« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ayşe Arman yazdı F.Bahçe yaptı

Hürriyet yazarı Ayşe Arman, geçen sezon sonunda oynanan Fenerbahçe- Galatasaray maçında bir hayli değişik bir formayla okurlarının karşısına çıkmıştı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe formasının yakasını kesen Ayşe Arman hurriyet.com.tr'de "Bunlar küçük beden erkek forması, kadın bedenine uygun forma istiyoruz" şeklinde bir yazı yazmıştı. Sarı lacivertli yönetim, Ayşe Arman'ın bu isteğini haklı bularak kadın taraftarına uygun forma ürettirdi. O forma bugün, Fenerbahçe'nin resmi sitesinden tanıtıldı ve tüm Fenerium'larda satışa sunuldu.

AYŞE ARMAN NE YAZMIŞTI?

İşte o forma;

Ayşe Arman yazdı F.Bahçe yaptı

Fenerbahçe Spor Kulübü'nden kadınlara özel tasarlanan forma ile ilgili yapılan açıklama şöyle;

"Fenerbahçe ile Manisaspor arasında 20 Eylül 2011 tarihinde oynanan müsabakada Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nı doldurarak tarihe geçen, UEFA’nın FIFA 2011 Fair-Play ödülüne aday gösterdiği muhteşem bayan taraftarlarımıza Fenerium’ dan çok güzel bir sürpriz geliyor.

Uzun süredir beklenen, bayanlar için özel beden kalıp ve kesimlerine göre hazırlanan Çubuklu Formalar 25 Ağustos tarihinde Gaziantepspor ile oynanacak olan maçın arifesinde Fenerium mağazalarında satışa sunuluyor."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler