« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ayrılmayacağım

Cimbom’un golcü futbolcusu, "Ayrılmayı düşünseydim sezon sonu giderdim" derken, sözlerini şöyle sürdürdü: "Beni bu kulüpten kimse koparamaz. Gitmeyi hiçbir zaman aklıma getirmedim."

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
G.SARAY’ın deplasmanda Konyaspor ile oynadığı maçtan sonra dönüş uçağında çıkan olayların kahramanı Necati Ateş, takımdan ayrılmayı kesinlikle düşünmediğini açıkladı. Sarı kırmızılıların olaylı yolculuğunun ardından hakkında çıkan ve "G.Saray’dan ayrılacağım. Artık dayanamıyorum" şeklindeki ifadelerine yer verilen haberlerin gerçeği yansıtmadığını vurgulayan Necati, "Ben kesinlikle böyle bir demeç vermedim. "Beni bu kulüpten kimse koparamaz. Ayrılmayı hiç aklıma getirmedim" dedi.

Sezon başında giderdim

"Ayrılmayı düşünseydim bunu sezon başında yapardım. Çünkü Avrupa kulüplerinden çok önemli teklifler aldım" diye konuşan genç futbolcu, daha bir iki gün öncesine kadar önemli teklifler almaya devam ettiğini, ancak bunların hepsini teşekkür ederek reddettiğini de anlattı. Necati şöyle konuştu: "Zor bir dönemden geçiyoruz. Sıkıntılarımız var ama bunların hepsi aşılacaktır. Fedakarlık yapma zamanı biz futbolcularda. Sezon sonuna kadarda para almasak, çıkıp sahaya herşeyimizi ortaya koyacağız.

Bugün toplantı yapacak

Ben Galatasaray’a ilk geldiğimde de söyledim ve ’şampiyonluk görmek istiyorum’ dedim. Bunları kim uyduruyor nasıl yazıyorlar anlamıyorum. Ben karakterli bir insanım ve ayrılmak istesem çıkıp söylerim. Öncelikle Galatasaray’da şampiyonluk görmek istiyorum. Bu sezon olmazsa bir daha ki sezon olur. Kovulana kadar buradayım. Tabii ki Avrupa’da oynamak isterim ama bunun zamanı var." Öte yandan Necati Ateş’in kulübün de isteğiyle bugün Metin Oktay Tesisleri’nde bir basın toplantısı düzenleyeceği ifade edildi. Bayram AYDIN

Cimbom’da izin bitti

TÜRKİYE
Süper Ligi’nde Konyaspor’u deplasmanda 1-0 mağlup eden Galatasaray bir günlük iznin ardından çalışmalarına başladı. Sarı kırmızılıların yoğun kar yağışı sebebiyle Florya Metin Oktay Tesisleri’nde kapalı salonda gerçekleştirdiği antrenman bir saat sürdü. Çalışmaya sakatlıkları süren Ergün, Cafercan, Yalçın ve gribal enfeksiyonu bulunan Hasan Şaş katılmadı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler