AYDIN HABERLERİ

Ayso’dan Vergi Dairesi Başkanı Müsevitoğlu’na Ziyaret

IHA
17.09.2015 - 10:07Son Güncelleme :

AYSO MECLİS VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ AYDIN VERGİ DAİRESİNİ ZİYARET ETTİ

IHA

Aydın Sanayi Odası (AYSO) Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri, Aydın Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu’na ziyarette bulundu.
Yapılan ziyarete Aydın Sanayi Odası Meclis Başkanı Ercan Çerçioğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin, Meclis Başkan Yardımcısı Mustafa Cılızoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Merve Alpargun Altıntaş, Salih Fahlioğulları, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Takmaklı, Sinan Yılmaz ve Genel Sekreter Kerem Öden katıldılar.
Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu kendini tanıttı ve bugüne kadar görev yaptığı yerlerde odalar ve sivil toplum kuruluşları ile etkin çalışma fırsatı bulduğunu, bu çalışmaların özellikle mükellefleri olumlu yönde etkilediğini ifade etti.
AYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin; Aydın Sanayisi ve AYSO üyelerinin sektörel dağılımı, İlimiz ihracatı ve AYSO tarafından önümüzdeki dönem yapılacak faaliyetler ve projeler hakkında bilgi verdi. Şahin, “Ekonomimizin güçlenmesi için mutlaka yerli imkanlar kullanılarak daha çok üretim ve ihracat yapılması gerektiğini bu sayede zenginleşen ülkemizde istikrar ve barış ortamının daha da güçleneceğini belirten Şahin, “özellikle ilimizde yerli kaynaklar kullanılarak üretim ve ihracat yapılmakta ve cari açığa olumlu katkı verilmektedir. Eğer imalat sektörüne, sanayicimize daha fazla teşvik verilirse daha uygun şartlarda istihdam sağlanacak buda işsizliğin azalması ve çalışanın alım gücünü yükseltecektir” dedi.
Ziyarette Aydın ekonomisin gelişmesine katkı vermek, kurumlar arasında etkileşimi artırmak üzere; ortak çalışma yapılması hususunda görüş birliği sağlandı. Aydın Sanayi Odası Meclis Başkanı Ercan Çerioğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin ve Meclis Üyeleri, Yeni göreve atanan Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu’na görevlerinde başarılar diledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Ayso’dan Vergi Dairesi Başkanı Müsevitoğlu’na Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 17 Eylül 2015 tarihinde saat 10 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ayso’dan Vergi Dairesi Başkanı Müsevitoğlu’na Ziyaret haberi güncellenecektir.

  AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Kasım 2017, Cumartesi
  • İmsak
   06:05
  • Guneş
   07:45
  • Öğle
   13:04
  • İkindi
   15:46
  • Akşam
   18:03
  • Yatsı
   19:32
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı