çağırdın. Pek çok bağlayıcı madde içeren bir sözleşme yaptın. Fenerbahçe’de ucuz şartlarda çalışıyordu; ancak geçen sezon başında davet ettiler ve iki misli bir rakamla karşılaştılar. Yanlış burada başlıyor.  Gelinen durumun sorumlusu Daum’la bu mukaveleyi yapanlardır” dedi. 

BEN BAŞKAN OLSAYDIM DAUM GELEMEZDİ

Şu anda kendisinin başkan olması durumunda Daum’un Fenerbahçe’ye gelemeyeceğini ifade eden Şadan Kalkavan, “Ben başkan olsaydım, bu şartlarda mukavele yapmazdım. Böyle bir sözleşme yapılır mı? Şimdi göndermek istiyorlar. Daum da haklı olarak iki senelik mukavele şartlarını öne sürüp, “Paramı verin gideyim” diyor. Bu durum hiç hoş olmadı” şeklinde konuştu.

AYKUT KOCAMAN ÜZERİNDE OYUNLAR OYNANIYOR

Şadan Kalkavan, Aykut Kocaman üzerinde oyunlar oynandığını belirterek Daum ve Kocaman’ın bir arada olamayacağını söyledi ve “ukaveleyi ıkan kriz hakkında sert açıklamalar yaptı.

Aykut üzerine oyunlar oynanıyor; Aykut görevinin başında… Şimdilik böyle gözüküyor. Önümüzdeki sezon Fenerbahçe için çok zor geçecek. Bu koşullarda başarının gelmesi mümkün değil. Daha baştan başarısızlık geliyorum diyor. Aykut’la Daum birbirlerini kuyusunu kazmak için her türlü yöntemi deneyecek. Burada en büyük zararı Fenerbahçe camiası görecek” şeklinde konuştu.

AZİZ YILDIRIM ANADOLU’DA FENERBAHÇE DÜŞMANLIĞI YARATTI

Eleştiri oklarını Aziz Yıldırım’a da yönlendiren Şadan Kalkavan, Yıldırım’ın taraftarı elinin tersiyle ittiğini ifade ederek, “Büyük bir kaosun içerisine girmiş bulunuyoruz. Aziz Yıldırım, taraftarı elinin tersiyle itti. Bunu yapmaya hakkı yok. O taraftar onu oraya getirmiştir. Taraftar olmasa Fenerbahçe, Fenerbahçe olur muydu hiç… Ama sen taraftarı elinin tersiyle itersen; Anadolu’da Fenerbahçe düşmanlığı yaratırsan sonuçlarına katlanman gerekir.  Taraftar son maçta ne kadar tepkili olduğunu gösterdi” dedi. 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle