Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Aytaç Durak apartmanını satışa çıkardı

  AYusuf BAŞTUĞ/ ADANA, (DHA)
  28 Eylül 2012 - 18:29Son Güncelleme : 28 Eylül 2012 - 18:34

  ADANA’da Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Aytaç Durak’ın da oturduğu eşi Fahriye Durak, kayınbiraderi Faruk Köymen ile baldızı Hayriye Köymen’e ait 5 katlı apartman satışa çıkartıldı.

  Merkez Seyhan İlçesi, Kurtuluş Mahallesi’ndeki Metro Sineması Sokağı’nda bulunan Aytaç Durak’ın da eşi Fahriye Durak ile birlikte oturduğu apartmana, bugün öğleden sonra ’Satılık Apartman’ yazılı sarı renkli bir pankart asıldı. Bin 100 metrekare alan üzerinde kurulu, zemin artı 4 kattan oluşan, bahçeli apartman için ne kadar fiyat istendiği belirtilmedi. Pankartın üzerinde telefon numarası bulunan satış danışmanı da telefonda fiyat veremeyeceklerini, satış işlemlerinden kayınbirader Faruk Köymen’in sorumlu olduğunu aktardı. Diğer hissedarların da Faruk Köymen’e satış için tam yetki verdiğini bildiren satış danışmanı, pazarlık için Faruk Köymen ile yüz yüze görüşülmesi gerektiğini kaydetti.

  'ZORUNLULUK YOK’

  Aytaç Durak ise, "Ben müteahhitlik mesleğinin temsilcisiyim, inşaat mühendisiyim. Müteahhit adam alır da satar da. Diğer ortakların, hissedarların arzusu da o yönde olunca, fiyatı bulursak ’satabiliriz’ dedik. Belki o inşaatı söküp yeniden yapacağız" dedi. Satışa çıkartılan apartman için istenen fiyatı açıklamayan Durak, "Apartman satışı bir zorunluluktan mı kaynaklanıyor" sorusuna ise, "Hayır, bir zorunluluk yok. Belki inşaatı yeniden yaparız" diye yanıt verdi. Öte yandan, Faruk Köymen ile birlikte apartmanda oturmayı sürdüren Aytaç Durak’ın başka bir yere taşınacağı öğrenildi.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı