Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aysal zannettiler fakat...

Galatasaray'ın Fatih Terim'le yollarını ayırması sonrası taraftarların Başkan Ünal Aysal ve yönetime olan tepkileri ilginç bir boyut aldı. Önceki gün Florya'daki protesto sırasında Ünal Aysal zannederek Özhan Canaydın heykelinin kolunu kıran protestocu taraftarlar Türk Telekom Arena Stadı'nın önündeki üst geçide de "Ünal Aysal İstifa pankartı astılar.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Önceki akşam Fatih Terim’le yolların ayrılması sonrası Florya’ya gelen bir grup taraftar taşkınlık çıkarmıştı. Olaylar sırasında, eski başkan Özhan Canaydın’ın doğum gününde açılması planlanan heykeli Ünal Aysal’a ait olduğunu düşünen taraftarların heykelin sol kolunu kırdığı öğrenildi.

Taraftarlar ayrıca Terim'in görevine son verilmesini protesto etmek için Türk Telekom Arena Stadının yakınında bulunan üst geçide, üstünde "Ünal Aysal İstifa" yazan bir pankart astı. Kimliği belirsiz kişi veya kişilerce asılan pankart, saat 23.30 sıralarında, vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekiplerince kaldırıldı. Polis şüphelileri arıyor.

Bu arada Galatasaray Kulübü’nün Fatih Terim için tahsis ettiği aracın deneyimli teknik adam tarafından tesislere iade edildiği öğrenildi. Öte yandan aracı Terim’in yardımcıları kulübe getirdi.

Aysal zannettiler fakat...

TERİM'İN EŞYALARI BÖYLE TAŞINDI

Aysal zannettiler fakat...Bunları da Beğenebilirsiniz