AYDIN HABERLERİ

Ayto, 4 Yıllık Stratejik Plan Çalışmalarına Start Verdi

IHA
26.10.2015 - 17:43Son Güncelleme :

AYTO STRATEJİ ÇALIŞTAYI DÜZENLEDİ

IHA

Aydın Ticaret Odası (AYTO) 2016 – 2019 yıllarını kapsayacak olan Stratejik Plan çalışmalarına start verdi.
AYTO, stratejik plan çalışması için Aydın Park Otel’de iç ve dış paydaşları katıldığı bir çalıştay düzenledi. AYTO’nun daha iyi hizmet vermesi ve paydaşları ile olan işbirliğinin artmasına katkı sağlaması amacıyla Aydın’daki kurum ve kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı çalıştay TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi İktisadi İşletme Müdürü Prof. Dr. Ramazan Aktaş’ın sunumu ile gerçekleştirildi.
ÖNEMLİ OLAN ORTAK AKIL VE DOĞRU HEDEFE BİRLİKTE HAREKET EDEBİLMEK
Stratejik Plan Çalıştayı AYTO Başkanı Hakan Ülken’in açılış konuşması ile başladı. Ülken, “Stratejik planın hazırlanması noktasında Aydın’ı yönetirken Oda olarak dış paydaşlarımız ile birlikte dışarıdan nasıl görünüyoruz, eksik yönlerimiz güçlü yönlerimiz neler ve ileriye dönük Aydın’ı yönetme, Aydın’ı yönlendirme, Aydın’a katkı koyabilme adına nelerin yapılabileceğini belirleneceği bir adım olacak olan bu toplantı için buradayız. Biz Oda olarak isminin içersinde Aydın geçen aklınıza gelen ne varsa onun başarılı olması ve Aydın’a katkı koyması adına 2013 yılında göreve geldiğimizden bu yana mücadele vermeye devam ediyoruz. Önemli olan ortak akılla birlikte hedefi doğru belirleyerek adımlarında tek tek merhale merhale düşünerek hareket edebildiğimiz ve Aydın’a katkı koyabildiğimiz bir ortamı hazırlayabilmek”dedi.
Stratejik Planlamanın öneminden söz eden TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi İktisadi İşletme Müdürü Prof. Dr. Ramazan Aktaş, Stratejik Planlamanın önemi hakkında bilgi verdikten sonra katılımcı paydaşlarla AYTO’nun SWOT Analizi yapıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Ayto, 4 Yıllık Stratejik Plan Çalışmalarına Start Verdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ayto, 4 Yıllık Stratejik Plan Çalışmalarına Start Verdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı