« Hürriyet.com.tr
MENÜ

‘Aziz’ değilim

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Everton kalecisi Gerrard'ın sakatlandığını görüp, golü atmak yerine topu eliyle tutarak oyunu durduran West Ham'lı Di Canio ‘‘‘‘Benim o golü atmam haksızlık olurdu. Bu hareketimden dolayı bu kadar göklere çıkarılmama da anlam veremiyorum’’ dedi.

ÖVGÜLER BİTMİYOR

Geçtiğimiz hafta oynanan Everton-West Ham United maçında, karşılaşma 1-1 devam ederken, son dakika içinde Everton'un kalecisi Paul Gerrard'ın sakatlandığını görerek, çok uygun bir durumda topu kaleye vurmayan ve eliyle tutan West Ham'lı santrfor Di Canio, İngiltere ve Avrupa basınının gündeminden düşmüyor. Büyük bir centilmenlik örneği gösteren ve İngiltere'de günün adamı olan İtalyan futbolcu, olayın çok fazla abartıldığından şikayetçi.

KALECİLER DÜŞMANIMDIR AMA...

Yaptığı hareketin çok doğru birşey olduğunu belirten Di Canio ‘‘Bir golcü olarak kaleciler benim düşmanımdır. Ama Everton kalecisinin yerde acı içinde yattığını gördüm. Benim o golü atmam büyük haksızlık olurdu. Eğer golü atsaydım, şu anda beni öven kişiler büyük tepki gösterirlerdi. Bu olaydan dolayı kimseden ödül istemiyorum. Bu kadar göklere çıkarılmama da anlam veremiyorum. Çünkü ben ‘Aziz' değilim’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler