« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aziz Üstel:Fırsatı kaçırdık

G.Saray Kulübü Basın Sözcüsü Aziz Üstel, Ankaragücü karşısında alınan 2-1'lik yenilgi ile zirve yarışında önemli bir fırsatı kaçırdıklarını söyledi. Üstel, "Ankaragücü'nü yenebilseydik, Fenerbahçe ile 7, Beşiktaşla 8 puan farkı açacaktık. Ciddi bir avantajı kaçırdık" diye konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ankaragücü'nün haklı bir galibiyet aldığını ve rakiplerini kutladıklarını kaydeden Üstel, "Biz iyi oynamadık, mazeret aramanın anlamı yok" dedi. 

Takımda bazı önlemler almayı düşünmediklerini söyleyen Üstel, "Biz teknik direktörün işlerine karışmayız. Ancak, bana göre bazı oyuncuların dinlendirilme zamanları geldi. Madden ve manenen çok yoruldular." diye konuştu.
  
"MAZERET ÜRETMENİN ANLAMI YOK"
   
Mazeret üretmenin anlamı olmadığını ifade eden Üstel, "Ancak top bizi sevmedi" dedi. Ümit Karan'ın yüzde yüz 3 gol pozisyonundan yararlanamadığını anlatan Aziz Üstel, "Bu pozisyonlara şanssızlık mı desem, becereriksizlik mi desem bilmiyorum. Ancak, topun bizi sevmediği de bir gerçek. Fenerbahçe'de Trabzonspor maçında aynı şanssızlıkları yaşadı" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz