Ayrıcalıklı İnşaat Projeleri ile Şehrin Kalbinde Yaşayın!

28.06.2018 - 14:18 | Son Güncelleme:

Ofton İnşaat , yaptığı her proje ile ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel değişimlerini yakından takip edip ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunarken, yaşam kalitesi standartlarını da yukarı çeken yapısıyla göze çarpmaktadır.

Bu amaçla Ofton İnşaat, şehrin en iddialı lokasyonlarında bölge coğrafyasının zemin özelliklerine uygun, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, deprem yönetmeliğine uygun, arazinin gerektirdiği inşaat tekniği göz önünde bulundurularak dayanıklı, güvenli ve çağdaş yaşam alanları geliştirmektedir.

Ofton İnşaat projelerinin; tasarım ve şantiye aşamaları nitelikli teknik kadrosu tarafından kendi bünyesinde yürütülmekte ve bu sayede proje süreçlerinde hızlı şekilde ilerleyerek müşterilerine eksiksiz anahtar teslim mekânlar sunmaktadır.

2003’den bu yana projeleriyle , İstanbul’un muhteşem dönüşümüne öncülük etmiş ve Ege’nin incisi Bodrum’da oluşturduğu farklı yaşam konseptleriyle müşterilerine “şehrin en güzel lokasyonlarını” Ofton kalitesi ve ayrıcalığı ile sunmuştur.

%100 müşteri memnuniyetini, kaliteyi ve güveni ön planda tutarak projeleri söz verilenden erken teslim edebilmek Ofton’un öncelikli hedeflerinden biridir.

Türkiye genelinde ses getirecek lider projeler için çalışmalarına devam etmekte olan Ofton geliştirmeye devam ettiği konut projeleriyle uluslararası alanda da yaşam ve konut anlayışını değiştirmeye devam edecektir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Etiketler:
Sayfa Başı