"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

Ayrılık kısa sürdü

Siren Ertan ile Gökhan Çarmıklı, yaklaşık iki hafta önce ayrıldıklarını açıklamıştı.Ancak çiftin ayrılığı kısa sürdü.

Üç yıllık beraberliği bir kalemde silemeyen sevgililer, önceki gün Akmerkez’deydi. Her ilişkide geçici ayrılıkların, dargınlıkların yaşanabileceğini söyleyen Gökhan Çarmıklı ‘Bu konuda fazla soru sormayın. Şimdi birlikteyiz ve mutluyuz’ demekle yetindi. Çift ardından da ‘Lord of War’ filmini izlemek üzere sinema bölümüne yöneldi. Ertan, kuyruğa girmeden biletini alıp, oradan öyle uzaklaştı.

Sevgilisi yurt dışında

Deniz Seki bir süredir gecelerde yalnız görünüyor, bu durum da sevgilisi Selim Yalın’la arasının açık olduğu dedikodularının yayılmasına yol açıyordu. Sonunda işin aslı ortaya çıktı. Sevgilisi yurtdışında olan Seki, bu nedenle ya yalnız ya da arkadaşlarıyla dolaşıyormuş. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz akşam Yeşim Salkım’ın program yaptığı geceye de yakın dostu Emel Müftüoğlu ile katıldı. Gecede yoğun ısrarlar üzerine mikrofonu eline alıp bir de şarkı okuyan Seki’nin dekolte kıyafeti de dikkat çekti.

Nazar değmesin

Arben İçli’den boşandıktan yaklaşık üç ay sonra kalbini İlker İnanoğlu’na kaptıran Yeşim Salkım, önceki akşam özel bir gecede sahneye çıktı. Onu dinleyenler arasında kızı Gizem ile sevgilisi İnanoğlu da vardı. Programı öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Salkım, ‘Özel hayatımla ilgili artık daha fazla konuşmak istemiyorum. Güzel giden bir beraberliğimiz var. İkimiz de çok mutluyuz’ dedi. Halsiz görünen sanatçı, bunun nedenini de ‘Ağır bir grip yaşıyorum. İğnelerle ayakta duruyorum’ sözleriyle açıkladı.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI