« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aysal: 8 değil 1-2 takım düşer

G.Saray Başkanı, “Ben 8 takımın düşeceğine ihtimal vermiyorum. 1-2 takım düşer o kadar. Kısa zamanda TFF, yetkilerini kullanır ve biz de bu sıkıntıdan kurtuluruz” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY Başkanı Ünal Aysal, TFF Olağanüstü Genel Kurulu sonrası yaptığı açıklamada, “Ben 8 takımın düşeceğine ihtimal vermiyorum. 1-2 takım düşer o kadar. Kendimizi galip ya da mağlup olarak görmüyoruz” dedi.

Kongreden çıkan sonuca sevindiklerini ifade eden Aysal, “Genel Kurul’da sağduyu hakimdi. 58. maddeye dokunulmaması talebimiz desteklendi. Çok kısa zamanda TFF, yetkilerini kullanarak kararını verir ve biz de bu sıkıntıdan kurtuluruz” diye konuştu.

İŞTE ÜNAL AYSAL'IN KONUŞMASI / WEB TV

Mehmet Ali Aydınlar ve ekibinin devam etmesi gerektiğini savunan Aysal, “Şike soruşturması konusunda deneyim sahibi olan şu anki federasyonun gidip başka bir ekibin gelmesi sıkıntı yaratır” dedi.

Küme düşme kararı alınması halinde yayıncı kuruluşun çekileceği iddiasını da değerlendiren Aysal, “Yayıncı kuruluşun aleyhine bir durum doğacağına da inanmıyorum. Ligde 18 takım var. Her sezon 3 takım düşüyor. Kim düşerse düşsün yerine başka takımlar gelecek. Yüzmeyi biliyoruz; havuzda da yüzüyoruz. Havuzdan çıkmayız” ifadesini kullandı.

GENEL KURUL'DAN FOTOĞRAFLAR


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler