« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Azerbaycan Azal futbol takımı Davraz'da

Azerbaycan Azal futbol takımı, yeni sezon hazırlıkları için geldiği Isparta'da Davraz Kayak Merkezi'ndeki tesislerde çalışmalara başladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yeni sezon hazırlıklarına günde iki antrenman yaparak başlayan Azal futbol takımı, Teknik Direktör Vasif Sadigov yönetiminde ısınma ve dayanıklılık koşusu yaptı.

Teknik Direktör Vasif Sadigov, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün geldikleri Davraz'da 13 Temmuz'a kadar kamp çalışmalarını sürdüreceğini söyledi.
İyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten Sadigov, “Burada kondisyon ağırlıklı bir çalışma yapıyoruz. Türkiye'ye önceki yıllarda da çok defa kamp için geldim, ama Davraz'a ilk defa geliyorum. Burası kamp için her türlü şartları barındıran bir yer. Güzel sahaları var” dedi.

Hedeflerinin Avrupa kupalarına katılmak olduğuna işaret eden Sadigov, “Sezon öncesi hazırlıklarımızı burada yapacağız. Program kapsamında Davraz'da 3 dostluk maçı yapmayı planlıyoruz. Yarın, 9 ve 12 Temmuz'da burada kamp yapan takımlarla dostluk maçları yapacağız. Ardından 13 Temmuz'da Bolu'ya gidip çalışmalarımızı orada devam ettireceğiz. Bolu'da ise 4 dostluk maçı daha yapacağız” diye konuştu.

Azerbaycan'da liglerin 4 Ağustos'ta başladığını bildiren Sadigov, 28 Temmuz'da da Bolu'dan ayrılarak Azerbaycan'a gideceklerini kaydetti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz