Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aziz Yıldırım: Bu krizi sen çözeceksin

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, sportif direktör Giuliano Terraneo ile bir araya gelip, başta Pereira ile Van Persie arasında yaşanan kriz olmak üzere futbol takımındaki sorunları bir an önce çözmesini istedi.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe’de üst üste yaşanan kötü sonuçların yanı sıra takımdaki sorunların bir türlü çözülmemesi üzerine Giuliano Terraneo dün kulübe çağrıldı.

Saat 16.00'da başlayan ve gece yarısına dek süren toplantıda İtalyan sportif direktörle görüşen başkan Aziz Yıldırım, takımda yaşananlar ile ilgili hem bilgi aldı hem de bu sorunların neden çözülmediğini sordu. İtalyan sportif direktörü bu sorunları çözmesi için Samandıra’da bu göreve getirdiklerini belirten Aziz Yıldırım, buna rağmen özellikle Robin van Persie sorunun bir türlü çözülmediğini ve bu nedenle medyaya hep malzeme verildiğini belirtti.

Aziz Yıldırım: Bu krizi sen çözeceksin YÖNETİMDEN PEREIRA'YA 'NEDEN OYNATTIN?' ELEŞTİRİSİ

“SORUN İSTEMİYORUM” TALİMATI
Giuliano Terraneo’ya, yeterince etkin olmadığını, sorunları çözme konusunda geri planda kaldığını vurgulayan Başkan Aziz Yıldırım bundan sonraki süreçte çok daha etkin olunmasını ve sorunların saha içine yansımamasını talep etti.
Yıldırım’ın sert tavrı sonrası Terraneo’nun bundan sonra Samandıra Tesisleri’nde çok daha etkin bir şekilde çalışması bekleniyor. İtalyan sportif direktör, şimdiye dek yaşanan sorunların çözümü noktasında teknik direktör Vitor Pereira’yı yalnız bırakmayacak ve onu öncekinden çok daha etkin bir şekilde desteklemeye başlayacak.

Aziz Yıldırım: Bu krizi sen çözeceksin LİSTE AÇIKLANDI... FENERBAHÇE AVRUPA'NIN ZİRVESİNDE


Bunları da Beğenebilirsiniz