« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aysal dönemi resmen başladı

Galatasaray Kulübü'nde 14 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilen olağanüstü seçimli genel kurulunda rekor bir oyla göreve gelen Ünal Aysal başkanlığındaki yönetim ve kurulları mazbatalarını aldı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Mecidiköy'de bulunan kulüp binasında gerçekleştirilen törende, Ünal Aysal'ın yönetim kurulu, disiplin kurulu, sicil kurulu ve denetleme kurulunda yer alan üyeler mazbatalarını divan kurulu başkanı İrfan Aktar'dan aldılar.

Kurullarıyla birlikte basın mensuplarına poz veren Aysal, dünya turu için bir adımın gerekli olduğunu söylediğini aktararak, “Biz bugün o ilk adımı attık. Bundan sonra kendinden emin ve süratli adımlar olacak. Ben ve arkadaşlarım Galatasaray'ın hizmetinde 3 dolu yıl yaşayacağız ve bu hizmeti tam olarak vermeye çalışacağız. İnşallah Galatasaray'ın nereden nereye geldiğini hep beraber göreceğiz” dedi.

Aysal, teknik direktörlük görevine getirilmesi beklenen Fatih Terim ile ilgili yöneltilen sorulara ise önümüzdeki günlerde daha detaylı açıklamalar yapılacağı yanıtını vermekle yetindi.

POLAT: İNŞALLAH İYİ İŞLER YAPACAKLAR

Galatasaray'da başkanlığa seçilen Ünal Aysal, yönetimi, eski başkan Adnan Polat'tan devraldı.

Mecidiköy'deki kulüp binasında basına kapalı gerçekleştirilen devir-teslim törenin ardından Adnan Polat ve yönetimindekiler kulüp binasından ayrıldı.

Kulüp binasından ayrıldığı sırada basın mensuplarına kısa bir açıklamada bulunan Polat, Ünal Aysal'a yönetimi devrettiklerini belirterek, “Galatasaray'a yeni yönetimi ve başkanı hayırlı olsun. Bizler de Galatasaray ve başkanın emrindeyiz. İnşallah iyi işler yapacaklar. Biz de yanlarında olacağız” dedi.

2. BAŞKAN ALİ DÜRÜST

Yeni yönetimde Ali Dürüst 2. başkanlığa, Refik Arkan ve Adnan Öztürk de başkan yardımcılığına getirildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz