Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Ayşegül Tecimer sevgilisiyle Göcek’te

Zeynep Garan, 40’ıncı doğum gününü eylül ayı sonunda Göcek’te kutladı. Fuji Film Türkiye Mümessili olan Mehmet Garan’ın, eşinin doğum günü partisi için özel izinle kapattığı Binlik Koyu, onlarca ünlü ismi ağırladı.

Dekorasyonu Zeynep Fadıllıoğlu’nun yaptığı partide, yemekler de Ulus 29 tarafından hazırlanmıştı. Tahta masa ve iskemlelerin otantik şekilde süslendiği kutlamanın 200 kişilik davetli listesinde bulunan bazı isimler Halas’ta, bazıları da Çiğdem Simavi’ye ait "Çiğdem" adlı yatta kaldı.

Kendi yatlarında kalanlar arasında ise Caroline-Mustafa Koç, Cem Hakko-Ronit Gülcan, Aysun Kibar, Ali ve Ömer Karacan kardeşler vardı. 29 Eylül’de başlayıp 1 Ekim’de sona eren kutlamalara ayrıca Belma Simavi, Serra Tokar, boşandığı eşi Osman Merzeci, Burcu-Mehmet Hanif, Aslı-Erkut Soyak ve Özlem Önal da katıldı. Ama asıl sürpriz Ayşegül Tecimer’di...

Yıllardır yaşadığı Fas’tan küçük oğlu Serhan Nadir’in düğünü için geçen hafta Kıbrıs’a gelen, oradan da Türkiye’nin güney sahillerine geçen Tecimer’in yanında 12 yıllık sevgilisi Mete Deniz de bulunuyordu.

Uzun zamandır görmediği dostlarıyla hasret giderme fırsatı bulan Ayşegül Hanım, yakında İstanbul’a geleceği haberini de orada verdi.

Çiğdem Simavi, oğlu Mustafa Koç ve torunu Aylin Koç’la Göcek’teki doğumgünü partisinin davetlileri arasındaydı. Çiğdem Hanım, dostlarını sahibi olduğu "Çiğdem" adlı yatta ağırladı.

Bettina Hakko ve adının aşk söylentilerine karıştığı Serdar Cümbüş de davetliler arasındaydı.

Hem sponsor hem yarışçı

Sadece spor giyim, spor ürünleri ve aksesuvarlarının satıldığı YKM Sport, 2007 Uluslararası Türkiye Offshore Şampiyonası’na sponsor oldu. Bu yıl Offshore’a ilk kez katılan YKM Sport teknesi de yarışlarda önemli başarılara imza attı. YKM Yönetim Kurulu Üyesi Saruhan Tan ve Kerim Zorlu’nun arasında bulunduğu YKM Sport ekibi, Bodrum yarışında 4’üncülük, Haliç yarışında 5’incilik, Adana, Mersin ve Kemer yarışlarında 6’ncılık, Caddebostan yarışında ise 7’ncilik ödülü kazandı. YKM Sport, önümüzdeki günlerde farklı ve eğlenceli etkinlikleri gençlerle ve spor tutkunlarıyla buluşturmayı hedefliyor.

Balıkçıda karşılaştılar

Televizyon haberciliğinin duayeni Uğur Dündar ile ünlü oyuncu İpek Tuzcuoğlu, geçtiğimiz günlerde Yeşilköy’deki Yüksel Balık’taydı... Restorana birbirlerinden habersiz olarak gelen Dündar ile Tuzcuoğlu, mekanda karşılaşınca aynı masaya oturup iftarda balık keyfi yaptı.

Hızına yetişilmiyor

Gül Ergi, 3 ay önce Fransa’ya gitmişti. Cannes’daki evinde tatil yapan Ergi, Avrupa’nın çeşitli şehirlerinden gelen dostlarını da burada ağırlamıştı. Gül Hanım, aylardan sonra nihayet Türkiye’ye dönme kararı aldı. Şimdilerde Zürih ve Lozan’daki dostlarını ziyaret etmek amacıyla İsviçre’de bulunan, yarın ise İtalya’ya geçecek olan Ergi, arife günü İstanbul’a gelecek. Bayram tatilini ise Bodrum-Gündoğan’daki yeni aldığı evinde geçirecek.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI