BALIKESİR HABERLERİ

Ayvalık, 23 Nisan Satranç Turnuvası'na hazırlanıyor

DHA
30.03.2016 - 10:46Son Güncelleme :
DHA

BALIKESİR'in Ayvalık İlçesi'nde Satranç Spor Kulübü ve Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) Ayvalık İlçe temsilciliği tarafından organize edilen ‘Ayvalık 23 Nisan Satranç Turnuvası' için başvurular başladı.

İsmet İnönü Kültür Merkezi'nde 09- 10 Nisan tarihlerinde yapılacak 'Ayvalık 23 Nisan Satranç Turnuvası' için başvurular başladı. Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde yapılacak turnuvada, her kategoride ilk beş dereceyi alan sporcular ile en iyi kadın sporcuya madalya verilecek. Ayvalık Satranç Spor Kulübü tarafından yapılan açıklamada, turnuvaya 2015- 2016 vizeli sporcuların katılabileceği belirtilerek, turnuva kayıtlarının http://ayvaliksatranc.wordpress.com/ adresinden yapılabileceği duyuruldu.

Başvurunun her kategoride 64 sporcuyu aşması durumunda önce Ulusal Kuvvet Derecesi (UKD) puanına sonra başvuru sırasına göre kategoriler oluşturulacak. Listeler 06.04.2016 tarihinde saat 22.00'de http://ayvaliksatranc.wordpress.com/ adresinde ilan edilecek.

Son başvuru tarihi 6 nisan saat 17.00 olarak açıklandı.

Kadri KAYA / AYVALIK (Balıkesir), (DHA)

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Ayvalık, 23 Nisan Satranç Turnuvası'na hazırlanıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 10 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ayvalık, 23 Nisan Satranç Turnuvası'na hazırlanıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı