BALIKESİR HABERLERİ

Ayvalık Belediyesi Whatsapp'lı iletişim hattı

DHA
31.03.2016 - 16:25Son Güncelleme :
DHA

BALIKESİR'in Ayvalık Belediyesi, ilçe halkına daha hızlı ve etkin hizmet vermek amacıyla şikayet ve önerilerin sunulabileceği Whatsapp iletişim hattı kurdu.

Ayvalık halkına seçim vaadi olarak "Şehri birlikte yönetme" sözü veren CHP'li Belediye Başkanı Rahmi Gençer'in öncülüğünde yetkililer, çalışmalarını sürdürüyor. Ayvalık Belediyesi yetkilileri, Whatsapp iletişim hattı kurdu. İsteyen herkes bugünden itibaren, 0 533 154 00 44 ve 0 533 154 00 99 numaralı telefona öneri ve taleplerini, karşılaştıkları sorunları mesaj ve fotoğraf olarak iletebilecek. Görevliler, öncelikli sorunlara ve isteklere göre kısa sürede dönüş sağlayacak.

Whatsapp iletişim hattıyla ilgili bilgi veren Başkan Gençer, "Ayvalık'ı, Ayvalıklılarla birlikte yönetme sözümüzü tutmak ve halkın belediyesini yaratmak için kendimizi her geçen gün geliştiriyor, teknolojik kolaylıklarla çalışmalarımızı destekliyoruz. Vatandaşlarımıza daha hızlı ve etkin hizmet sunmak için kullanıma açtığımız Whatsapp iletişim hattı sayesinde, hem yurttaşlarımızla daha kolay iletişim kuracağız hem de talep ve önerileri en kolay yoldan çözüme kavuşturacağız. İnsan Kaynakları Müdürlüğü personeli iletileri değerlendirmeye alınacak ve ilgili müdürlüklerle paylaşarak en kısa sürede çözüme kavuşturacak. Aynı zamanda mesaj sahibine geri dönüş yapılacak. O an için belediyeye gelme imkanı bulamayan Ayvalıklılar, hat sayesinde, istediği tüm bilgilere en kısa sürede ulaşma şansı yakalayacak. Uygulama Edremit Körfezi'ndeki belediyeler arasında ilk kez hayata geçecek. Uygulamanın amacı dışında veya hakaret içerikli kullanılması halinde de yasal yollara başvuracağız" dedi.

Hilmi DUYAR / AYVALIK (Balıkesir), (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Ayvalık Belediyesi Whatsapp'lı iletişim hattı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 16 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ayvalık Belediyesi Whatsapp'lı iletişim hattı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı