Aynı kadınla evli olduklarını öğrendiler, bu sayede arkadaş oldular!

Birce BORA / LONDRA
29 Eylül 2014 - 12:17Son Güncelleme : 29 Eylül 2014 - 12:23

İngiltere’nin Galler bölgesinde 47 yaşındaki iki adamın “aynı kadınla evli olduklarını fark ettikten sonra” tanışıp, yakın arkadaş olduğu ortaya çıktı.

Chris Thomas ve Peter Sherratt, 45 yaşındaki Karen Sherratt’ın “her ikisinin de karısı” olduğunu öğrendikten sonra tanışıp sürekli birlikte vakit geçirmeye başladıklarını söyledi.

İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan Thomas, 2012 yılında bir arkadaşlık sitesinde tanışıp evlendiği karısının çantasında Peter Sherratt’ın yolladığı boşanma talebini bulduğunu ve böylelikle karısının aslında yıllardır iki adamla birden evli olduğunu fark ettiğini söyledi.

Gerçeği öğrenir öğrenmez evi terk ettiğini belirten Thomas, avukatı aracılığı ile Peter Sherratt’a ulaştığını ve karısının “çok eşlilik suçu işlediğini” ona da açıkladığını söyledi.

Gerçeğin ortaya çıkmasının ardından Cardiff Kraliyet Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkan Karen Sherratt 4 ay hapis cezasına çarptırıldı ve Chris Thomas ile olan evliliği iptal edildi.

Thomas “Evliliğimin iptal edilmiş, yok sayılmış olması beni çok mutlu etti çünkü bu Karen Sherratt’ın mal varlığım üzerinde hiç bir hak elde edemeyeceği anlamına geliyor” dedi.

Yaşadıklarının onu depresyona sürüklediğini ve bir süre çalışamayacak hale geldiğini söyleyen Thomas “Yine de bütün bunlardan iyi bir şey çıktı. Peter ile gerçekten iyi arkadaşız. Sık sık buluşup birşeyler içiyor, bilardo oynuyoruz” dedi.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı