GeriSpor Aziz Yıldırım, Daum ve futbolcularla görüştü
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aziz Yıldırım, Daum ve futbolcularla görüştü

Son iki haftada 5 puan kaybeden F.Bahçe’de Başkan Aziz Yıldırım, futbolcular ve Daum ile özel bir görüşme yaptı. Yıldırım, Alman çalıştırıcıya, ‘Özel prim öneriyorsan, bunu da yerine getirebiliriz. Ayağımıza gelen şampiyonluğu kaptırmamak için elimizden geleni yapalım’ dedi.

F.BAHÇE, Rize’de 3 puan bırakmış, Samsunspor karşısında da beklenmedik bir şekilde 2 puan elden gitmişti. Üst üste gelen bu kötü sonuçlar sonrası başkan Aziz Yıldırım, gelişmeleri soğukkanlılıkla izledi. Taşların yerine oturmasını bekledi. Adeta dalgalanan denizin durulması sonrası, dün sürpriz bir şekilde Samandıra’nın yolunu tuttu.

Önceki gün Ankara’da bulunan ve dün İstanbul’a gelen Yıldırım, yanına Murat Özaydınlı ile İlhan Ekşioğlu’nu da alarak antrenmana gitti. Oldukça neşeli görünen Yıldırım, futbolcularla görüşüp, yanaklarından öptü, tokalaştı ve şakalaştı.

Galibiyet bekliyorum

Yıldırım,
futbolcularından tedirginliklerini ve streslerini üzerlerinden atmalarını isterken, Beşiktaş maçının önemini dile getirip, şöyle konuştu:

Sizden galibiyet bekliyorum. Bugüne kadar yönetim olarak sürekli yanınızda olduk. Bundan sonra da sizlerin yanınızdayız. Önemli olan sizlerin kendinize olan güveninizi kazanmanız. Son iki maçta kaybettiğiniz 5 puanı unutun. Eğer iyi konsantre olursanız İnönü’den galip çıkarız.

Aziz Yıldırım, daha sonra teknik direktör Christoph Daum ile bir süre sohbet etti. Alman çalıştırıcıdan takımın moral durumunu öğrenen Yıldırım, Eğer özel prim öneriyorsan, yönetim olarak bunu da yerine getirebiliriz. Yeter ki, takım sahaya arzulanan moral ve motivasyon ile çıksın.

Fırsatı tepmeyin

Sizler bu sezon bizim beklediğimizden daha çok başarılı oldunuz.
Bizler bir iki maça bakarak yorum yapmayız. Her zaman yanınızdayız. Beşiktaş’a yenilseniz de, şampiyon olmasanız da yine size desteğimiz tamdır. Şu anda şampiyonluğa çok yaklaştınız. Ayağımıza gelen bu fırsatı tepmemek için elimizden geleni yapalım’ diye konuştu.

Öte yandan Aziz Yıldırım kamuoyunda dolaşan ‘Herkes Trabzonspor’un şampiyonluğunu istiyor ve destekliyor’ şeklindeki düşüncelerin doğruyu yansıtmadığını belirterek, ‘Böyle bir şey olamaz. Biz, federasyona ve hakemlere güveniyoruz. Buraya kadar aynı yönetimlerle geldik. Bundan böyle de aynı yolda devam edeceğiz’ dedi. Bu arada çalışmayı, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı yetkilileri de takip etti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle