KASTAMONU HABERLERİ

Azdavay Avrupalı Öğrenciler Ve Öğretmenleri Konuk Ediyor

IHA
27.10.2015 - 09:52Son Güncelleme :

AZDAVAY, AVRUPALI ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ KONUK EDİYOR

IHA

Azdavay 75. Yıl Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu ortağı olduğu “TRY WALKING IN MY SHOES” isimli Erasmus projesinin 3. toplantısı için Çek Cumhuriyeti, İspanya, Polonya, Slovenya, Lovenya’dan gelen 20 öğrenci ve 11 öğretmen, Azdavay İlçe Kaymakamı Ali Güner’i makamında ziyaret ettiler.
İlçe hakkında misafirlerin fikirlerini dinleyen Kaymakam Güner, hediyelerini takdim edip ilçede iyi vakit geçirmelerini dileyerek öğrenci ve öğretmenlerle vedalaştı. Buradan ayrılan öğretmen ve öğrenciler Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek’i ziyaret ettiler. Civelek, "Bir hafta süreyle ilçede kalacak olan öğrenciler, okulumuz öğrencilerinin evlerinde misafir edilecek ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında onlara eşlik edeceklerdir" dedi.
Ziyaretçiler, Başkan Civelek ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekilerek ziyareti sonlandırdılar.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden Azdavay Avrupalı Öğrenciler Ve Öğretmenleri Konuk Ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 09 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Azdavay Avrupalı Öğrenciler Ve Öğretmenleri Konuk Ediyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı