KASTAMONU HABERLERİ

Azdavay Karayolları İşçilerin Kadro Sevinci

IHA
23.10.2015 - 16:45Son Güncelleme :

AZDAVAY KARAYOLLARI ÇALIŞANLARI KADRO SEVİNCİ

IHA

Kastamonu’nun Azdavay İlçesindeki Karayolları 154.şube şefliğinde taşarön elemanı olarak çalışan dokuz işçinin kadroya alınmaları dolayısı ile büyük baş kurban kestiler ardından Mehmet emre pervan düğün salonunda yemek ikram edildi.
Proğramda Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek, Yol-İş Sendikası Kastamonu Şube Başkanı Mehmet Çelik ve kadroya alınan işçiler adına Soner Boyacı konuşma yaptılar. Civelek Yaptığı konuşmada kadroya alınan işçileri kutladı ve başarılar diledi. Çelik ise örgütlenmenin önemini belirterek taşeron işçilerinin kadroya alınması süreci hakkında bilgi verdi. Kadroya alınan Recep Değirmenci, Engin Şen, Zeki Akarsu, Remzi Bostancı, Ahmet Şahan, Sabri Gökyurt, Eşref Haliloğlu ve Hüseyin Parçal adına konuşma yapan Soner Boyacı ise yaklaşık beş yıl süren kadro alma mücadelelerinde yanlarında olan Yol-İş Sendikası Kastamonu Şube Başkanı Mehmet Çelik başta olmak üzere tüm yetkililere teşekkür etti. Azdavay belediye başkanı Osman Nuri Civelek, kadroya alınan işçiler adına Mehmet Çelik’e plaket verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden Azdavay Karayolları İşçilerin Kadro Sevinci hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Ekim 2015 tarihinde saat 16 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Azdavay Karayolları İşçilerin Kadro Sevinci haberi güncellenecektir.

KASTAMONU NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:07
 • Guneş
  07:57
 • Öğle
  12:51
 • İkindi
  15:10
 • Akşam
  17:24
 • Yatsı
  19:02
Sayfa Başı