Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Aynı aileden 5 kişi hayatını kaybetti

  Hürriyet Haber
  29 Haziran 2013 - 13:22Son Güncelleme : 29 Haziran 2013 - 13:22

  Ankara- Konya karayolunun 82'nci kilometresinde otomobilin, kamyonla çarpışması sonucu meydana gelen kazada ölen otomobil sürücüsü 48 yaşındaki Hasan Nişancı ,eşi 40 yaşındaki Ayşe Nişancı, çocukları 22 yaşındaki Adem Nişancı ve 20 yaşındaki Merve Nişancı ile baldızı 43 yaşındaki Havva Yeni'nin cenazesi Kulu Devlet Hastanesi Morgu'nda yapılan otopsinin ardından yakınlarına teslim edildi.

  Nişancı ailesinin Ankara Polis Akademisi'nde mezun olan oğulları komiser yardımcısı Adem Nişancı'nın 24 Haziran günü gerçekleşen mezuniyet törenine katıldıkları ortaya çıktı. İlk görev yeri Antalya'ya atanan Adem Nişancı'nın da dün akademiden, polis kimlik kartını ve beylik tabancasını aldıktan sonra memleketi Mersin’e gitmek üzere ailesiyle birlikte yola çıktıkları öğrenildi. Nişancı ailesinin, kaza yerindeki bir dinlenme tesisinde mola verip, tesisten çıkmak istedikleri sırada kazanın meydana geldiği belirtildi.

  CENAZELER MERSİN'E GÖNDERİLDİ

  Ölenlerden Nişancı ailesinin cenazelerinin Mersin'in Gülnar ilçesinde, Havva Yeni'nin de Aydıncık ilçesinde bugün toprağa verilmesi bekleniyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı