« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aysal: Gruptan çıkma şansımız yüksek

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Şampiyonlar Ligi'ndeki grup kuralarının ardından açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
 Başkan Ünal Aysal, "Galatasaray bu takımların hiçbirisine yabancı değil. İçinde bulunduğumuz grup diğerlerinden farklı değil. Zaten büyük takımların bir araya geldiği bir organizasyon. Ben Galatasaray'ın bu grupta şansını yüksek görüyorum" ifadelerini kullandı.

Avrupa'daki hedeflerini açıklayan Aysal, "Hedefimiz bu sene Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkabilmek. Ondan sonrası takımın o günkü gücüne ve rakiplerin de durumuna bağlı. Bizi kimin zorlayacağını bilmiyorum ama Galatasaray'ın rakiplerini zorlayacağı bir gerçek. Ama Manchester United en zorlu rakip gibi görülüyor" dedi.

TRANSFER YAPILACAK MI?

Transfer hakkında açıklamalarda bulunan Aysal, teknik ekipten kendisine bir talep gelmediğini belirtirken, "Şu ana kadar teknik ekipten bir talep gelmedi ama önümüzde 3-4 gün var. Gelirse karşılamaya çalışırız. Biraz da bu grup teknik ekibi düşündürecektir. Gider gitmez toplantı yapacağız. İhtiyaç varsa konuşacağız. Şampiyonlar Ligi'ndeki yerimizi uzun süreli ve kalıcı olarak yapmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Ujfalusi'nin sakatlığı hakkında ise, "Biraz önce haberi aldım. Herhalde bir takviye yapmak gerekirse yapacağız. Daha tam hazır olduğumuzu sanmıyorum. Birkaç maç sonra takım tam olarak hazır olur" sözleriyle değerlendirmelerde bulundu. 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler