Gündem Haberleri

  Azılı hırsız yatakta yakalandı

  Hüseyin TÜCCAR/DHA
  07.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Soygunlardan elde ettiği paralarla lüks bir yaşam süren, 127 suç kaydı bulunan hırsız, bir bağ evinde sevgilisiyle yatakta basıldı.

  BURSA’da son 10 ay içerisinde merkez Yıldırım İlçesi’nde girdiği 4 ayrı evde kasaları açıp, toplam 250 bin TL değerinde TL, dolar ve ziynet eşyası çalan 127 suçtan poliste kaydı bulunan Yusuf Ergün, önceki gün Mustafakemalpaşa İlçesi’ndeki bağ evinde adı açıklanmayan 18 yaşındaki sevgilisi ile yatakta polis tarafından yakalandı.

  Kardeşi de gözaltında

  Polis daha sonra Yusuf Ergün’ün 27 ayrı suçtan sabıka kaydı bulunan kardeşi Muammer Ergün’ü de (23) Yıldırım İlçesi’ndeki evinde gözaltına aldı. Yusuf Ergün’ün çift yumurta ikizi olan kardeşi Gökhan Ergün´ün ise 2006 yılının haziran ayında Bursa’da hırsızlık amacıyla girdiği evden kaçarken, kendisini yakalamak isteyen polisin korkutmak amacıyla sıktığı kurşunun bacağındaki atar damarına isabet etmesi sonucu aşırı kan kaybından öldüğü belirlendi. Çaldığı paralarla bir ev alıp, büfe açan, marka kıyafetler giyen ve kiraladığı lüks otomobillerle dolaşan Ergün’ün sık sık gece kulüplerine gittiği de kaydedildi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı