AYDIN HABERLERİ

Ayto Üyelerine Büyük Müjde…

IHA
21.10.2015 - 15:46Son Güncelleme :

AYTO AMERİKA'DA 4 ODA İLE KARDEŞ ODA OLDU

IHA

Aydın Ticaret Odası New York Ticaret Odası ile kardeş oda protokolünün ardından Manhattan Ticaret Odası, Latin Ticaret Odası ve Türk Amerikan Ticaret Odası ile de kardeş oda oldu. Yapılan protokol çerçevesinde Aydın Ticaret Odası Üyeleri Amerika’ya vize kolaylığından Amerika’da şirket açma kolaylığına kadar bir çok imkandan faydalanacaklar.
Aydın Ticaret Odası ile New York Ticaret Odası arasında Kardeş Oda Protokolü AYTO’ya kayıtlı üyeler için büyük avantajlar barındırıyor. Geçtiğimiz günlerde Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Başkan Yardımcısı Coşkun Cerit ve Genel Sekreter İlknur Kabasakal tarafından gerçekleştirilen Amerika ziyareti AYTO üyelerine büyük müjdelerle neticelendi.
Yönetime geldiği ilk günden bu yana üyelerinin menfaatini öncelik belirleyen AYTO, yurtdışı kardeş oda seçimi konusunda titizlikle çalıştı. Dünya devi Amerika’yı ve devin en önemli Ticaret Odası’nı kardeş Oda olarak belirleyen AYTO Yönetimi Amerika ziyareti esnasında New York Ticaret Odası ile yaptığı kardeşlik protokolü sonrası Manhattan Ticaret Odası, Latin Ticaret Odası ve Türk Amerikan Ticaret Odası ile de kardeş oda oldu.
AYTO’YA AMERİKA’DAN 4 KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ
Dünya Devi New York Ticaret Odası Protokolü ardından Amerika’nın New York Eyaletinin en büyük Odalarından Manhattan Ticaret Odası Kardeş Oda Protokolü, Amerika kıtasının özellikle güneyini kapsayan en büyük kitlesinin temsilcisi Latin Ticaret Odası ile kardeşlik protokolü ve Türk Amerikan Ticaret Odası kardeş oda protokolünü imzalayan Aydın Ticaret Odası Amerika’dan üyelerine büyük müjdelerle döndü.
ÜLKEN: ÜYEMİZİN AMERİKA’YA YAPACAĞI İHRACATA KADAR OLAN HER ADIMI BİZ ATACAĞIZ.
Yapılan her protokolde asıl amaçlarının Aydın işadamlarının ihracatını arttırmak olduğunu belirten Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken "Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana tek amacımız AYTO Üyesinin menfaati oldu. Yaşadığımız ve ekmek yediğimiz coğrafyanın gerek güzelliğinin gerekse bereketinin hep farkındaydık. Bizleri bu göreve layık gören üyelerimizin bu bereketli topraklardan faydalanması en büyük arzumuzdu. Bizler bir tuğla daha koymak için seçildiğimizin hep farkında olduk ve ilk günden bu yana bu doğrultuda çalıştık. Bu 4 Kardeşlik protokolünün amacı da buydu. Üyemize ne kazandırabiliriz? Aydınımız için ne yapabiliriz? Dünya devlerinin seçiminin Odam olması doğru yolda ilerlediğimizin ispatıdır. Yapılan protokollerle üyelerimize müjdemiz var demiştik, onları açıklamaktan büyük gurur duyuyor ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
ÜYELERİNE AYTO’DAN AMERİKA MÜJDELERİ...
- Amerika Vizesi Kolaylığı
- Amerika’nın Bütün Noktalarından Havaalanı Transferleri
- Amerika’da Şirket Açma, Yatırım Yapma, Vergi ve Mevzuat Danışmanlığı
- AYTO Üyelerinin Sektörleri İle İlgili Raporlama
- AYTO Üyelerinin Sektörlerine Göre Amerika’da ki Meslektaşları İle İlgili İkili Birebir Görüşmeler
- İthalat Yapmak İsteyen Amerikan Şirketleri ile Randevuların ve İş Görüşmelerinin Sağlanması
- Amerika Genelinde Tüm Tercümanlık Hizmetleri
Bundan böyle AYTO üyelerine ücretsiz olarak verilecektir.
ÜLKEN : ÜYEMİZ HER DAİM ÖNCELİĞİMİZ OLACAKTIR.
Aydın’ın ve Aydın Ticaret Odası Üyesinin ihracatını arttırmanın önemine vurgu yapan AYTO Başkanı Ülken "İlk günden bu yana önceliğimiz üyelerimizin ticari hacmini arttırmak için yılmadan, yorulmadan çalışmak oldu. Bizler güvenilerek seçilmiş Oda/Borsa Başkanları olarak TÜİK’in yayınlamış olduğu ihracat rakamlarını alıp bakın Aydın kaçıncı sıradaymış denilen raporları okuyarak, bunlarla ilgili demeçler vererek ne ilimize ne de bize güvenen üyelerimizin ticaretinde bir adım attırmış olamayız. İlimizin ihracatı artacaksa vizyonumuz, ufkumuz geniş olmalı, önceliğimiz üyelerimiz olmalıdır. Somut ve katma değeri yüksek projelerle üyemizin yanında olmalıyız. Bizler bu müjdeleri verirken tamamen Aydın olarak gittiğimiz hiçbir yerden elimizin boş dönmediğinin farkındalığını oluşturmayı amaçlıyoruz. Ücretsiz ihracat desteğimiz dünyanın her kıtasında devam edecek. Amerika bir başlangıç. Sıradaki hedefimiz Avrupa’nın ve Uzak Doğu’nun liderleri ile yapılacak protokollerdir. Aydın üreticisi nereye ne satabilecekse biz orada olacağız" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Ayto Üyelerine Büyük Müjde… hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ekim 2015 tarihinde saat 15 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ayto Üyelerine Büyük Müjde… haberi güncellenecektir.

  AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ
  17 Ekim 2017, Salı
  • İmsak
   05:36
  • Guneş
   07:12
  • Öğle
   13:05
  • İkindi
   16:12
  • Akşam
   18:37
  • Yatsı
   20:01
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı