ANKARA HABERLERİ

Ayrıntılı ölçümlerle planlanıyor

Hürriyet Haber
10.11.2017 - 14:08Son Güncelleme :

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Afşin Uysal, kadınları meme büyütme fikrine yönelten nedenlerin kişisel farklılıklar gösterdiğini, temeldeki isteğin memelerinin küçük olduğunu düşünmeleri veya doğum sonrası ya da kilo kaybını takiben bozulan şeklin geri kazanılması olarak ortaya çıktığını vurguladı.

Hürriyet Haber

Doç. Dr. Uysal, meme büyütme ameliyatının 18 yaşından büyük, ciddi sağlık problemi bulunmayan, gerçekçi beklentilere sahip kadınlara muayene sonrasında ayrıntılı ölçümler yapılarak ve hastanın istekleri etraflıca anlaşılarak planlandığını belirterek, şöyle konuştu: 

TAM ÖLÇÜ AMELİYATTA NETLEŞİR

“Hastanın beklentilerine cevap verecek hacim önceden yaklaşık olarak belirlenir, hasta bilgilendirilir; ancak protezin tam ölçüsü ameliyat sırasında plastik cerrah tarafından, uyguladığı deneme protezlerinin şekli ve görünümü konusundaki deneyimi ile netleşir. Son nesil silikon meme protezleri dayanıklılıkları ve hastanın sağlığı açılarından son derece güvenilirdir. Elimizdeki veriler ışığında bu en çok uygulanan estetik girişimlerden biri olan memenin silikon protezlerle büyütülmesi ameliyatının hastanın sağlığı kadar lüzumlu hallerde emzirilen bebeklerin de sağlığı konularında gayet güvenli olduğu bilinmektedir.”

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ayrıntılı ölçümlerle planlanıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Kasım 2017 tarihinde saat 14 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ayrıntılı ölçümlerle planlanıyor haberi güncellenecektir.ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:07
 • Guneş
  07:54
 • Öğle
  12:53
 • İkindi
  15:17
 • Akşam
  17:32
 • Yatsı
  19:07
Sayfa Başı