« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aziz Yıldırım da o gole şaşırdı

Kaleci Ivesa’nın, topu elinden kaçırması sonucu gelen Özer’in golünden sonra gözler F.Bahçe Başkanı’na çevrildi. Yıldırım da el hareketleriyle gole hayret ettiğini gösterdi.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

SON haftalarda attığı goller, spor yorumcuları tarafından polemik konusu yapılan Fenerbahçe’nin dün Özer’in ayağından bulduğu ikinci gol de bir süre konuşulacağa benzer. Eskişehirspor kalecisi Ivesa, karşılaşmanın 24. dakikasında Özer’in şutunda topa müdahale etmesine rağmen filelere gitmesini önleyemedi. Bu golden sonra gözler, F.Bahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a çevrildi. İki elini yana açıp gülümseyen Yıldırım, şaşkınlığını gizleyemedi.
Fenerbahçe’nin G.Saray derbisinde Selçuk’un ayağından kazandığı gol sonrası Kanaltürk yorumcusu Reha Muhtar, “G.Saray’ın yediği gol, yenecek bir gol değil. Peki bu golü nasıl yiyor Leo Franco? Onun kaç haftadır neden takıma alınmadığını G.Saray yönetimine sormak lazım” diyerek Arjantinli kaleciye yüklenmişti.
Polemik konusu olacak
Aynı kanalın bir diğer yoruncusu Ahmet Çakar da Kasımpaşa kalecisi Murat Şahin’i hedef almıştı.
Çakar, F.Bahçe’nin 1-0 kazandığı maç sonrası, “Dünyadaki bütün kalecileri getirin; o korneri, Murat Şahin’in topa çıkışını ve sol kolunu uzatışını gösterin. İnanıyorum ki, tüm uzmanlar Murat Şahin’in bu hareketini koskocaman bir soru işareti olarak karşılayacaktır” demişti. Yıldırım’ın hareketleri ve vücut dili, “Ivesa’nın yediği gol de polemik konusu yapılacak” şeklinde yorumlandı.


 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz