« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aynı nakarat

Eveet.. Bu forma yakıştı Beşiktaş'a.. Ama en çok da sırtlarındaki Türk Kızılay'ı reklamı.. Bu güzel hareketle siyah-beyazlılar maça 1-0 önde başladı bence. Bu kararı ile her şeyin para olmadığını gösteren yönetimi kutluyorum..

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Ancak konumu, tarihi dokusu, yeri ve ateşli taraftarı ile dünyanın en iyi dördüncü stadı olan BJK İnönü stadı sessiz, sedasız, öksüz.. Bu konu defalarca tartışıldı, tartışılıyor ama sonuç?? Bu son olsun diliyorum.. En azından şu güzelim stada ihanet etmeyin. Bu arada yıkılsın yenisi yapılsın diyenlere de buradan seslenmek istiyorum; hangi teknoloji tarihin, dokunun ,anıların yerini tutabilir? Bazı değerler kutsaldır. Restorasyona evet,yıkıma hayır!!

SEYCAN AKSU yazıyor

 İlk yarı ortada geçen bir oyun oldu.Tek tehlikeli atak Nobre'den geldi. Bu andan sonra Beşiktaş her ne kadar Antalya kalesine yükleniyor gibi görünse de bal yapmayan arı gibiydi. Bobo'nun kafası transfer söylentilerine takıldığı için kendisi de sahada öylesine takıldı. Hadi Bobo'yu anladık da Nobre'nin derdi ne anlamadım??  ... Aynı 11 lerle başlayan ikinci yarıda Nobre'nin yerine Holosko'nun geçmesi ile maç hareketlendi ve sessizlik 73. dakikada Holosko'nun golü ile bozuldu. Bu ana kadar kadar vasatı aşamayan Nihat da böylece ilk asistini yapmış oldu.Hemen ardından Tello muhteşem bir frikikle durumu 2-0 yaparken kendi adına da sezonun açılışını yapmış oldu.
Tamam skor iyi güzel.. Ama bu sonuç Beşiktaş'ın üstün(!) teknik becerisi sayesinde değil fiziki artısı ve rakibin güçsüzlüğü ile alakalıydı..Bu kadro ligde bile zorlanabilecek durumdayken şampiyonlar ligi hayal olur diyorum..    Bu Beşiktaş'ın Antalya'ya şansı tutuyor, yine Beşiktaş yine Antalya ve aynı nakarat..     

Bunları da Beğenebilirsiniz