« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Azerbaycan'da G.Saray'ı şoke eden olay

Galatasaray Kulübünden habersiz taraftar ve kredi kartı çıkardılar.

Ali Nci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY HAREKETE GEÇTİ O BANKAYI MAHKEMEYE VERİYORLAR

AZERBAYCAN'DA İLGİNÇ OLAY

Azerbaycan’da Amrahbank isimli bir banka sarı kırmızılı kulübün izni, onayı ve haberi olmadan Galatasaray kredi kartını piyasaya sürdü.

GALATASARAY KREDİ KARTINI PİYASAYA SÜRDÜLER
Türkiye’deki ‘GS Kredi kartı’ formatını Azerbaycan’da fancard adı altında yapan Ambrahbank, Bakü’deki Türk ve sarı kırmızılı kulübün taraftarı olan isimlerin ilgisini çekme adına piyasaya Galatasaray ve Neftçi Bakü kulüplerinin ortak iş birliği ile hazırlandığını ileri sürdüğü bir kredi kartını sürdü. Tanıtımda ve Azerbaycan’da yapılan tanıtımda ise kart sahiplerine GS Store mağazalarından yüzde 10 ila yüzde 20 arasında indirimler, Galatasaray maçlarına uçuş fırsatları ve sarı kırmızılı kulübe katkı sağlanacağı ifade ediliyor. Bu kart basın açıklaması ile piyasaya sürüldükten sonra Galatasaray Kulübü haberdar oldu ve harekete geçti.

PAZARTESİ İHTARNAME ÇEKİLECEK
Galatasaray Kulübünden hiçbir izin yada haber verilmeden çıkartılan taraftar kartı üzerine sarı kırmızılılar Amrahbank isimli Azerbaycan firmasına dava açacak. Galatasaray kulübü Pazartesi günü Azerbaycan bankasına ihtarname gönderecek ve bu konu Hukuk Kuruluna rapor edilirken, adli makamlarda hakkını arayacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz