Gündem Haberleri

  Ayrılıyorlar mı

  Hürriyet Haber
  05.10.2011 - 01:00 | Son Güncelleme:

  Geçtiğimiz yıl işadamı sevgilisi Murat Pilevneli ile evlenen ve çok mutlu olduklarını dile getiren Tuba Ünsal; şimdi de ayrılık konusuyla gündemde.

  TUBA ÜNSAL VE MURAT PİLEVNELİ FOTOĞRAFLARI

  Geçtiğimiz yıl kızı Sare'yi dünyaya getirmek için Amerika'ya giden Tuba Ünsal, orada ünlü işadamı sevgilisi Murat Pilevneli ile evlenmişti. Ünsal, evliliğini Twitter sayfasına "Bugün dünyanın öbür ucunda, herkes uyurken, ben sevdiğim adama 'Evet' dedim.." diye yazarak duyurmuştu. Çift evlendikten birkaç ay sonra da kızları Sare'yi kucaklarına almış ve mutluluklarını katlamıştı. Verdikleri her röportajda; birlikte mutlu olduklarını söyleyen ve geçtiğimiz yaz ailece uzun bir tatil yapan çiftle ilgili, bugünlerde ayrılacakları hakkında dedikodular yapılıyor.

  YENİ EV YENİ HAYAT

  Günaydın gazetesinden Özlem Avcı'nın haberine göre, atv'de yayınlanan 'Tövbeler Tövbesi' adlı dizide rol alan Ünsal'ın, önceki gün çekimler sırasında ağlama krizine girdiği ve bu nedenle setin ertelendiği haberi de bu iddianın gerçek olabileceğini gösterdi. Güzel oyuncu, yaşadığı bu olaydan bir süre sonra da Twitter'a "Yeni bir ev, yeni bir hayat" diye yazdı. Sanki Ünsal'ın evliliğindeki kara bulutları ima eden bu yazı sonrasında, "Tuba Ünsal eşinden ayrılıyor mu?" soruları gündeme geldi.

  TWITTER'DAN CEVAP VERDİ

  Ayrılıyorlar mı
  Ayrılıyorlar mı

  Tuba Ünsal kendisi hakkında çıkan 'Ayrılıyorlar' haberine bu sabah twitter sayfasından cevap verdi. Ünsal sayfasında; "Evliliklerde zor günler de olur, güzel günler de... Ama haber yaparken daha dikkatli olmak lazım. Hani Pelinim ya ben Tövbeler Tövbesi'nde ve Pelin'in annesiyle babası ayrılıp yeni eve taşındılar ya, ben de diziyle alakalı bunu yazmıştım." mesajıyla ayrılık haberini yalanladı.

   

   

  http://twitter.com/hurriyetmagazin     

   

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı