« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Aziz Yıldırım artık bu olaya dur demeli'

Kayseri Erciyesspor Kulubü İkinci Başkanı Erol Bedir, Fenerbahçe maçında hakemlerin insiyatiflerini hep karşı takım lehine kullandığını, uzun vadede bu durumun Fenerbahçe camiasına büyük zarar vereceğine inandığını belirterek, "Aziz Yıldırım bu olaya artık dur demeli" diye konuştu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Havanın aşırı soğuk olmasına rağmen her iki takım oyuncularının sakatlanmadan maçı tamamlamış olmasına sevindiğini belirten Erol Bedir,  "Maç boyunca futbol oynayan, gol fırsatları kaçıran ve hakem kararlarına morali bozulan takım Erciyesspor. Bize yenilmediği için Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum. Türkiye'nin canlı olarak izlediği maçta, hakemler takdir haklarını hep Fenerbahçe lehine kullandı. Penaltı ve el hareketlerini de bir kenara bırakalım, en basit konularda dahi hakemler insiyatiflerini hep Fenerbahçe lehine kullandı. 70 milyon insanın gözü önünde yapılan bu tip hareketler, kısa vadede Fenerbahçe'ye fayda sağlıyor gibi gözükse de uzun vadede bu takıma çok şey kaybettireceği açıktır.”
Başkan Aziz Yıldırım'ın da bu tip yanlı insiyatif kullanmalardan rahatsız olduğuna inandığını kaydeden Bedir, “Aziz Yıldırım bu olaya artık dur demeli” dedi.

Hakemlerin bu tavrının böyle devam etmemesi temennisinde de bulunan Bedir, “Fenerbahçe iyi bir takımsa, kimsenin insiyatif kararına ihtiyaç duymamalı. Yöneticiler ve başkan da bu konudaki tavırlarını açıkça ortaya koymalı. İnşallah bu durum böyle devam etmez. Aksi taktirde kaybeden Fenerbahçe olacaktır” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz