KASTAMONU HABERLERİ

Azdavay'da imam hatip lisesi öğrencileri yarıştı

AA / Eyüp Şen
25.02.2016 - 17:23Son Güncelleme :
Azdavayda imam hatip lisesi öğrencileri yarıştı
AA / Eyüp Şen

KASTAMONU (AA) - Azdavay Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Kur'an-ı Kerim'i ve ezanı güzel okuma, hafızlık ve hutbe kategorilerinde okullarını temsil edecek öğrencilerin belirlenmesi için yarışma düzenlendi.
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından imam hatip liseleri arasında düzenlenecek Kur'an-ı Kerim'i, ezanı güzel okuma, hafızlık ve hutbe yarışmalarında Azdavay Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni temsil edecek öğrencilerin seçimi için yarışma düzenlendi.
Azdavay Müftüsü Bektaş Günay, Merkez Cami Müezzini Mustafa Namal ve okulun meslek öğretmenleri Onur Aslan ile Kazım Kaya'dan oluşan komisyonun görev aldığı yarışma sonunda Kur'an okumada Fatih Ahmet Ese, ezan okumada Semih Bostancı, hafızlıkta Kemal Baddal ve hutbede Ziya Özgen başarılı oldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden Azdavay'da imam hatip lisesi öğrencileri yarıştı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 17 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Azdavay'da imam hatip lisesi öğrencileri yarıştı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı